Fishki

Всі відгуки

Fishki

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo ITMag

ITMag

0 Відгуки

Про компаніюITMag - інтернет - &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo 1000 РАЗМЕРОВ

1000 РАЗМЕРОВ

0 Відгуки

Про компанію1000 РАЗМЕРОВ - m...

Fishki

Про компанію 

Інтернет - магазин fishki займається продажем мобільних пристроїв та всім, що з ним пов'язане. Головне гасло магазину - ставитися до клієнтів, як до друзів. Така ідея знаходить своє втілення в тому, кожен покупець гарантовано отримує подарунок. Такі приємні несподіванки можуть заохотити серед великої кількості конкурентів вибирати саме fishki.

Компанія понад десять років присутня на Українському ринку. Спочатку вона здійснювала свою діяльність як мережа роздрібних магазинів, але у зв'язку зі зростанням популярності користування мережею Інтернет, все більше і більше людей віддає перевагу покупкам, не виходячи з власного дому. З огляду на такі зміни, сьогодні fishki працює в сфері онлайн торгівлі.

За час свого існування компанія здобула цінний досвід і розуміння бажань та потреб клієнтів. При створенні пропозицій враховується те, що покупець хоче придбати якісну річ по максимально низькій ціні, щоб досягти такого результату компанія, по-перше, відповідально ставиться до вибору постачальників, щоб це були лише перевірені і надійні партнери, по-друге, намагається, якщо це можливо, співпрацювати безпосередньо з виробниками. Такий підхід допомагає слідкувати за якістю продукції, та знизити кількість націнок.

Сервіс

Після вибору товару покупець хоче отримати його якомога швидше. Для цього по всій Україні є 140 пунктів видачі товару, 70 з них знаходяться в Києві. Вони розміщуються в таких місцях, щоб було зручно до них дістатися. В магазині fishki дбають про те, щоб весь асортимент товару завжди був у наявності й покупцям не було потреби довго чекати на те, що вони придбали.

На більшість товарів куплених в інтернет магазині fishki поширюється програма, що дозволяє обміняти пристрій на новий, якщо протягом року він вийшов з ладу не по вашій вині, або в залежності від товару гарантія від 14 днів до 18 місяців. Серед пропозицій на сайті ви побачите широкий вибір мобільних телефонів, смартфонів від популярних виробників, а також аксесуарів до них. Ви можете придбати карту пам'яті, навушники, захисне скло або плівку, чохол, зарядний пристрій чи перехідник для свого пристрою.

Магазині FISHKI пропонує телевізори, аудіо, відео та фототехніку різних цінових категорій та показників. Крім товарів пов'язаних з мобільними пристроями, на сайті є широкий вибір техніки для дому. В розділі побутова техніка є прилади для кухні такі як кухонні комбайни, блендери, кавомолки, кавоварки, м’ясорубки, хлібопічки, мультиварки, соковидавлювачі та йогуртниці. Серед техніки для дому ви знайдете порохотяги, праски, швейні машинки та інше.

Відгук

Якщо ви мали можливість придбати щось в інтернет - магазині FISHKI, напишіть, будь ласка, свій відгук. Чи ви задоволені покупкою? Чи ви отримали саме такий товар, як був зображений? Що ви думаєте про якість товару? Чи не було такого, що після покупки ви побачили такий товар по нижчій ціні? Чи приходилось вам користуватися послугою обмінної гарантії чи гарантійного ремонту; чи не виникало якихось труднощів з цим? Чи корисні для вас статті та огляди, що публікуються на сайті FISHKI? Чи рекомендуєте ви цей сайт друзям? Напишіть про свої враження, вони будуть дуже цінні.