Відгук

  Відгуки Сити Франс Сервис

  Про компанію

  СТО Сіті Франс Сервіс - це відома київська СТО, яка стала номінантом в конкурсі з однойменною назвою “Краща СТО”. Сіті Франс існує понад 10 років, протягом яких її представники заслужили статус найбільшого з незалежних автосервісів України. Особливістю Сіті Франс є те, що її представники спеціалізуються на обслуговування автомобілів Peugeot та Citroеn після 2002 року випуску на території Києва. Звуження спеціалізації заохочує працівників компанії глибше дослідити всі нюанси технічного обслуговування цих конкретних марок машин, а значить прискорити терміни виконання робіт і значно покращити їх якість.

  Підприємство, на якому зосереджені виробничі потужності СТО, обладнане сімома робочими постами. Керівництво компанії слідує за тим, щоби працівники були обладнані всіма необхідними інструментами для виконання своєї роботи на професійному рівні. Спектр послуг, які надає Сіті Франс, вважає. Автомобілі зазначених марок можуть підлягати:

  - Проведенню регламентного технічного обслуговування (агрегати і вузли автомобіля).

  - Діагностиці та ремонту (ходова частина).

  - Обслуговуванню та капітальному ремонту (двигуни, рульові рейки, КПП, насоси та ін.).

  - Технічному обслуговуванню (кліматичні установки).

  - Регулюванню світла (фари).

  - Комп'ютерній діагностиці та обслуговуючого (електрообладнання, відновлення та встановлення блоків керування) та ін.

  Сервіс

  Концепція сервісу не передбачає надання послуг щодо кузовного ремонту.

  Керівник технічної служби та працівник спеціалізованого сервісу Сіті Франс особисто збирав команду професіоналів використовуючи знання, отримані протягом двадцяти років практики в цій сфері. Завдяки цьому компанія процвітає, що надає можливість поглиблювати знання спеціалістів на найрізноманітніших семінарах та тренінгах. Команда працівників використовує ексклюзивне обладнання і інструменти, бо сервіс регулярно робить запити до багатьох європейських виробників. В спеціальному інтерв'ю, яке дав керівник компанії на честь номінації СТО, було зазначено, що це коштує дорого, але якість виконання технічних операцій для них важливіша. Для роботи представники Сіті Франс використовують оригінальні рідини і запчастини, інколи застосовуючи перевірені сертифіковані копії від належних виробників. Оскільки Сіті Франс співпрацює із компанією Total, продаючи їх оливу та рідини, це є гарантією того, що клієнти цієї СТО отримують високоякісний продукт.

  Завдяки проведенню вищезгаданих заходів і прийняттю описаних рішень якість роботи працівників Сіті Франс завжди була і лишається на високому рівні. Тому ті, кому вдалося на власному досвіді скористати з їх послуг, мають гарантію на виконанні роботи, а також придбані запчастини, в мінімум 1 рік. Для компанії дуже важливо підтримувати лояльність клієнтів на високому рівні, тому час від часу представники цієї СТО заохочують їх різними подарунками та акціями.

  Офіційна політика представництва на ринку обслуговування автомобілей передбачає роботу із перевіреними комплектуючими, а також заводськими інструментами автомобілів зазначених марок. Завдяки цьому немає потреби у додаткових витратах на необхідне обладнання.

  СТО “Сіті Франс Сервіс” має п'ять робочих днів (з понеділка по п'ятницю) з чітко встановленими часовими рамками (9:00-18:30). Офіційний сайт представництва: http://www.peugeot-citroen.com.ua/. Адреса “Сіті Франс”: Киев, ул. Азербайджанская, 25. Контактні номери телефонів:

  +38 (044) 587 84 74;

  +38 (044) 587 59 09;

  +38 (067) 770 79 60;

  +38 (050) 695 22 99.

  Відгук

  Чи вдалася вам знайти для себе щось корисне в цій статті? Заохочуємо вас зробити цю сторінку ще більш корисною для інших відвідувачів, залишивши свій відгук про особистий досвід спілкування та/або співробітництва із представниками “Сіті Франс Сервіс”. Так ви підтримаєте активну політику компанії щодо діяльності клієнтів та підтримаєте тих, хто ще не користувався послугами зазначеної компанії.

  Сити Франс Сервис
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Сити Франс Сервис

  Ваш відгук

  FAQ