Відгук

  Відгуки Gepur

  Компанія Gepur - виробник модного доступного одягу для жінок. Принцип компанії: “Мода не обов'язково повинна бути дорогою, і ми це підтверджуємо кожен день своєю роботою”.

  Про компанію

  Gepur - створює та відшиває речі недорогі, але враховуючи якість та тренди останніх сезонів. Стильні, красиві та максимально зручні речі. Gepur працює за принципом fast-fashion та оновлює свою колекцію щотижня.

  Компанія активно розвивається з 2011 року та працює на ринку пошиття українського одягу вже 7 років. Компанія створює не лише трендові колекції, а й співпрацює з популярними обличчями сучасності.

  У 2018 році корпорація представила унікальну колекцію вечірніх суконь на будь-який випадок і одягнула їх на Анну Трінчер і Лізу Василенко — актриси популярного серіалу «Школа», який став найбільш рейтинговим проектом на вітчизняному телебаченні взимку 2018. Також компанія зробила гарячу колекцію купальників спільно із блогером-міліонником Оленою Омович.

  У 2017 році компанія Gepur стала володаркою премії «Українська народна премія», як найкращий інтернет-магазин жіночого ділового одягу. До цієї нагороди у тому ж 2017 році компанія стала лауреатом престижної премії «Час інновацій» в номінації «Краще сервісне рішення року».

  Соціальна відповідальність – одна з головних напрямків діяльності компанії Gepur. Компанія брала участь у проекті "Ялюбов" і надавала допомогу десяткам дитячих будинків в Україні та Росії. Перш за все, найнеобхіднішими речима, яких сильно потребують діти, які залишилися без батьківського догляду: підгузки, засоби особистої гігієни, одяг і іграшки.

  Послуги

  Компанія надає послуги із продажу одягу та аксесуарів у роздріб та гуртом. Фішка сайту легкі гуртові продажі, які стартують від 10 будь-яких одиниць товару не прив’язаних до розмірів. Це зручна опція, особливо для інтернет-магазинів та магазинів в Instagram.

  При реєстрації замовник може обрати статус “оптовий покупець”, але у цьому випадку не зможе замовити на сайті 9 і менше одиниць товару. Гуртовий статус дає значно нижчу ціну на товар. Користувач зробив замовлення на сайті Gepur чекає на збір замовлення, який може тривати від 1-го до 6-ти робочих днів, не враховуючи суботи та неділі. Статус замовлення можна простежити на сайті компанії в особистому кабінеті в розділі “Мої замовлення”. Оплата здійснюється моментально у розмірі повної суму замовлення. Компанія відшиває речі на замовлення клієнта (користувача сайту), тому речі відшивають після 100% оплати. Оплата оформлюється на сайті за допомогою карти Visa / Master card.

  Доставлення товару по Україні здійснюється “Нова пошта”, “Інтайм”, або кур’єром по Одесі. Повернення замовлення чи одиниці товару можливо протягом 14 днів за умови збереження товарного вигляду, наявності паперових етикеток та ярликів.

  Повернення відправляють Укрпоштою чи Новою поштою оплачуючи їх доставку. Кошти замовник отримує на свій баланс в особистому кабінеті сайту наступного дня після отримання товару на виробництво. Вивести кошти з балансу в особистому кабінеті можна самостійно на карти Visa і MasterCard. Виведення грошових коштів здійснюється протягом 3-6 банківських днів, після здійснення операції в особистому кабінеті приходить сповіщення з сумою, датою і часом операції.

  Відгуки

  У вашій шафі не один look від Gepur, можливо ви вперше придбали річ на сайті, або займаєтесь своїм власним бізнесом за допомогою дропшопінгу від Gepur, тоді вам є чим поділитись. Ми раді, якщо ви залиште свій відгук для користувачів нашого сайту.

  Gepur
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Gepur

  Ваш відгук