Conteshop

Всі відгуки

Conteshop

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Conteshop

Про компанію

Компанія Conteshop - офіційний імпортер торговельних марок в Україні таких, як: «Conte elegant»,«Diwari», «Conte kids». Компанія Conteshop, являється лідером з продажу колгото-носочних виробів на ринку України.

До вашої уваги пропонують придбати продукцію для всієї родини: жіночу колекцію «Conte elegant», чоловічий бренд «Diwari» та дитячу колекцію «Conte kids».

Представлено модельний ряд класичних, корегуючих, теплих та ажурних колготок, легінсів, штанів, комбінезонів, хлопкових носків і гольфів, колготок для школярок та дітей дошкільного віку, чоловічої білизни. Власне широкий вибір товарів робить компанію конкурентно спроможною.

Сервіс

Conteshop, гарантує для вас якість, комфорт та швидкість. Щоб здійснити покупку варто пам'ятати, що магазин Conteshop здійснює продаж своїх товарів лише на території України. Для того щоб зробити замовлення, вам необхідно зробити кілька простих дій:

- Скористайтеся пошуком або навігацією по каталогу, для того щоб знайти потрібний для вас товар.

- Виберіть необхідний колір та розмір. Після цього додайте обраний товар натиснувши кнопку “Додати в корзину”.

- На екрані відразу з'явиться віконце, в якому буде можливість перейти до корзини, натиснувши для цього клавішу “Корзина” або відразу перейти до оформлена замовлення, натиснувши для цього клавішу “Оформити замовлення”.

- Оберіть ті, дії які вам потрібно.

- На сторінці замовлення потрібно заповнити поля з нею необхідною інформацією, а саме контактні дані: адреса електронної пошти; ваш контактний номер телефону.

- Оберіть спосіб доставки, наприклад: доставка “кур'єром додому”, вкажіть регіон, місто, адресу доставки; доставка “забрати з магазину”, вкажіть регіон, місто, найближчий магазин, в якому вам буде зручно забрати своє замовлення.

-  Після закінчення внесення всіх даних та вибору способу оплати, натисніть кнопку “Продовжити”.

- По завершенню оформлення замовлення з'явиться повідомлення про вдале завершення процесу оформлення замовлення.

- А на вашу електронну адресу вам буде надіслано лист про підтвердження вашого замовлення.

Як бачити зробити покупку дуже легко і швидко! Способи оплати, які пропонує Conteshop:

- Оплата по безготівковому розрахункових з допомогою системи portmone.com.

- Оплата на пряму при отриманні замовлення готівкою.

Відгук

Якщо ви вже користувалися послугами купівлі товару в інтернет магазині Conteshop будем раді прочитати ваш особистий відгук про: якість та швидкість опрацювання замовлення; про те, наскільки швидко прийшло ваше замовлення і чи сподобалося вам. Також можете розповісти, який саме спосіб доставки та оплати товару ви використали, за скільки часу ваше замовлення дісталося пункту призначення. Якщо, ви використали послугу “доставка в найближчий магазин”, то згадайте наскільки практичною є така послуга. Ще, просимо вас дати відповідь на кілька простих запитання: Чи будете знову використовувати послуги інтернет магазину Conteshop? Як відремонтували представники магазину на потребу повернення товару? І чи підходить рівень цін в магазині для вас? Вже точно знаєте відповідь, то скоріше пишіть свій коментар. Ваш дорогоцінний досвід, допоможе уникнути небажаних помилок наступним покупцям! Завчасно дякуємо за докладені зусилля! Приємних покупок!