Відгук

  Відгуки CyberBionic Systematics

  Про компанію

  CyberBionic Systematics - навчальний центр інформаційних ІТ технологій. Компанія надає послуги для ІТ спеціалістів, а саме навчання web розробки, Java, Python, C# і технологіям NET, розробки ігор на Unity3D.

  На конкурсі IT Education Awards, який відбувся 21 березня 2015 року в рамках конференції IT Jam, CyberBionic Systematics був визнаний найкращим в номінації Complex IT Education, а проект центру ITVDN.com названий найкращим в номінації Online Education.

  Навчання CyberBionic Systematics проходить у формі курсів та тренінгів, як для приватних осіб так, і для цілих компаній.

  Викладачі - професіонали своєї справи, сертифіковані розробники і тренери Microsoft. Ви можете пройти навчання відвідуючи буквально школу CyberBionic Systematics, on-line або обрати відео курс+особисті консультації від тренера.

  Сервіс

  До вашої уваги CyberBionic Systematics пропонує:

  - для NET розробників - C#, SQL алгоритми і структурні дані, ADO.NET Entity FW 5,шаблони проектування, Рефакторинг, WCF, WPF, TDD для FrontEnd/JavaScript розробників - HTML 4, 5, CSS, JavaScript, JQuery, Angular.JS, JavaScript шаблони, Bootstrap, SEO;

  - для BackEnd/ASP.NET розробника - C#, SQL, ADO.NET, Entity Framework, ASP.NET, ASP.NET MVC 3, 4 і ще понад двадцять курсів та тренінгів, з повним переліком яких ви можете ознайомитись на офіційному сайті edu.cbsystematics.com/ru/courses.

  Початок курсу навчання розпочинається кожний перший та третій понеділок місяця. Курси навчального центра Cyber Bionic Systematics записані у відео форматі й доступні на спеціально створеному навчальному порталі ITVDN.com. Формування змісту навчального матеріалу з допомогою відео курсів відображають загальний індивідуальний системний підхід, як до навчання новачка та і до навчання експерта, який давно успішно практикує навчальний центр.

  Якщо ви новачок в програмуванні, ви можете попросити про додаткову консультацію в службу підтримки або можете скористатись карткою спеціальностей, щоб спланувати послідовне вивчення програмування і супутніх технологій від простого до складного.

  Навчальний курс включає:

  - навчальний процес проходить в сформованій міні-групі в сучасній мультимедійній аудиторії, вам надається ноутбук, блокнот та ручка;

  - всі матеріали в електронному вигляді: короткий конспект кожного заняття, практичні приклади, презентації;

  - по закінченню онлайн тестування з ціллю перевірки засвоєного матеріалу після кожного заняття і підсумок по всьому курсу;

  - сертифікат про проходження курсу (у випадку успішної здачі фінального іспиту).

  Бувши авторизованим центром міжнародної сертифікації ІТ спеціалістів Prometric и VUE Pearson, Cyber Bionic Systematics представляє також ряд послуг по тестуванню, атестації ІТ спеціалістів (проект Testprovider.com).

  Працює Cyber Вionic Systematics лише по будніх з 9:00 до 21:00.

  Відгук

  Попри таку детальну інформацію, багатьох людей досі цікавить думка тих, хто вже пройшов таке навчання або планує це зробити і володіє цікавою інформацією про Cyber Вionic Systematics, поділіться нею з іншими. Залиште свій коментар, розкажіть про ваші враження від навчання і чи знайшли набутті вами знання практичне застосування? Іншим користувачам або майбутнім учням буде корисна ваша думка!

  CyberBionic Systematics

  CyberBionic Systematics
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро CyberBionic Systematics

  Ваш відгук

  FAQ