Відгук

  Відгуки iLVi

  Про компанію

  İLVİ - магазин “мрії” кожної жінки, принаймні таке враження на перший погляд справляє це багатофункціональний інтернет магазин. Чому саме так? Завітавши на офіційний сайт магазину до вашої уваги запропонують: чоловіче та жіноче взуття на різний смак, сумки та трендові речі. Ви мабуть подумаєте: “Хм-м, і в чому особливість компанії?”. Ми скажемо вам відповідь виявляється, що товари усі ручної роботи, а в наш час це дозволяє її мати статус ексклюзивності. Розкажемо, трохи про саму компанію İLVİ.

  Сервіс

  Свій початок роботи компанія започаткувала на тому, щоб присвятити себе роботі з жіночою аудиторією і створити для них усі можливі комфортні умови, щоб кожна жінка відчувала себе шикарно, елегантно, особливо і міцно в високоякісної і сучасного взуття İLVİ. Перший роздрібний магазин İLVİ був відкритий в Нишанташи в 2014 році, і з тих пір İLVİ продовжує розширюватися і розсовувати кордону галузі своїми розкішними виробами ручної роботи, виготовленими з високоякісних матеріалів. Другий роздрібний магазин İLVİ і оптовий магазин були відкриті в Лалели в 2017 році, а третій магазин роздрібної торгівлі - в Таксимо в 2018 році, тому İLVİ з тих пір представляє свої гарні і приємні на вигляд колекції більш широкому колу покупців.

  В кінці 2017 року İLVİ було сильне бажання принести розкіш і чоловікам, і він почав працювати над новою колекцією весна / літо для 2018 року разом з жіночим взуттям, сумками і аксесуарами. İLVİ завжди має барвисті і різні дизайни в своїх колекціях кожен сезон і підтримує швидку моду в інноваційному дусі, додаючи в колекцію абсолютно нові продукти завдяки останнім тенденціям моди в світі протягом сезону. Пріоритетом для İLVİ є задоволення потреб і потреб своїх клієнтів, тому команда İLVİ докладає величезних зусиль для того, щоб представити своїм клієнтам лишн модне взуття та аксесуари. В будь-який час року для жінок і чоловіків у всьому світі. Дуже вдячні за те, що вам вдалося дочитати нашу інформаційну статтю до кінця.

  Відгук

  Якщо коротко підсумувати, то наша ціль заохотити вас залишити свій відгук про цю компанію у полі для коментарів. Там ви можете описати свої враження про покупку. Опишіть, чи цілком ви задоволені якістю отриманого товару? І звісно, як на рахунок терміну доставки, чи все відбувлось так, як ви й очікували? Ваша розповідь допоможе іншим охочим покупцям зробити вірний висновок про репутацію компанії, як від “незалежного експерта”. Ви також можете згадати, цікаву розповідь, яка на вашу думку заслуговує уваги. Завчасно вдячні за вашу допомогу та співпрацю, адже на ціль допомагати людям робити покупки в інтернет просторі лише в безпечних та надійних постачальників. Дякуємо!

  iLVi
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро iLVi

  Ваш відгук

  FAQ