S-tell

Всі відгуки

S-tell

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Reg.ru

Reg.ru

0 Відгуки

Про компаніюREG.RU - компанія, &#...

Logo VDSina

VDSina

0 Відгуки

Про компаніяVDSina - компанія, &#...

Logo Timeweb

Timeweb

0 Відгуки

Діяльність в інтернеті ...

Logo Nethouse

Nethouse

0 Відгуки

Конструктор сайтів Nethouse – і&#...

S-tell

Про компанію

Компанія S-TELL заснована в 1998 році. Займається наданням послуг з продажу товарів, які пов'язані з мобільним зв'язком. За період існування корпорації, в цій сфері відбулися разючі зміни, тому і самій компанії потрібно було пристосовуватися до них, щоб залишитись конкурентоспроможною на ринку. За цей період S-TELL набула необхідного досвіду і тепер продовжує розвиватися і вдосконалюватися.

Головна мета компанії робити мобільний зв'язок доступним для більшої кількості жителів України. І через те що технології постійно йдуть вперед, те без чого споживачі обходилися сьогодні, стає необхідністю завтра. Інтернет магазин S-TELL пропонує широкий вибір товарів, що задовольнити потреби покупців. Крім онлайн торгівлі функціонує 130 торгових точок в найбільших містах України, в основному на сході та центральних регіонах. Сервісний центр знаходиться в місті Харкові, за адресою проспект Московський, 94, працює з понеділка по п'ятницю з 10 до 18. Та при потребі здати пристрій в ремонт чи отримати консультацію можна в будь-якій торговій точці фірми S-TELL.

Сервіс

Компанія слідкує за тим, щоб товар, який пропонується був достатньо якісним по співвідношенні до своєї ціни та завдяки цьому був привабливим з погляду покупців. В інтернет магазині можна придбати телефони марки S-TELL, а також інших фірм, таких як: Oukitel, DOOGEE, HomTom, Cubot, Xiaomi, Huawei, Samsung, SMARTEX. Оскільки “на кожен товар є свій покупець”, ви знайдете телефони, які коштують від 250 гривень до 8 тисяч - вибір на будь-які можливості та потреби. В залежності для якої цілі буде використовуватися мобільний пристрій, ви можете вибрати або недорогий телефон для розмов з потужним акумулятором; або ж з великою кількістю функцій та більш об'ємною оперативною пам'яттю, якщо вам потрібно пристрій для користування мережею Інтернет і ви плануєте завантажувати на нього велику кількість програм. Ви можете звернути увагу на такі показники як розмір екрану та потужність камери й тоді обрати, те що вам найбільше підходить. Для зручності користування та обережного ставлення, можливо, вам знадобиться придбати захисне скло, чохол, навушники, карту пам'яті, зовнішній акумулятор та блютуз гарнітуру. Такі речі в широкому асортименту пропонуються в магазинах фірми S-TELL.

Після того як клієнт обирає товар, він може вибрати спосіб оплати, який найбільше підходить. Це може бути розрахунок готівкою, якщо покупка зроблена в одному з магазинів роздрібної торгівлі, або безготівковий переказ коштів при онлайн покупці; також є можливість оплатити товар при отриманні його в поштовому відділенні. Послуга накладного платежу буде безкоштовною, якщо це товар марки S-TELL. Фірма S-TELL пропонує робочі місця; список вакансій можна побачити на офіційному сайті https://s-tell.ua/ru/.

Сервіс

Якщо ви мали можливість, щось придбати в магазині S-TELL, поділіться своїми враженнями. Напишіть, будь ласка, свій відгук про те, що ви думаєте про якість товарів. Чи виникала у вас потреба звертатися за допомогою до сервісного центру? Чи не було якихось труднощів пов'язаних з ремонтом та гарантійним обслуговуванням вашої покупки? Якщо у вас виникне потреба у майбутньому придбати мобільний пристрій або аксесуари до нього, чи скористаєтесь послугами компанії S-TELL?