Intui.travel

Всі відгуки

Intui.travel

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Logo Emirates

Emirates

0 Відгуки

Про компаніюАвіакомпан...

Logo Holidayme

Holidayme

0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo AirArabia

AirArabia

0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

Intui.travel

Трансфер – це популярний напрямок послуг, що надається задля забезпечення комфорту людей, що щойно зійшли з борту літака або потягу. Компанія Intui.travel займається наданням траспортних послуг, тож ви можете скористатися цим під час вашої подорожі.
З однієї адреси на іншу – це зручний спосіб розробити маршрут, що буде максимально комфортним, та задовольнить всі ваші потреби.

Сервіс
З Intui.travel ви можете миттєво бронювати трансфери за адресою або навіть за допомогою назви готелю. Якщо ви робите замовлення за допомогою цієї компанії, ви можете бути впевнені в кваліфікованості персоналу. Сервіс Intui.travel відібрав тільки обраних перевізників, котрі маєть ліцензію та довели свою надійність. Тож ви можете бути впевнені, що ваша мандрівка не зруйнується під натиском стресових ситуацій, пов'язаних із транспортом.

Ви можете не хвилюватися, коли вирушаєте у невідоме місто або країну. Водії зустрінуть вас на виході з платформи або на іншому вказаному місці, аби вам не доводилося самотужки шукати людину. До того ж він допоможе впоратися із вашим багажем та надійно розмістить його в автівці. Якщо ваш рейс затримується, або ви втратили лік часу, розглядаючи мальовничі краєвиди нового для вас міста, вам не треба буде оплачувати період очікування. Вам також не доведеться мати справу з неочікуваними сумами, що зазвичай називають водії таксі. Вартість вашої поїздки не зміниться через зайві кілометри – компанія заздалегідь розробить маршрут, в якому врахує навіть ситуацію на дорогах в цей час, тож ви знатимете загальну вартість послуги ще перед тим, як сядете в салон.

Та це не єдині переваги використання Intui.travel.

1. Під час використання послуг компанії Intui.travel ви можете редагувати та навіть відміняти ваші поїздки. Якщо щось пішло не за планом, ви можете змінити ваш розклад в особистому кабінеті замовника. При цьому компанію поверне ваші кошти в повному обсязі, згідно з умовами замовлення.
2. Ви заздалегідь бачите остаточну вартість, що враховує всі збори, комісії, податки, плату за проїзд по платних дорогах.
3. Ви можете самостійно обрати автомобіль, котрий буде вас обслуговувати. Марка автівки, її модель та опції, що наявні, є доступними під час оформлення замовлення. Наприклад, ви можете обрати авто із Wi-Fi та планшетом, щоб під час поїздки подивитися фільм, новини або навіть попрацювати. Із таким сервісом ваша подорож буде значно швидше та більш продуктивною.
4. Вам надано великий каталог автопарку, де ви можете обирати авто не тільки за опціями, а й за розміром. Це дозволить вам обрати варіант за кількістю пасажирів, об'ємом багажу та вашими персональними потребами.
5. Вам не треба перш за все вирішувати питання з роумінгом та місцевим оператором. Ви можете зробити це згодом, коли заселитеся в готель та приймете освіжаючий душ.
6. Ви можете одразу з трасфером забронювати готель та авіа квитки.

Оплата послуг здійснюється за допомогою карток Visa, Mastercard, Maestro або сервісу онлайн-платежів Paypal. Послуги надаються надійними місцевими компаніями, тож ви можете бути впевнені в тому, що ваш водій знає всі дороги. До того ж в різних країнах можуть бути свої особливості щодо керування авто (праворульні автівки, недотримання правил руху місцевими та інше), до яких ви можете не бути готові. Intui.travel постійно удосконалює свої трансфери, щоб поліпшити поїздку!

Контакти
Ви можете зв'язатися зі службою підтримки Intui.travel за телефонами +7 495 540 52 58 або +44 2037 780 157. Для зв'язку в режимі онлайн, надішліть електронного листа за адресою support@intui.travel або скористайтеся формою зворотного зв'язку. Ви можете забронювати трансфер, спитати про своє замовлення або задати загальні питання за допомогою бесіди, котру можна створити на сайті. Також ви можете отримати швидку відповідь від консультантів, скориставшись чатом служби підтримки.


Відгуки
Якщо ви бронювали трансфер у компанії Intui.travel розкажіть свою думку про наданий вам сервіс та напишіть про відчуття, викликані цією послугою!