Відгук

  Відгуки Love.ua

  Сервіс Love.ua орієнтований на пошук нових знайомств та спілкування. Ви можете шукати дівчину або хлопця, аби завести стосунки, але на сайті Love.ua можна знайти навіть друзів! Якщо ви змінили місце свого проживання та нікого ще не знаєте в новому місті, люди не тільки скрасять дозвілля, а й покажуть цікаві заклади та незвичайну красу міста.

  Якщо вам не вистачає спілкування та вражень від чогось нового, то акаунт на сайті знайомств допоможе вам знайти співрозмовника, що вас зрозуміє.

  Сервіс

  Простий у використанні Love.ua об’єднує людей з усієї країни. Завдяки функціоналу сайту людина може знайти нових людей всього за пару кліків.
  Процедура реєстрації не займає багато часу. До того ж ви можете увійти завдяки акаунту Фейсбук та зберегти свій час. Задля вашого комфорту є мобільна версія сервісу, щоб ви не були прикутими до монітора свого комп’ютера. Спілкуйтеся, коли і де вам зручно.

  Шукайте людей за статтю, областю, містом та віком та додавайте профілі інших людей до обраного, щоб вам було легше їх знайти.

  Кожен з користувачів має доступ до новин – це стрічка повідомлень, де ви можете переглянути, хто відвідував вашу сторінку, хто симпатизував та «посміхнувся» вам. Ви також можете відправити свою посмішку іншим.

  Відправляйте та отримуйте подарунки – потіште співбесідника та приверніть до себе його увагу. Обмінюйтеся фото та відео, щоб передати те, що вам цікаво. Це відбувається миттєво. Ви можете спілкуватися цілодобово з будь-якої точки земного шару. Якщо вам сподобалося розмовляти з кимось онлайн, ви можете зустрітися в реальному житті.

  Ви також можете продивлятися інші акаунти та оцінювати їх. Перегляньте статистику людини та дізнайтеся, наскільки вона комунікабельна, популярна та відкрита. Переписуйтесь на сайті та домовляйтеся про зустрічі в реальності. Можливо, саме на наступній сторінці вас чекає омріяна друга половинка.

  Окрім безкоштовного користування послугами сервісу ви можете придбати VIP-статус, який відкриває нові можливості:

  1. Власникам статусу VIP надається доступ до розширеного пошуку. Ви можете налаштувати не тільки звичайні критерії пошуку, а й вказати інші опції: зріст, вага, мета знайомства та сексуальні вподобання.
  2. Ви можете стати більш помітним в результатах пошуку іншими користувачами. Так інші будуть звертати більше уваги саме на ваш профіль.
  3. Обирайте унікальний дизайн своєї анкети та виділяйтеся серед інших.
  4. Вам доступна можливість сховати свою присутність, час відвідування та приховати свій вік від інших користувачів.
  5. Користувачі, чиї анкети ви переглядали, не дізнаються про це.
  6. VIP-статус позбавляє вас постійної реклами.

  Окрім цього ви також можете піднімати свою анкету в рейтингу пошуку, щоб вас бачило більше людей. Додавайте своє фото до фотострічки, щоб більше людей відвідувало ваш профіль.
  Ви можете ознайомитися з корисними статтями та порадами на сайті, щоб ваше спілкування було вдалим.

  Якщо у вас виникають проблеми із використанням сервісу, ви можете звернутися до служби зворотного зв’язку, щоб отримати відповідь на свої питання та допомогу від спеціалістів.

  Love You Oye (Official Video) | Prabh Gill ft Sweetaj | Mahira| Latest Punjabi Song | OldSkool Music

  Відгуки

  Розкажіть іншим відвідувачам Відгуку, чи користувалися ви цим сервісом? Як довго ви зареєстровані на сайті? Ви сплачуєте кошти за використання VIP-статус чи вам достатньо безкоштовної версії? Чи є якісь скарги на функціонал сайту? Чи добре працює повна та мобільна версія? Завдяки вашій розповіді інші зможуть обрати найкращі сайти та компанії!

  Love.ua
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (1)

  2
  0% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  2
  Сервіс
  rating
  2
  Ціна
  rating
  2
  Доставка
  rating
  2

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Гвно сайт

  Это не украинский а российский сайт, один из сайтов группы mylove.ru, администрация рашистская. Короче, не рекомендую даже наоборот странно что эта погань в Украине не заблокирована до сих пор, как ВК и тд.

  : Максим29-04-2021
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2
  rating

  Написати власний відгук ро Love.ua

  Ваш відгук

  FAQ