Drimsim

Всі відгуки

Drimsim

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Logo Reg.ru

Reg.ru

0 Відгуки

Про компаніюREG.RU - компанія, &#...

Logo VDSina

VDSina

0 Відгуки

Про компаніяVDSina - компанія, &#...

Logo Timeweb

Timeweb

0 Відгуки

Діяльність в інтернеті ...

Drimsim

Про компанію

Drimsim - як ви зрозуміли з назви, це універсальна сім картка або по-іншому картка мрії. А також безкоштовний, доповнюючий додаток для ваших прекрасних подорожей. Вас очікують найкращі ціни, швидкий інтернет і дзвінки по всьому світу. Гасло компанії заохочує вас відкривати нові країни разом з сім-карткою мрії! Це перша усьому світі унікальна сім картка для подорожуючих. Drimsim - це справжня сім картка, яку ви можете собі уявити. Її можна вставити в телефон, планшет, а також роутер. її особливість в тому, що вона не прив'язана до одного конкретного оператора. Коли ви приїжджайте в нову країну, вона відразу готова до роботи.

Про сервіс

Ви можете зателефонувати друзям, чатитися, ділитися фотографіями та відео, користуватися соціальними мережами, будувати маршрут і не боятися, що витратити всі кошти на роумінг. Спеціально створений мобільний додаток допоможе вам керувати своїми витратами на сім карту. ви можете додатково завантажити приложение на аpp store або використати для цього магазин google play, залежності від того, яким пристроєм ви користуєтесь. Завдяки цій сім картці зв'язок завжди з своїм туристом. Коли ваш літак приземляється в новій країні, сим карта автоматично готова до роботи не потрібно налаштовувати роумінг і купувати місцеву сім карту. Оскільки для подорожуючого важливі гроші, який він витрачає на подорож.

Сим карта для самий бюджетний варіант для того, щоб бути постійно на зв'язку. Раніше це відбувалося за такою схемою, як тільки ви опинилися в іншій країні вам потрібна була сім карта тієї місцевості, сім картою Drimsim, тепер це не потрібно робити. Зв'язок на вашому пристрої з'явиться як тільки в відключити режим авіа польоту.

Представники нової сім-карти гарантують вам чесні ціни без пакетів і абонентики. Ви можете назавжди забути про ліміти по тарифу та дзвінкам. Зняття грошей з вашого рахунку буде здійснюватись лише після того, як ви подзвонили або вийшли в інтернет. Встановлений раніше вами додаток, відразу покажи скільки коштує зв'язок в тій чи іншій країні в якій ви перебуваєте. Витрати та баланс можете переглянути в будь-який момент з точністю до секунди і КБ.

Доставка сім карти можуть тривати від одного до двох днів. Представники компанії привезуть сім-карту додому або в офіс. Доставка включена в рахунок замовлення. Здійснити оплату можна карткою. замовити сім карту ви можете на офіційному сайті drimsim.com. Також на сайті міститься коротка інформація про те скільки буде коштувати абонплата в різних країнах світу. Сім картка працює в 197 країнах, тарифікація по хвилинах і по кілобайтах, при цьому ніяких скритих комісій - всі витрати можете контролювати через мобільний додаток, а відповідно баланс поповнювати за допомогою банківської картки.

Відгук

Можливо би той щасливчик, який вже давно використовує картку мрію? Якщо так то заохочуємо вас поділитися своїми враженнями у полі для коментарів. Там ви можете згадати яким саме чином дізналися про Drimsim? Розкажіть про переваги та недоліки на вашу думку користування цією карткою? Ваш досвід допоможе іншим користувачам! А ми в свою чергу будем вдячні вам за докладені зусилля з вашого боку!