Top Credit

Всі відгуки

Top Credit

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo SmartPożyczka

SmartPożyczka

0 Відгуки

Про компаніюSmartpozyczka - польськ ...

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo Forza credit

Forza credit

0 Відгуки

Про компаніюForza Credit - онлайн-с ...

Logo Credit7

Credit7

0 Відгуки

Про компаніюCredit 7 - сервіс пр&...

Top Credit

Про компанію

ТОП Credit - це унікальна компанія створена для мікрофінансових займів.Початок заснування відбувся 2015-2016 році. Спочатку було відкрито кілька буквальних фінансових відділів компанії. Пізніше було прийнято рішення відкрити онлайн проект, щоб могти надати фінансову допомогу, як найбільшій кількості людей. В 2017 - 2018 компанія ТОП Credit, провела основний ребрендинг і стала з того моменту виключно компанією, яка представляє свої послуги в онлайн режимі.

Починаючи з 2018 - 2019 року, з кожним місяцем в компанії збільшується кількість клієнтів і все більше з них стають постійними. Щоб викликати довіру, компанія щоденно ретельно досліджує, як саме поліпшити якість свого сервісу. Отож, як бачимо очевидно метою заснування ТОП Credit стало, представлення компанією послуг швидкого кредитування в дуже швидкий та надійний спосіб для того, щоб у вас був час для більш важливих речей, ніж відчуття стресу за відсутності коштів. Завдяки такому сервісу, тепер мікрозайми доступні кожному Українцю.

Сервіс

Мабуть, найцінніше в компанії ТОП Credit після клієнтів, це їхні працівники, команда фінансових спеціалістів. Це ті люди, які взялися за створення компанії від самого початку, а також продовжують вести її функціонування до сьогодні. Протягом п'яти років свого існування, ТОП Credit стала досить конкурентноздатною та багатофункціональною. Міцним фундаментом компанії є терпеливість, наполегливість, а також бажання стати кращими, це залог якісного обслуговування. Майбутнє кожної компанії, залежить від того, наскільки організована її робота. В компанії ТОП Credit, стараються розглядати в цьому майбутньому, те що принесе вам найбільше комфорту, а також більше позитивних емоцій в користуванні сервісом ТОП Credit. Хвиля цифрових технологій щоденно відкриває нам все більше нових та нових можливостей, компанія намагається визначати, які з них будуть найкращими та найякіснішими для вас.

Основні умови для отримання кредиту:

- Вік не менше 18 та не страшне 70 років;

- Особистий мобільний телефон;

- Ваша банківська картка, будь якого банку України.

Багатьох цікавить основні умови кредитування продукції:

- Максимальна сума кредитування складає 15 000 тис. гривень;

- Відправною платою за користування кредитом згідно умов, 1,9% за добу від суми займу;

- Пролонгація (продовження) займу - на будь, який срок;

- Позачергове погашення кредиту без комісії;

- Видача кредитування для будь-яких цілей;

- Позики надаються громадянам, які мають офіційне та неофіційне працевлаштування громадян.

Які кроки вам необходимо зробити щоб отримати кредит в компанії ТОП Credit:

1. Кожен клієнт, який зареєструвався і подав заявку, має можливість отримати кредит в розмірі 15 000 гривень, для цього він повинен пройти кілька кроків;

2. Максимальна сума кожного кроку, визначається за кількістю сплачених раніше кредитів: 3 000 грн 1. 5 000 грн 2. 7 000 грн 3. 9 000 грн 4. 12 000 грн 5. 15 000 грн 6;

3.Погасив 3-й кредит, на будь-яку суму, оформляючи 4-й Ви можете подати заявку 9000 гривень кредиту.

Відгук 

Можливо ви вже мали нагоду використовувати послуги компанії ТОП Credit, якщо це так будемо раді почути вашу думку про якість обслуговування компанії, і те, що вам сподобалась найбільше. Ваш коментар буде впливати на вибір інших користувачів. Завчасно дякуємо за докладені зусилля!