Berrylook

Всі відгуки

Berrylook

0% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Spotlight: What are our customers saying?

Марта
Я зробила замовлення в листопаді, товар прийшов в грудні, але АБСОЛЮТНО НЕ ТОЙ, ЩО Я ЗАМОВЛЯЛА НА ФОТО, НЕ ТОЇ ЯКОСТІ, ЯКА ЗОБРАЖЕНА ТА ІНШОГО РОЗМІРУ!!! Я почала переписуватися з цим магазином, м...Читати далі
Сніжана
Застерігаю всіх , хто захоче зробити замовлення у інтернет -магазині berrylook. Це аферисти ,які зтягують гроші з картки ,. а замовлений товар так і не відправляють. Крім того , відповідають на ел...Читати далі

Всі відгуки (2)

 • No reviews yet!

  Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Шахрайство а не магазин

  Я зробила замовлення в листопаді, товар прийшов в грудні, але АБСОЛЮТНО НЕ ТОЙ, ЩО Я ЗАМОВЛЯЛА НА ФОТО, НЕ ТОЇ ЯКОСТІ, ЯКА ЗОБРАЖЕНА ТА ІНШОГО РОЗМІРУ!!! Я почала переписуватися з цим магазином, мені пообіцяли повернення коштів за 3 тижні, але коли в зазначений термін я не отримала цього обіцяного повернення грошей, я написати до них не змогла, тому що вони ігнорують усі спроби зв'язатися з ними.


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Не прийшов замовлений товар.

  Застерігаю всіх , хто захоче зробити замовлення у інтернет -магазині berrylook. Це аферисти ,які зтягують гроші з картки ,. а замовлений товар так і не відправляють. Крім того , відповідають на електронні листи лиш рівно до моменту оплати товару. Потім магазин ігнорує спроби з ним зв'язатися. Я залишилася без грошей і замовленого товару . Не замовляйте ніколи в цьому магазині.


Інші також шукали

Logo Agro-market

Agro-market

1 Відгуки

Про компаніюОнлайн-супk...

Logo Фокстрот

Фокстрот

1 Відгуки

«Фокстрот. Техніка для д...

Logo MOYO

MOYO

1 Відгуки

«MoYo» - українська мережа оl...

Logo Zaful

Zaful

1 Відгуки

Про компаніюZAFUL - інтернет - &#...

Berrylook

Про компанію

BerryLook, сучасний інтернет-магазин, який пропонує вашій увазі широкий вибір модного, брендового одягу! До асортименту товарів фірми входять: плаття, топи, нижні частини та куплені костюми для дітей та жінок.

На вас очікують тисячі продуктів у абсолютно різних стилях! Компанія BerryLook, цінує усіх своїх клієнтів. Власне тому, ціла команда професіоналів завжди готова прийти вам на допомогу і зробити правельний вибір.

BerryLook ставить перед собою мету, зробити так, щоб ви могли отримувати задоволення від здійснення покупок! Крім, того, ви з легкістю можете отримати своє замовлення знаходячись у будь якій точці світу, завдяки всесвітньому центру доставки від компанії BerryLook.

Сервіс

Мабуть вас цікавлять терміни доставки. Компанія надає можливість користуватися безкоштовною доставкою по всього світу, за умови, якщо ваше замовлення буде більше ніж 70$. Звісно різні пункти доставки по різному коштують.

Наскільки швидко ви отримаєте замовлення? Є два моменти, які суттєво впливають на швидкість доставки вашого замовлення: Час опрацювання замовлення. Це час, який втратить продавець, для того щоб підготувати необхідний для вас товар до відправки. Існує різний час обробки, різних товарів все залежить від категорії та об'єму, ваги товару. Зазвичай цей період займає від 5 до 7 робочих днів. Момент самого перевезення вантажу.

Термін доставки автоматично, змінюється коли змінюється метод перевезення вантажу. Час в дорозі залежить від того, де саме ви знаходитесь і куди потрібно доставити вашу посилку. Інколи, може виникнути потреба в поверненні товару. За умовами користування послугами компанії BerryLook, здійснити повернення товару ви можете 30 послідуючих днів після отримання товару. Отриманий продукт, ви можете обміняти на інший або надіслати для повернення коштів назад. Повернення коштів, якщо це можливо.

Є речі, які не підлягають поверненню, наприклад: купальні костюми, нижня білизна, бюстгальтери тощо. Як тільки, повернений вами товар буде отримано назад та буду перевірено, ви отримаєте лист на електронну пошту в якому BerryLook, дає підтвердження що товар отриманий. Таким самим методом вас повідомлять про те чи було схвалено ваше прохання, про повернення товару. Якщо ви отримали позитивну відповідь, тоді повернення буде підтверджено, а кошти будуть повернуті на вашу кредитну картку протягом 7-15 робочих днів.

Якщо вам здається, що кошти ще не прийшли будьте уважні і обновіть систему через, яку здійснюється перевірка. Інколи це може зайняти більше часу, в будь якому випадку кошти обов'язково вам повернуть. Якщо у вас виникають додаткові запитання ви можете звернутися за консультацією надіславши листа на електронну адресу service@berrylook.com.

Відгук

Якщо у вас вже вважала нагода користуватися послугами компанії BerryLook, буде приємно прочитати ваш відгук. В ньому ви можете розповісти про рівень та якість обслуговування компанії, про те яку, саме річ замовляли, і наскільки швидко ви її отримали? А, якщо ви здійснювали повернення товару то повідомте, як саме це відбулося, як швидко з вами зконтактували представники фірми, і які альтернативні методи вирішення ситуації запропонували для вас. Ваш відгук буде дуже корисним для людей, які тільки планують користати послугами цієї компанії. Завчасно дякуємо за докладені зусилля!