G2A

Всі відгуки

G2A

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo Rozetka

Rozetka

0 Відгуки

Інтернет-мага...

Logo Berni

Berni

0 Відгуки

Для гармонійного розвиm...

Logo Bigl.ua

Bigl.ua

0 Відгуки

Bigl.ua – це площадка для торгі&#...

G2A

G2A.com є найбільшим у світі ринком для цифрових продуктів, де 19 мільйонів клієнтів зі всього світу мають доступ до більш ніж 75 тисяч продуктів, якими володіють близько 400 тисяч продавців.

Сервіс
G2A.com – це надійний ринок з кращими угодами у світі відеоігор. Платформа пропонує низькі ціни на онлайн-пропозиції, гарантію співвідношення ціни та найбільший вибір цифрових ігрових продуктів.

Однак G2A.com – це не тільки чудове місце для купівлі ігор, це також вдале місце для їх продажу. Як продавець у G2A Marketplace, ви можете продавати практично будь-які цифрові товари в зручному, швидкому та безпечному режимі. Ваші онлайн-пропозиції можуть включати в себе ігрові ключі, матеріали для зброї або персонажів та інші бонуси в грі, DLC, подарункові картки або програмне забезпечення – щось на кшталт ключа активації або унікального посилання.

З G2A.com покупки ігор та різних додаткових матеріалів стали простіше! Отримайте доступ до покупки за найнижчими цінами, де б ви не були та коли вам зручно. Перетворіть свій телефон на портативний браузер для цифрових продуктів сьогодні. У G2A.com є все, починаючи від бестселерів та справжньої класики ігрового контенту до останніх випусків. Ви можете припинити шукати більш вигідні варіанти на інших платформах, адже всі вони є на G2A.com.

Купити та продати всі ігри онлайн можна в одному місці. Неважливо, наскільки у вас велика колекція ігор. Їх ніколи не буває достатньо! G2A.com – найшвидше зростаючий ринок цифрових ігор, створений геймерами для геймерів. За допомогою мобільного додатка ви можете легко знайти більш ніж 75 000 продуктів для таких платформ, як Steam, Origin, GOG, Uplay, Battle.net, Xbox One, PSN та багато іншого!

Швидка та зручна система оформлення замовлення, яка розроблена, щоб зробити покупки ще простішою. Реєстрація не займає багато часу та можна навіть авторизуватися за допомогою соціальних мереж. Так ви не забудете дані для авторизації та матимете доступ до облікового запису за секунду.

Завдяки онлайн-платіжному шлюзу G2A PAY ви здійснюєте платежі легко та безпечно. Система підтримує понад 200 способів та 80 валют – без проблем виплачуйте гроші за своє придбання та отримуйте прибуток на свій особистий рахунок в акаунті! Він також дає змогу розплачуватися на платформі G2A.com без витрачання часу на введення даних вашої банківської картки.

Для тих, хто піклується та не до кінця довіряє ринку G2A.com є система G2A Shield, що виступає гарантією під час ваших угод. Ця опція гарантує, що в разі неправильної активації чи збоїв у грі, ви отримаєте свої гроші назад в повному розмірі, або маєте право попросити новий ключ активації. З G2A Shield не треба чекати на відповідь консультантів – гроші або ключ будуть у вашому розпорядженні вже через 5 хвилин після скарги.

Засобів оплати вашої покупки дійсно багато:

- оплата за допомогою особистого рахунку в G2A;
- банківські картки;
- електронні системи платежів;
- та навіть електронна валюта Bitcoin.

Після оплати, коли здійсниться обробка даних, ви отримаєте CD-ключ беспосередньо у вашому кошику. Вигідні підписки, чисельні подарунки для любителів ігор та подарункові картки – все це не потребує великих витрат з G2A.

Контакти
Звертайтеся до сторінки підтримки, або отримуйте консультацію в чаті підтримки після авторизації в акаунт.


Відгуки
Опишіть свою думку про ринок цифрових ігор G2A.com на нашій сторінці.