LABA

Всі відгуки

LABA

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Skyeng

Skyeng

0 Відгуки

Про комапніюSkyeng - це інтера...

Logo Agoda

Agoda

0 Відгуки

Про компаніюAgoda.com - система б...

Logo Lingualeo

Lingualeo

0 Відгуки

Про компаніюLingualeo - це популя...

LABA

Про компанію

LABA - це сучасна освітня онлайн-платформа, яка пропонує клієнтам пройти Інтернет-курси з маркетингу. Її представники вважають основними цінностями суспільства набуті знання і професіоналізм. Метою створення LABA її розробники вважають полегшення життя тим, хто намагається підлаштуватися під останні тенденції розвитку галузі в світі. Їх платформа зводить разом слухачів, готових вчитися, і спеціалістів, які готові вільно ділитися набутим досвідом і знаннями.

Представники компанії відповідально ставляться до якості навчання, яке вони пропонують, тому наймають вони тільки успішних спеціалістів, здатних розказати не тільки про моменти тріумфу, але й про моменти невдач. Таким чином весь досвід, який вони мають, гратиме на руку студентам. Як стверджують представники LABA на офіційному сайті, вони не займаються “коучингом”, та й самі не дуже люблять професійних спікерів та промови з гучним змістом.

Сервіс

LABA сприймає себе як ймовірного “поштаря”, який хіба просто доносить важливу інформацію про те, чого клієнти хочуть дізнатися. Серед своїх переваг представники компанії називають актуальність поданої інформації, швидкість та доступність цінової політики, ставлячи досягнення бажаного результату на перше місце. Крім усього перерахованого, відвідування лекцій LABA допоможе налагодити корисні зв'язки, які в майбутньому можуть змінити життя клієнтів.

Представники підприємства мають доволі ідеалістичні погляди стверджуючи, що набуття нових знань “поставить країну на ноги”. Курси LABA складаються із декількох секцій, що допоможе бажаючим знайти відповіді на необхідні запитання щодо сучасного життя. Крім студентів LABA також продовжує набирати штат співробітників. На сайті компанії перераховано декілька пунктів матеріального та нематеріального заохочення.

Ми згадаємо деякі нижче:

- Матеріальний стимул: конкурентоспроможні заробітні плати;

- бонуси з кожного проекту; премії після досягнення цілей компанії; безкоштовне навчання у кращих викладачів;

- знижки на придбання абонементів на заняття різними видами спорту;

- безкоштовні білети в кіно та на деякі концерти.

Нематеріальний стимул: приємний робочий колектив; гнучкий графік роботи; обладнаний офіс, розташований в центрі міста; активна робоча атмосфера, що постійно змінюється; особиста допомога в досягненні поставлених цілей; зведення робочого стресу до мінімуму; менторська підтримка особистісного розвитку; перспективи майбутнього розвитку кар'єри на території західних країн. Інтерни платформи LABA відкривають для себе нові можливості, розвиваючи свої таланти в сторону сучасних освітніх технологій.

Для бажаючих LABA пропонує подальший розвиток у цьому бізнес напрямку. Оскільки все в світі міняється зі швидкістю світла, LABA пропонує клієнтам можливість рухатися в темпі зі світом. Акцент робиться на людей, які розуміють, що потреба вчитися має пожиттєвий характер, а також що знання, які люди продовжують отримувати у різних навчальних закладах давно застаріли і вже не є актуальними, а отже і примінити їх уже не можна. Всіх бажаючих закріпити свій розвиток в журналістиці, маркетингу, продажах та менеджменту представники LABA запрошують на стажування із подальшою можливістю працевлаштування.

Відгук

На сайті розміщена “Форма інтерна”, яку такі особи мають заповнити. Зазвичай зв'язатися із представниками підтримки можна за телефонами + 38 (063) 271 89 79 та + 7 (958) 582 61 11, а також через пошту support@l-a-b-a.com. Чи маєте ви досвід співробітництва із працівниками підприємства LABA? Ми щиро запрошуємо вас залишити відгук про якість їхньої роботи.