Відгук

  Відгуки Автокомп Сервис

  Про компанію

  Автокомп сервіс - це популярне підприємство серед приватних перевізників, менеджерів автомобільних підприємств та і взагалі всіх власників транспортних засобів. Представники цього автосервісу регулярно працюють над тим, щоби змусити ваш автомобіль працювати на вас, приносячи користь та прибуток. Автокомп сервіс пропонує послуги автомийки, автокомп, надаючи контактну інформацію, щоб потенційні клієнти могли з'ясувати будь-які питання ще до приходу в їх офіційне представництво. Також це допомагає залишатися на зв'язку, коли немає змоги приїхати особисто, а також тримати руку на пульсі під час ремонту та обслуговування транспортного засобу. Офіційний сайт компанії легко знайти в пошуковій системі, на головній сторінці якого міститься вся контактна інформація про підприємство та необхідні контакти їх працівників. Автокомп сервіс працює 6 днів на тиждень, 9-18 в будні дні, 9-16 в суботу, з вихідним в неділю.

  Як пишуть самі представники СТО на головній сторінці свого офіційного представництва в Інтернеті, їх головна мета - високоякісне обслуговування будь-яких видів (легкових, легких вантажних машин та мікроавтобусів) в умовах та з обладнанням Автокомп сервіс. Вони мають багатий досвід роботи із приватними власниками авто, які по праву оцінили позитивні сторони співробітництва із його представниками. Зокрема якість їхньої роботи підтверджує наявність підписаних довгострокових контрактів на корпоративне обслуговування автопарків багатьох відомих підприємств, банків і компаній столиці України. Однак вони надають своєму досвіду не більше ваги, ніж потрібно, бо Автокомп сервіс продовжує вдосконалюватися, розробляючи індивідуальні стратегії обслуговування кожного окремого клієнта, враховуючи їх побажання та можливості.

  Маючи непогану репутацію, представники Автокомп сервіс завдячують їй зокрема наявністю і застосуванням спеціалізованого діагностичного обладнання, за допомогою якого і проводиться технічне обслуговування та ремонт. Окрім іншого, Автокомп сервіс має:

  • 14 вантажопідйомників;

  • лінію комп'ютерної діагностики;

  • комп'ютерний стенд регулювання розвалу-сходження;

  • мотор-тестер;

  • балансувальний і шиномонтажний станки;

  • діагностичні сканери (спеціалізовані для конкретних марок авто і мультимарочні);

  • спеціальні стенди для досягнення різних цілей (перевірка гальмівного диску; заправка і перевірка системи кондиціонерів; регулювання фар);

  • повноцінний набір додаткового інструменту та ручного обладнання.

  Окрім цього, працівники підприємства пропонують скористатися автомийкою (зі знижкою для постійних клієнтів), а також надають цілий спектр послуг стосовно кузовного ремонту. Тож робітники СТО Автокомп сервіс запрошують до себе нових клієнтів, бо, як написано на їх офіційному сайті, вони готові приділити максимум уваги кожному клієнту СТО.
  Незалежно від того, чи мова йде про власність приватного автовласників, чи про представника автопарку певного підприємства, Автокомп сервіс гарантує повну комплексну діагностику транспортного засобу разом з детальним списком наявних проблем і рекомендаціями спеціалістів з по їх усуненню. Кожен клієнт матиме змогу детально обговорити з представниками Автокомп сервіс смету та терміни проведення ремонтних робіт або технічного обслуговування. Однією з найбільших переваг Автокомп сервіс є гарантія на всі види робіт, послуги з яких надають її представники.

  Сервіс

  Головна сторінка офіційного сайту Автокомп сервіс запрошує всіх бажаючих особисто приїхати, щоб переконатися у високому рівні якості обслуговування клієнтів. Поки ви вирішуватимете питання стосовно вашого транспортного засобу, ваше авто стоятиме на запропонованій стоянці, яка знаходиться під охороною та обладнана системою цілодобового відеоспостереження. Також Автокомп сервіс пропонує вигідне співвідношення цін до якості проведеного обслуговування та ремонту.

  Відгук

  Якщо у вас букв досвід співпраці із компанією Автокомп сервіс, або вам сталося бути в списку їх клієнтів, будь ласка, приділіть трохи часу і уваги та напишіть відгук про якість їхньої діяльності. Це допоможе підприємству стати кращим у задоволенні потреб клієнтів, а також клієнтам прийти до конкретних висновків перш ніж звертатися до представників компанії.

  Автокомп Сервис
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Автокомп Сервис

  Ваш відгук

  FAQ