badoo

Всі відгуки

badoo

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

badoo

Якщо ви бажаєте завести нові знайомства, ви можете знайти таку людину у мережі Badoo. Тож ви можете здобути нового друга в автобусі, у відпустці або навіть в себе вдома.

Badoo – це додаток для спілкування із новими людьми. Журнал Wired назвав цей сервіс «масовим феноменом», а незалежний сервіс оцінки дейтинг-платформ нагородив цей додаток 5 зірками. Незалежно від того, хто ви та де знаходитеся, ви маєте доступ до більш ніж 400 мільйонів людей, і все вони у вашому смартфоні. Ви неодмінно знайдете того, с ким вам буде цікаво.

Завдяки цьому додатку ви можете заводити знайомства навіть там, де ви на них не чекаєте. Ви можете подивитися, хто зараз неподалік. Так вам не буде самотньо в обідню перерву, або хтось неодмінно підтримає ваше бажання подивитися новий фільм у кіно. Ви можете голосувати та шукати збіги, спілкуватися із новими знайомими у «Зустрічах». До того ж ви можете дізнатися, з ким ви перетиналися в місті. Можливо, саме в автобусі, у якому ви їздите до офісу, ви зустріли свою другу половинку?

Сервіс
Сотні мільйонів людей вибирають Badoo, щоб знайомитися із новими людьми. Це безкоштовний спосіб знайти співбесідника, а до того ж – абсолютно безпечний. Якщо ви прагнете спілкування, достатньо найти нових знайомих, що знаходяться поблизу, чи подивитися, з ким ви сьогодні перетнулися. Вам не будуть докучати не реальні люди та фейки, адже розробники попіклувалися про процес перевірки безпеки.

Ви можете не тільки свайпати профілі, що сподобались. Ви можете знайти людей більш цікавими способами. Наприклад, познайомтеся із двійником вашої улюбленої знаменитості!

Творці Badoo постійно працюють над новими функціями, щоб зробити ваше спілкування більш цікавим. Але вони також спрощують користувачам доступ до сервісу – ви можете використовувати повну версію на твоєму ПК, або завантажити додаток на свій смартфон на платформі Apple або Android. Авторизація не забере багато часу – ви можете створити акаунт або зайти, використовуючи облікові записи інших соціальних мереж.

Badoo можна завантажити та використовувати абсолютно безкоштовно. Однак якщо ви хочете прокачати свій профіль, ви можете оформити підписку на Badoo Premium. Цей статус дозволить вам стати популярнішими, відправляти необмежену кількість повідомлень та багато іншого. Вартість передплати на Badoo Premium становить від 110 грн на тиждень. Ви також можете сплатити безстроковий Premium-акаунт, який надає деякі переваги:

- дізнавайтеся, хто захотів із вами познайомитися, коли побачив ваше фото;
- ваші повідомлення будуть бачити в першу чергу;
- ви можете дізнатися, хто додав вас до «Обраного»;
- якщо ви випадково натиснули «Ні» на якомусь профілі, ви матимете шанс скасувати своє рішення і не впустити свій шанс;
- користувач не дізнається, що ви заходили на його сторінку, якщо режим невидимки активований.

Якщо ви передумаєте та не матимете бажання надалі використовувати Badoo Premium, ви можете продовжувати користуватися Badoo абсолютно безкоштовно. Ви також можете придбати кредити, аби піднятися в пошуку та бути більш помітним. Спілкуйтеся, відправляйте кумедні стікери та будуйте справжні стосунки в режимі онлайн!


Відгуки
Якщо ви використовували цей додаток, розкажіть іншим відвідувачам сайту Vidhuk про свій досвід. Чи задоволені ви функціоналом додатку та повноцінною версією сайту? Чи до вподоби вам оновлений дизайн? Якщо ви використовували платні послуги, розкажіть, чи помітили ви суттєві переваги? Користувачі нашого сайту із задоволенням ознайомляться з тією неоціненною інформацією, що ви можете надати!