Відгук

  Відгуки ШвидкоГроші

  Про компанію

  Швидко Гроші” - лідер вітчизняного ринку моментального кредитування. Компанія видає невеликі грошові кошти громадянам України під мінімальний відсоток, надаючи можливість вирішувати свої дрібні фінансові проблеми не вдаючись до оформлення класичного кредиту в фінансових установах.

  “Швидко Гроші” пройшли перевірку Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сфері фінансових послуг. Єдиний вид діяльності компанії - видача кредитів.

  Умови надання кредиту:

  - сума кредиту становить від 400 до 30 000;

  - термін від 7 до 14 днів з можливість продовження терміну кредитування; відсоткова ставка 14% в тиждень (тобто, якщо ви взяли кредит в розмірі 1000 грн на тиждень вам необхідно буде повернути 1140 грн, а якщо на два тижні або 14 днів то відповідно 1280 грн);

  - термін кредитування можна продовжити, для цього потрібно заплатити відсотки за користування кредитними засобами і можна продовжити термін на 14 діб;

  - продовжувати термін кредитування можна необмежену кількість разів; крім відсоткової ставки в 14% в тиждень немає більше ніяких прихованих страховок, платежів чи чогось подібного.

  Кредит може отримати будь-який громадянин України віком від 18 до 60 років. Які документи будуть необхідні для оформлення кредиту? Паспорт та оригінал справки ідентифікаційного коду. Для отримання бажаного кредиту необхідно, також заповнити не складну онлайн заявку. Після цього протягом 20 хвилин, на вказаний у заявці номер, до вас зателефонує представник компанії “Швидко Гроші” і протягом декількох хвилин допоможе вам отримати позику.

  Після цього вам буде потрібно лише відвідати відділення компанії у вашому місті з оригіналами документів за вашим грошима.

  Гроші ви отримаєте відразу ж на місці після укладення договору про кредитування. Дуже важливо перевірити чи є вашому місті відділення “Швидко Гроші”, це заощадить ваш час. Для цього відвідайте офіційний сайт компанії де в алфавітному порядку містяться список таких міст - my.sgroshi.com/ua.

  Увага! Як і в кожній фінансовій установі за прострочення кредиту тут наростає пеня в розмірі 2% в день від суми простроченого платежу. При бажанні здійснити погашення кредиту можна раніше вказаного в договорі терміну.

  Тепер з можливостями компанії “Швидко Гроші” отримати додаткові гроші до зарплати може кожен! Перевага в тому, що не потрібно збирати велику кількість документів, шукати поручителя і надавати залог для того аби отримати невелику суму на короткий час.

  Для зручності ви можете самі сконтактувати з компанією за телефоном: 0 800 50 10 20.

  Графік роботи:

  - з понеділка по п'ятницю: 8.00 - 20.00;

  - субота: 8.00 - 20.00;

  - неділя: 8.00 - 20.00.

  “Швидко Гроші” - забезпечують максимально зручний для вас сервіс. А умови кредитування прості і зрозумілі. Немає прихованих комісій та платежів. Всю роботу за вас, виконують представники кампанії.

  Відгук

  А, що сподобалось вам в користуванні послугами “Швидко Гроші”? Чи вдалося вам продовжити термін виплати кредиту або погасити його раніше? Що би ви хотіли додати? Ваша думка стане в пригоді іншим користувачам. Тому, будь ласка залиште свій відгук!

  ШвидкоГроші
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про ШвидкоГроші

  Ваш відгук

  FAQ