Відгук

  Відгуки Top Credit

  Про компанію

  ТОП Credit - це унікальна компанія створена для мікрофінансових займів.Початок заснування відбувся 2015-2016 році. Спочатку було відкрито кілька буквальних фінансових відділів компанії. Пізніше було прийнято рішення відкрити онлайн проект, щоб могти надати фінансову допомогу, як найбільшій кількості людей. В 2017 - 2018 компанія ТОП Credit, провела основний ребрендинг і стала з того моменту виключно компанією, яка представляє свої послуги в онлайн режимі.

  Починаючи з 2018 - 2019 року, з кожним місяцем в компанії збільшується кількість клієнтів і все більше з них стають постійними. Щоб викликати довіру, компанія щоденно ретельно досліджує, як саме поліпшити якість свого сервісу. Отож, як бачимо очевидно метою заснування ТОП Credit стало, представлення компанією послуг швидкого кредитування в дуже швидкий та надійний спосіб для того, щоб у вас був час для більш важливих речей, ніж відчуття стресу за відсутності коштів. Завдяки такому сервісу, тепер мікрозайми доступні кожному Українцю.

  Сервіс

  Мабуть, найцінніше в компанії ТОП Credit після клієнтів, це їхні працівники, команда фінансових спеціалістів. Це ті люди, які взялися за створення компанії від самого початку, а також продовжують вести її функціонування до сьогодні. Протягом п'яти років свого існування, ТОП Credit стала досить конкурентноздатною та багатофункціональною. Міцним фундаментом компанії є терпеливість, наполегливість, а також бажання стати кращими, це залог якісного обслуговування. Майбутнє кожної компанії, залежить від того, наскільки організована її робота. В компанії ТОП Credit, стараються розглядати в цьому майбутньому, те що принесе вам найбільше комфорту, а також більше позитивних емоцій в користуванні сервісом ТОП Credit. Хвиля цифрових технологій щоденно відкриває нам все більше нових та нових можливостей, компанія намагається визначати, які з них будуть найкращими та найякіснішими для вас.

  Основні умови для отримання кредиту:

  - Вік не менше 18 та не страшне 70 років;

  - Особистий мобільний телефон;

  - Ваша банківська картка, будь якого банку України.

  Багатьох цікавить основні умови кредитування продукції:

  - Максимальна сума кредитування складає 15 000 тис. гривень;

  - Відправною платою за користування кредитом згідно умов, 1,9% за добу від суми займу;

  - Пролонгація (продовження) займу - на будь, який срок;

  - Позачергове погашення кредиту без комісії;

  - Видача кредитування для будь-яких цілей;

  - Позики надаються громадянам, які мають офіційне та неофіційне працевлаштування громадян.

  Які кроки вам необходимо зробити щоб отримати кредит в компанії ТОП Credit:

  1. Кожен клієнт, який зареєструвався і подав заявку, має можливість отримати кредит в розмірі 15 000 гривень, для цього він повинен пройти кілька кроків;

  2. Максимальна сума кожного кроку, визначається за кількістю сплачених раніше кредитів: 3 000 грн 1. 5 000 грн 2. 7 000 грн 3. 9 000 грн 4. 12 000 грн 5. 15 000 грн 6;

  3.Погасив 3-й кредит, на будь-яку суму, оформляючи 4-й Ви можете подати заявку 9000 гривень кредиту.

  Відгук

  Можливо ви вже мали нагоду використовувати послуги компанії ТОП Credit, якщо це так будемо раді почути вашу думку про якість обслуговування компанії, і те, що вам сподобалась найбільше. Ваш коментар буде впливати на вибір інших користувачів. Завчасно дякуємо за докладені зусилля!

  Top Credit
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Top Credit

  Ваш відгук

  FAQ