ROBLOX

Всі відгуки

ROBLOX

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Blood and Soul

Blood and Soul

0 Відгуки

Blood and Soul – це нова, опрацьована &...

Logo Neverwinter

Neverwinter

0 Відгуки

Neverwinter – це рольова відео гра ...

Logo Crossout

Crossout

0 Відгуки

Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-&...

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

ROBLOX

Про команію

Світова онлайн-платформа для створення відео Ігор - Roblox. Дата створення проекту 2004 рік, дата запуск програми 2006, теж існує інша назва програми Dyna Blocks. Простіше кажучи, це своєрідна онлайн платформа для створення відео ігор. Користувачі roblox, в частності діти і підлітки мають можливість створювати свої власні відео ігри з допомогою roblox studio. А також грати в ігри, які були попередньо створені іншими користувачами.

Вони можуть одягати свого roblox персонажа, а деякі товари в роблокс каталозі можна купити навіть за игровую валюту про, яку ми поговоримо пізніше. Roblox був створений Девідом Басзакі, Еріком Кеслом, Джоном Шедлетським і Метом Дюсекі. У травні 2018 року roblox була заблокована в Об'єднаних арабських еміратах. Чому? Тому, що влада Об'єднаних арабських еміратів знайшла підстави вважати, що гра має згубну дію на психіку дітей.

Сервіс

Система гри така: як вже згадувалося раніше, roblox studio дозволяє своїм користувачам створювати власні ігри, використовуючи roblox як конструктор відео ігор. Будь-який користувач може завантажити roblox на свій комп'ютер і створювати ігри на свій смак і розсуд. Плейлист можна буде опублікувати на своєму профілі в roblox.

Також автори можуть використовувати ігрову валюту в своїх плейлистах robux. З допомогою цієї валюти користувач може купувати товари або послуги в грі. Відповідно roblox, дозволяю своїм гравцям купувати, продавати і створювати свої віртуальні товари, які можна знайти в каталозі roblox. Це може бути, рубашки, різні логотипи і форма, яку може придбати кожен, але за однієї умови якщо ви є учасником клубу будівельників.

Спеціально створення групи користувачів дозволяють використовувати роблокс, як своєрідну соціальну мережу допомогою, якої можна об'єднуватися з друзями і проводити  час разом. Лідери утворених груп можуть їх рекламувати на сайті roblox.com, відповідно керувати групою і запрошувати інших учасників. Групи використовуються, як спосіб організувати різні типи команд, починаючи від групи розробників Ігор і закінчуючи кланами roblox. Групи можуть публікувати свої власні товари такі, як в одяг та ігри. Отримані засоби йдуть на групові фонди. Групові засоби можуть використовуватися для запуску реклами.

Відгук

Можливо вам вдавалося раніше користуватися сайтом roblox і навіть створювати власні ігри та бути учасником групи. Якщо це справді так є, і ви саме той ігронавт, який любить проводити багато часу в roblox. Заохочуємо вас залишити свій власний відгук про цю онлайн сферу будування ігор. Свої думки можете занотувати у полі для коментарів. Там ви можете згадати, як саме ви дізналися про roblox? Чи плануєте користуватися ним далі? Чи вдалося вам створити таку групу про яку ми говорили в статті? чи порадити іншим користувачам проводити свій час, або можливо дозвілля з друзями в такий спосіб? Завчасно дякуємо за докладені зусилля з вашого боку!