Відгук

  Відгуки Приват Маркет

  Про компанію

  Що таке privatmarket.ua? Це питання інколи може завітати до вас. Що ж, виявляється у багатьох відомих банків світу ви можете придбати, потрібний для вас товар під відцотки, а простіше кажу у кредит. Подібна платформа для продажі товарів та послуг, якими можна користуватися в кредит - існує і у відомого на весь світ ПриватБанку. Інтернет-платформа доступна за адресою http://privatmarket.ua, яка використовується для розміщення в мережі Інтернет інформації про пропоновані клієнтам товарах, роботах або послугах та їх продажу в розстрочку або за повну вартість. Організаторами цієї інтернет-платформи є виконавці послуг ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ «ПРИВАТБАНК».

  Сервіс

  Тож створений інтернет магазин, пропонує вам, як його клієнтам для реалізації різні товари та послуг. Щоб використовувати функції магазину вам необхідно попередньо зареєструватися в системі інтернет-платформи ПриватМаркет за допомогою окремого логіна і пароля, який дозволяє управляти торговими пропозиціями і оновлювати контактну інформацію. В панелі управління знаходиться інформація про Клієнта, а також статистична та інша інформація. Посилання або інтернет-адреса це провідник на сторінку, яка містить опис і можливість його покупки в розстрочку або за повну вартість пропонованих для вас товарів. Також на цій сторінці ви можете ознайомитися з різними інформаційними матеріалами, це можуть бути ваші особисті дані, які будуть корисними для вас. На даному сайті, ви виступаєте в ролі покупця, або Користувачем платформи ПриватМаркет, і ви маєте право здійснювати покупки товарів, робіт або послуг, пропонованих для вас, які є в каталозі. Для того, щоб мати змогу співпрацювати з платформою на більш, високому рівні, ви можете після реєстрації не лише купувати товари, послуги але й самостійно їх продавати від імені ПриватМаркет. Для того аби краще зрозуміти про, що саме йде мова варто виділити зобов'язання користувача та обов'язки банку.

  Зобов'язання користувача

  - Ви приєднались до умов та правил надання банківських послуг на підставі ст.634 Цивільного кодексу України;

  - Надали інформаційні матеріали, що відповідають вимогам даних самим банком;

  - Вказали свої контактні дані (телефони, e-mail, що діють філії, умови доставки), які будуть розміщуватися на інтернет-платформі ПриватМаркет для інформування потенційних покупців.

  Права та обов'язки сторін Клієнт має право:

  - доступу до даних статистики через панель управління в установленому порядку;

  - змінювати інформаційні матеріали в будь-який час з дотриманням всіх встановлених Умов та Правил;

  - призупинити або припинити розміщення інформаційних матеріалів, направивши відповідне повідомлення на адресу електронної пошти банку info@privatmarket.ua з адреси електронної пошти Клієнта, зазначеного їм при реєстрації.

  Клієнт зобов'язується виконувати наступні умови:

  - не розміщувати на Платформі інформацію про товари і послуги, (в тому числі) поширення, реклама, збут, демонстрація яких заборонені законодавством;

  - здійснювати експорт інформаційних матеріалів з дотриманням технічних вимог;

  - надавати інформаційні матеріали, зміст яких відповідає поточним пропозицій Клієнта;

  - забезпечити працездатність інформаційного матеріалу інтернет-магазину, який розміщений на інтернет-платформі ПриватМаркет;

  - забезпечити оперативне відвантаження товару вантажоодержувачу;

  - оплачувати послуги відповідно до умов цього Договору.

  Банк має право:

  - отримати плату за свої послуги;

  - призупинити або припинити надання послуг за цим Договором у випадках порушення строків оплати послуг;

  - призупинити або припинити надання послуг за цим Договором у випадках підозри або виявлення шахрайських дій з вашого боку;

  - здійснювати перевірку наданих Клієнтом інформаційних матеріалів на відповідність вимогам законодавства Умов та Правил;

  Відгук

  Отже, як бачимо ПриватБанк дуже серйозно ставиться до співпраці з вами, якщо ви покупець чи продавець. Все ж для нас завжди буде важливою лише ваша думка!

  What Is A Private Market Place (PMP) And How Does It Work?

  Приват Маркет
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Приват Маркет

  Ваш відгук

  FAQ