Ivrose

Всі відгуки

Ivrose

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Ivrose

Про компанія

IVRose - це один з унікальних сайтів для здійснення покупок. Сайт орієнтований на жіночі речі. Тут можна придбати і жіночий одяг, і ювелірні прикраси, і продукти для краси та здоров'я, і взуття, і сумки та інше. Всі продукти відмічаються дуже високою якістю, адже розробники сайту прагнуть, щоб кожна жінка була щасливою, здійснюючи покупки на їхньому сайті.

Компанія завжди слідкує за новинками моди для того, щоб їхні клієнти купляли лише модні та стильні речі. Щоденно тут дбають про те, щоб ви зайшовши на сайт, бачили кожен раз оновлену продукцію. IVRose один з найдешевших сайтів. Тут ви знайдете дуже якісні речі за дуже низькими цінами. Для цього є декілька причин: вони працюють лише з виробниками та закуповують товар лише великими партіями. За покупку ви завжди можете розрахуватися через PayPal або через кредитну картку.

Сервіс

IVRose завжди думають про кожного клієнта зокрема та про його потреби, тому роблять все можливе, щоб ваша посилка прийшла до вас якомога швидше. Залежно від місця проживання клієнта посилка може йти від тижня до місяця з моменту розміщення замовлення. Проте в документах сайту прописано, що з різних причин доставка може зайняти більше часу. Це може бути і вказана недійсна адреса, і процедури митного оформлення, а також інші питання. Необхідно взяти до уваги те, що доставка здійснюється лише в робочі дні. Після того як замовлення буде авторизовано та підтверджено, на електронну пошту приходить підтвердження. Оброблення замовлення зазвичай забирає 3-7 робочих днів. Загальний час доставки - це час оброблення та доставлення товару.

Персонал IVRose завжди готові допомогти клієнтам на всіх етапах покупки - від перегляду до процесу замовлення та доставки. На сайті поміщена рубрика “Запитання та відповіді”. Тут ви знайдете найпоширеніші запитання, які цікавлять клієнтів і вас, а також повні відповіді на них. Якщо ви не знайдете в рубриці те, що вас цікавить, то можете написати на їхню електронну адресу, яка вказана на сайті. Вам дадуть відповідь на будь-яке ваше запитання. Для простоти та комфорту своїх клієнтів запустила мобільний додаток сайту. Його можна встановити в магазинах додатків Play Маркет та Apple Store. Користувачі мобільних пристроїв системи Android та iOS тепер завжди мають при собі мобільну версію сайту. Додаток постійно оновлюється з метою покращити старі функції та запустити нові, щоб з кожним разом покупка приносила вам все більше задоволення.

Так в новій версії були зроблені наступні оновлення:

- поліпшення режиму зони прибуття;

- тепер ви можете додавати свій номер мобільного пристрою, щоб підтвердити метод автономної оплати: покращився екран інвентарю, і ви можете поділитися з друзями одягом, який вам сподобався;

- виправлені деякі помилки.

Більше інформації про сайт, де можна придбати найновіший та найстильніший одяг ви зможете дізнатися на їхньому сайті ivrose.com.

Відгук

А може ви або ваші близькі вже здійснювали покупки на їхньому сайті? Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка якість придбаних речей? Скільки часу зайняла доставка вашого замовлення? Можливо ви вже відчули переваги користування додатком? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні!