ChicMe Many

Всі відгуки

ChicMe Many

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

ChicMe Many

Про компанію

Chic Me - це унікальний веб-сайт для онлайн-шопінгу, який в першу чергу фокусується на жіночій моді. Представники Chic Me бачать життя через призму своєї мети: зробити всіх жінок щасливими, тому їх каталоги містять різноманітний одяг, прикраси, продукти для підтримання здоров'я та краси, взуття, сумки та безліч інших товарів.

Деякі особливості Chic Me, які називають самі їх представники:Більше 100 000 продуктів та регулярне оновлення кількістю в 500 та більше щодня. Відповідальні особи регулярно збирають найновішу інформацію в світі жіночої моди, щоб донести її до клієнток якомога скоріше. Ціни на 50-80 відсотків дешевше аж середньостатистичних.

Сервіс

Причина? Chic Me співпрацює із виробниками напряму і не має зобов'язань перед посередниками. Наявність рекомендацій. Клієнти бачать, що саме купується найчастіше, і мають можливість приєднатися до щасливих покупців. Можливість поділитися своїм відчуттям стилю із своїми друзями. Підключені соцмережі. Безпечні способи оплати. Глобальний центр Chic Me розташований в США, і, хоча вони мають декілька складів, вся продукція буде направлена звідти. Тому варто запастися терпінням та розрахувати наперед дату, на яку ви хочете мати той чи інший виріб. Отримане можна повернути, якщо умови співпадають із політикою компанії.

Ось деякі умови, які вони виставляють:

- Продукція може бути повернена протягом 30 діб з моменту отримання в обмін на отриману компанією оплату.

- Бейдж та бірка мають залишатися неушкодженими.

- Всі повернені речі будуть замінені оплатою (після перевірки її проведення) або неушкодженою одиницю продукції зі складу.

- Обміну та поверненню не підлягають нижня білизна, купальники, боді, купальні костюми, прикраси та аксесуари.

Якщо клієнт відправив щось назад без узгодження із представниками Chic Me, ця річ не буде прийнята. Не варто повертати речі прямо на адресу, де ви отримали пакунок. Правильна адреса - це та, яка вказана на сторінці сервісу Chic Me. Якщо клієнт бажає повернути отримане на найближчу до нього адресу, ваш має спершу зв'язатися із представником Chic Me і дочекатися відповіді (яку отримає протягом наступної доби). Якщо мова йтиме про повернення оплати, то вона відбудеться тим же самим чином, що і проводилася клієнтом на користь Chic Me.

Зазвичай повернення грошей на Paypal відбувається протягом доби, із кредитною карткою діло затягнеться до 7-15 робочих днів. Chic Me не здатен повернути плату за пересилку та страховку. Окрім цього Chic Me не оплачує грузові пересилки, а отже пересилати товар прийдеться за власний кошт. Єдине виключення - якщо представник Chic Me зробив помилку.

Відгук 

Чи ви мали можливість бути клієнтом або співпрацівником Chic Me? Яким був ваш досвід? Чи стали би ви радити цей Інтернет-магазин своїм друзям та знайомим? Чи хотіли би застерегти від нього? Якщо ви маєте чим поділитися стосовно якості корпоративного управління, обслуговування та товару, будь ласка, напишіть детальний, розгорнутий відгук, щоб інші користувачі могли скористати з вашого досвіду. Якщо є необхідність та/або можливість, поділіться скріншотами/фотографіями/відео або іншими матеріалами, які доведуть вашу точку зору та додадуть ваги вашим словам.