Black Star Wear

Всі відгуки

Black Star Wear

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Black Star Wear

Про компнаію

Black Star Wear - російський бренд модного одягу, заснований в 2010 році. Стиль одягу, який випускає ця марка втілює цінності й погляди таких виконавців, як Тімоті, Мот, Егор Крід та інші. Тому ті, хто любить слухати таку музику, знайдуть серед колекцій одягу Black Star Wear, те що їм сподобається і в чому вони будуть впевнено та комфортно почуватися. Не дарма кажуть, що одяг закриває тіло, а відкриває душу, тому коли ви носитимете одяг такого стилю, в інших відразу виникатиме асоціація з реп - музикою, настроєм, який панує на концертах, словами з пісень та героями відеокліпів.

Black Star Wear пропонує широкий вибір чоловічих, жіночих, дитячих та підліткових речей для того, щоб створити гардероб чи придбати стильну обновку. Одяг характерний контрастним поєднанням кольорів, часто чорного і білого, порізати та написами. Також можна знайти речі нейтральних кольорів, які можна поєднувати й вони підходитимуть для створення більшої кількості образів. Перевагою даного виробника є акцент на використання натуральних тканин з невеликим вмістом синтетичних волокон, це забезпечує комфорт та зручність при носінні такого одягу.

Виготовлення речей бренду Black Star Wear проходить в Росії, тому доставка до покупців замовленого товару займає менше часу, ніж тоді, коли вони робилися в Китаї. Фірмові магазини є в таких містах Росії: Санкт- Петербург, Новосибірськ, Ставрополь, Таганрог, Вороніж, Махачкала, Казань, Тюмень, Оренбург, Сочі, Красноярськ та Сургут, а також у Вірменії, Казахстані, Білорусі та Україні.

Сервіс

Серед асортименту товару ви знайдете куртки, футболки, штани спідниці, плаття та навіть спідню білизну. Для дітей пропонується придбати штани, спортивні костюми, футболки та плаття. Широкий вибір аксесуарів доповнять ваш образ та зроблять його неповторним, залежно від пори року та уподобань це можуть бути шапки, кепки, окуляри, браслети, рюкзаки й сумки. Інтернет - магазин Black Star Wear пропонує колекції одягу. Це дає можливість придбати кілька речей, які ідеально пасуватимуть одна до одної, а також придбати такі речі двом близьким людям, бо часто серед пропозицій однієї колекції є як жіночий, так і чоловічий одяг.

Серед асортименту товарів ви знайдете сумки на всі випадки життя: сумка для повсякденних справ та походу в спортзал, рюкзак, виготовлений з тканини, яка добре захищає від вологи з м'якими ручками, що забезпечують комфортне використання, сумки для носіння на поясі, будуть доречним в дорозі, адже гроші, документи та інші особисті речі завжди будуть біля вас.

Black Star Wear пропонує співпрацю власникам торгових приміщень, які мають площу від 40 до 110 квадратних метрів, такий магазин повинен знаходитись в населеному пункті не менше 250 тисяч жителів. Для торгових партнерів сума знижки від роздрібної ціни складає 55%.

Відгук

Якщо ви мали нагоду придбати речі бренду Black Star Wear, поділіться, будь ласка, своїми враженнями. Чим сподобалась вам моделі одягу, які пропонуються даним виробником? Чи ви носите одяг такого стилю постійно чи лише в окремих випадках? Що ви думаєте про якість тканини та майстерність пошиття даних речей? Як ви вважаєте, чи доступна ціна на одяг та аксесуари?