Deka

Всі відгуки

Deka

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Deka

З давніх давен, коли людина почала вимірювати час за допомогою тіні, що відкидає гілка, котру було встромлено в ґрунт, годинник – це невід’ємна частина людського життя. Цей інструмент надійно закріпився в повсякденному житті, але з плином часу тримав нові додаткові значення. Сьогодні годинники – це спосіб вираження своєї індивідуальності, показник статусу або відображення вашого особистого стилю. Не важливо яку мету ви переслідуєте, коли обираєте свій годинник. В будь-якому разі в цьому виборі вам допоможе магазин Дека.

Сервіс
Магазин годинників розпочав свій шлях в місті Донецьк ще в 1992 році. Спочатку це був невеличкий магазин техніки для побуту, однак пізніше він зріс до мережі. Спираючись на власні сили та досвід, магазину Дека вдалося зрости до торгової мережі , що представлена в різних областях України.

Наразі на сайті Дека представлено більш ніж 5 тисяч моделей годинників, серед яких є екземпляри всесвітньо відомих брендів:

- CASIO;
- SEIKO;
- Michael Kors;
- Longines;
- Rado;
- Armani;
- DIESEL;
- ORIS;
- HUGO BOSS;
- Daniel Wellington
- Vivienne Westwood; 
- та навіть високотехнологічні годинники від компанії Apple.

Окрім наручних годинників ви можете придбати на сайті будильники, настільні та напільні годинники, комплектуючі для ваших годинників. Якщо ви поціновувач, то зверніть увагу на категорію механічних годинників, а якщо спортсмен – вам знадобляться водонепроникні та противоударні, аби навіть під час занять у басейні або спортивному залі ви не втрачали відчуття часу.

Під час розширення власної мережі, компанія Дека звернула увагу й на прикраси, адже годинники давно зайняли нішу зовсім поруч з цією категорією товарів. Сьогодні покупці разом з годинником можуть придбати стильний браслет з шармами або ж повнити скриньку з прикрасами чарівними сережками чи навіть кольє.

При оформленні замовлення вам буде надано можливість обрати спосіб оплати придбаного товару та варіанти його доставки. Ви можете скористуватися послугами кур’єра, самостійно забрати придбання з магазину, що належить до мережі Дека, або ж навідатися до найближчого відділення транспортної служби «Нова Пошта». Отримайте безкоштовну доставку при замовлені на суму більш ніж 700 грн (кур’єр від служби «DelFast» чи доставка на відділення «Нової Пошти») або від 4 000 грн (кур’єрська доставка від «Нової Пошти»). В будь-якому разі компанія Дека зробить все можливе, щоб ви насолоджувалися своєю покупкою кожного дня, кожної години та хвилини!

Контакти
Якщо ви вподобали якийсь товар з каталогу онлайн магазину Дека, але вам не достатньо інформації, котра представлена на сайті, звертайтеся до контактної служби інтернет магазину за номером 0 800 211-652 або ж за допомогою електронної пошти. Ви також можете скористатися контактною формою на сторінці з відповідною інформацією, аби отримати зворотного листа про питання, що було вами описане. Для швидкої відповіді на самому сайті використовуйте можливість зворотного дзвінка, онлайн чат або чат в популярних месенжерах – все це розташовано в лівому нижньому куті сторінки.


Відгуки
Годинники стали частиною стилю сучасної людини, а інтернет магазин Дека – надійний постачальник цих практичних прикрас. Якщо ви купляли товари, що представлені в каталозі компанії, розкажіть про ваші враження. Чи сподобалася вам якість продукції? Чи влаштувало вас співвідношення вартості та якості? Чи зручними були для вас умови оплати та доставки? Розкажіть якомога детальніше про своє враження, щоб читачі могли відчути, чи можна довіряти цій компанії.