Moneyveo

Всі відгуки

Moneyveo

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo SmartPożyczka

SmartPożyczka

0 Відгуки

Про компаніюSmartpozyczka - польськ ...

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo Forza credit

Forza credit

0 Відгуки

Про компаніюForza Credit - онлайн-с ...

Logo Credit7

Credit7

0 Відгуки

Про компаніюCredit 7 - сервіс пр&...

Moneyveo

Компанія “Moneyveo” - дозволяє українцям миттєво вирішувати свої фінансові питання. Компанія кредитує клієнтів через інтернет у кілька кліків. Для отримання кредиту непотрібно відвідувати офіс.

Про компанію

“Moneyveo” - перша компанія на ринку України, яка почала надавати швидкі кредити у недалекому 2013 році. Визнана №1 на ринку небанківських кредитів за версією досліджень Ukrainian E-Commerce Expert. Компанія “Moneyveo” діє в рамках закону і контролюється державним регулятором Нацкомфінпослуг. Більш як 300 українців регулярно користуються послугами компанії. За своє існування компанія видала 2,7 млрд гривень. Зареєстровано понад 1 млн кредитів. За статистикою компанії кредит видається в середньому за 8 хвилин.

Для отримання кредиту непотрібні довідки з роботи чи поручителі. Сайт компанії надає кредити 24/7, бо працює на автономній системі. У 2016 році “Moneyveo” отримали “Зірка якості 2016”, а вже через рік “Бренд року 2017”.

Символом компанії є єнот Менні з яким компанія здійснює благодійні акції, відвідує лікарні та дитячі будинки.

Про послуги  

“Moneyveo” - кредитування онлайн швидко та легко. Щоб отримати кредит вам повинно виповнитись 18 років. Зареєструвавшись на сайті ви отримуєте особистий кабінет. На головній сторінці сайту знаходиться кредитний калькулятор, де клієнт вказує суму кредиту та термін кредитування і долі натискають “Отримати кредит”.

Після “Отримати кредит” користувач сайту “Moneyveo” отримає анкету, яку потрібно заповнити. У анкеті вказують дані паспорта, банківської карти та іншу інформацію. Заявку приймає система сайту автоматично.Далі“Moneyveo” перевірить належність вказаної картки клієнту. Для цього клієнт проходить процедуру верифікації карти. Отримати кошти на чужу карту не вдасться. Після вдалої верифікації банківської карти й обробки заявки користувачу приходить повідомлення про рішення, щодо видачі кредиту. У особистому кабінеті на сайті “Moneyveo” клієнт має погодитись з умовами договору кредитування. Лише після погодження з умовами договору клієнт може отримати гроші. Після підтвердження гроші надходять на банківську карту користувача миттєво.

Як кредит, який клієнт отримав на сайті “Moneyveo”? Є безліч варіантів. Перший. В особистому кабінеті на сайті “Moneyveo” використавши дані своєї або іншої банківської карти (попередньо здійснивши верифікацію нової карти на сайті “Moneyveo”). Є можливість погасити кредит на сайті moneyveo.ua й без авторизації. Сплатити борг за кредитом без авторизації може не лише власник кредиту, а й інша особа. Достатньо знайти опцію на порталі “Погашення кредиту без авторизації на сайті”.

Без реєстрації також можна погасити кредит з допомогою “Мобільні гроші” від “Київстар”. Оплатити можна з мобільного, планшету чи комп’ютера. Другий варіант, автономний від сайту moneyveo.ua, погашення кредиту через інші онлайн-сервіси iPay.ua, Portmone.com, MyPay, EasyPay, PayHub, або за реквізитами компанії “Moneyveo” через інтернет-банкінг будь-якого з українських банків. Закрити кредит можна і офлайн з допомогою платіжних терміналів 24nonStop, EasyPay, iBox і ПриватБанк, 2click, E-PAY, ФК «Система» і «Квитка». І традиційний давній метод - оплата в касі банку за реквізитами компанії. Зв’язатися з компанію можна за номером служби підтримки:

0 800 21 9393 безкоштовно з усіх телефонів в Україні

Відгуки

Позичали гроші онлайн у “Moneyveo”, тоді варто розповісти про отримані вами послуги. Згадайте про зручність сайту, швидкість отримання кредиту та інші нюанси, які можуть супроводжувати клієнта.