F.ua

Всі відгуки

F.ua

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo ITMag

ITMag

0 Відгуки

Про компаніюITMag - інтернет - &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo 1000 РАЗМЕРОВ

1000 РАЗМЕРОВ

0 Відгуки

Про компанію1000 РАЗМЕРОВ - m...

F.ua

Про компанію

«F.ua» - це інтернет-магазин електроніки то аксесуарів до них. На сайті можна придбати не тільки високоякісну продукцію, але й його працівники надають найкращу підтримку і обслуговування для своїх клієнтів. Компанія з гордістю пропонують користувачам їхньої продукції пропонують ексклюзивні пропозиції та акції. Мета «F.ua» стати провідним онлайн-продавцем електроніки, надаючи неперевершений вибір найкращих гаджетів, неперевершений досвід покупок, швидку доставку та виняткове обслуговування клієнтів, що перевершує очікування.

Сервіс

Для компанії клієнт завжди головний. Загальна прихильність компанії дозволяє їм тісно співпрацювати з кожним користувачем. Коли ви купуєте в їхньому магазині, продаж не закінчується коли вони відправляють ваше замовлення, а тоді коли ви повністю задоволенні товаром, обслуговуванням та терміном доставки. Компанія має професійну команду обслуговування з духом спільної роботи, творчості та надійності. Крім того, фірма завжди прагнуть ділитися новими ідеями з їхніми працівниками, щоб ті стали прикладом для наслідування. «F.ua» прагне розвиватися як відома ведуча в світі платформа для електронної комерції. Компанія прагне бути новаторами. Тому гарантують своїм споживачам і клієнтам найкращий продукт по найекономічнішим цінами.

Магазин прагне надати своїм клієнтам товари найвищої якості разом з кращими споживчими враженнями, тому дуже серйозно ставляться до задоволення ваших потреб. Компанія надає професійну послугу для користувачів незалежно від розміру задоволення. Центр підтримки швидко відповідає на ваші запити підтримки, а їхні спеціалісти готові відповісти на будь-яке ваше запитання в будь-яку годину. Однією з переваг сайту є ціна. Фірма співпрацює з багатьма постачальниками, тому завжди може отримати кращу ціну на ринку. За електроніку тут ви заплатите на 10-70% менше, ніж у своєму місті. Проте якщо ви знайдете дешевшу ціну, компанія розгляне це і відрегулює ціну. «F.ua» використовує оптимізовану процедуру для отримання платежу, підтвердження замовлення й відправлення продукції. В середньому ці процедури займають приблизно 24 години. А також ви можете обрати доставку, якою вам доставлять ваше замовлення. До вашого вибору Авіапошта з номером доріжки, EMS, DNL, UPS.

Всі товари, які продаються на «F.ua» мають відмінний дизайн та надійну якість. В них є відділ технічного контролю якості, продукти строго перевіряються один за іншим на їхньому складі перед відправкою. Крім того, магазин пропонує 2 роки гарантії для більшості продуктів на веб-сайті. Коли товар перестає працювати протягом цього періоду, ви можете зв'язатися з компанією для повернення. «F.ua», думаючи про своїх клієнтів, часто надають різні купони, щоб ви могли заощаджувати свої кошти. Максимальний купон знижки - 40%. Користувачі сайту можуть збирати “очки” і винагороди різними способами. Наприклад, зареєструватися на сайті, приєднатися до інформаційного бюлетеня, написати огляд товару. Ви можете використовувати належні вам “очки”, щоб отримати знижку на товари, які ви купуєте. За 100 “очків” ви отримуєте 1 євро. Більше інформації про магазин електроніки ви зможете дізнатися на їхньому сайті.

Відгук

А може ви вже скористалися послугами їхнього сайту. Тоді розкажіть, будь ласка, про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка якість товарів та гарантійного обслуговування? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні!