iPay.ua

Всі відгуки

iPay.ua

25% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Spotlight: What are our customers saying?

@
@@@@@#
Оплатила за газ ще 14.11. кошти так і не надійшли. На питання повернути назад - не можуть. При оплаті не запитало код підтвердження і в секунді списало гроші. Оплатила через інший сайт, кошти зарах...Читати далі
Галина
Оплатила услуги связи Велтон телеком, банк деньги снял, а ваша система их к себе прибрала. Хорошо устроились, никому не посоветуюЧитати далі
Дмитро
Заплатив за газ через ipay, але пройшло вже 6 днів, а гроші ще не дійшлиЧитати далі
K
Ksenia
При здійсненні оплати рахунку за комунальні послуги, на жаль ipay не передбачає такої умови оплати як закордонною картою. Живемо в XXI столітті, картою можна здійснити будь яку операцію в цілому св...Читати далі

Всі відгуки (4)

 • No reviews yet!

  Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Не рекомендую для оплат даний сайт

  Оплатила за газ ще 14.11. кошти так і не надійшли. На питання повернути назад - не можуть. При оплаті не запитало код підтвердження і в секунді списало гроші. Оплатила через інший сайт, кошти зарахувало через 10 хвилин!

  hs=97f91fdde0351f2576d58d47d4bb89fb<div style="display:none;">


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Мошенники

  Оплатила услуги связи Велтон телеком, банк деньги снял, а ваша система их к себе прибрала. Хорошо устроились, никому не посоветую

  hs=97f91fdde0351f2576d58d47d4bb89fb<div style="display:none;">


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  жахливий сервіс

  Заплатив за газ через ipay, але пройшло вже 6 днів, а гроші ще не дійшли

  hs=97f91fdde0351f2576d58d47d4bb89fb<div style="display:none;">


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Неможливість оплати операцій закордонною карткою

  При здійсненні оплати рахунку за комунальні послуги, на жаль ipay не передбачає такої умови оплати як закордонною картою. Живемо в XXI столітті, картою можна здійснити будь яку операцію в цілому світі! До чого тут обмеження здійснення транзакції закордонною картою?


Інші також шукали

Logo SmartPożyczka

SmartPożyczka

0 Відгуки

Про компаніюSmartpozyczka - польськ ...

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo Forza credit

Forza credit

0 Відгуки

Про компаніюForza Credit - онлайн-с ...

Logo БизнесПозыка

БизнесПозыка

0 Відгуки

Про компаніюbizpozyka.com - онлайн - к&...

iPay.ua

Система онлайн платежів “iPay” - високопрофесійний сервіс відправлення та прийому коштів. Компанія вийшла на ринок України, відносно недавно.

Про компанію

Всього за чотири роки існування “iPay”:

- вийшла на конкурентно високий рівень українського ринку онлайн платежів;

- отримала фінансову ліцензію; здобула прихильність півмільйона користувачів;

- розширила цільову аудиторію - від 18 до 65 років;

- досягла рівня співпраці з усіма провідними банками світу.

Успіху такої “молодої” компанії сприяли відмінні відгуки клієнтів, а також позитивний вплив мала і думка експертів. Творці сервісу “iPay”, максимально врахували потреби сучасного онлайн-споживача, а саме: швидке проведення платіжних операцій; мінімальна комісія; високий ступінь захисту; багатомовний інтерфейс; платежі через онлайн-платформу або термінал.

У клієнта відкривається можливість користуватися будь-яким зручним для нього банком, системою MONEGO, постачальником послуг або онлайн-магазином. На сайті iPay.ua - можна оплати послуги усіх провідних комунальних підприємств України, інтернет провайдерів, операторів мобільного зв'язку та інші види послуг.

Користуватися сайтом iPay.ua - дуже просто і зручно. Відразу після першого користування сайтом, вам автоматично запропонують додати вашу банківську картку, з якою вам буде зручно здійснювати платежі. Це суттєво вплине на решту оплати ваших послуг. Плюси від реєстрації на сайті очевидні: легко додавати й видаляти постійні карти для оплати; легко керувати регуляторними переказами та шаблонами; легко слідкувати всю історію своєї фінансової активності; легко отримувати бонуси та призи швидше, ніж не авторизовані користувачі.

До програми лояльності входить накопичення заохочувальних бонусів на цікаві та корисні подарунки, наприклад: книги, іграшки, косметика, товари для дому та інше. А для “новачків” випадає нагода отримати відразу 50 бонусів, за реєстрацію. Свій сюрприз ви можете обрати в розділі “Подарунок”. Сайт працює на українській, російській та англійській мові.

Сервіс

Меню сайту влаштовано так, що з головної сторінки ви можете швидко перейти до розділу “Платежі”, де є все необхідне для вас:

- Мобільний зв’язок (Київстар, Lifecell, Vodafone, MTC Україна, ТриМоб, PeopleNet, Skype, TravelSIM, Viber); Комунальні послуги (домофон, газ, парковка та інше);

- Інтернет (ВОЛЯ Кабель, Укртелеком, Інтертелеком, VEGA, Коннект, Тріолан, Giraffe, Телегруп, Коло.ТБ, IP.net, O3, Undernet, ОГО, DeltaNet (Київ), Galactica, Lider-NET, TELEnet, Infoaura, Фрештел);

- Телебачення (Альфа ТВ, РАЙТКОМ, SITV, Viasat, Doris, Lanet, XTRA, ТРК Бриз, Домашній телеком, Майбуття, Lan4ever, Дон Апекс, Тиса, Сітел);

- ТБ (Вега, TezTelecom, Velton, Arkada-X);

- Охорона (державні та приватні підприємства);

- Авіаквитки (anywayanyday, Bravoavia, Vilona);

-  Оплата штрафів (порушення ПДР та інше);

- Туризм (всі провідні туристичні агенства: Украина-Тур, Air Tickets.ua, Інкомартур 93);

- Банки (Райффайзен, Аваль, Альфа-Банк, ПриватБанк, Діамант, Кредит OTP Bank, MoneyVeo, Forward Bank, АХА Страхування);

- Страхування (життя, здоров'я, нерухомість, автострахування);

- Освіта (ВУЗИ, коледжі, загальноосвітні школи);

- Бізнес-послуги (медицина, юриспруденція, побутові послуги, різні види доставки);

- Благодійність;

- Білети на розваги;

- Ігри, додатки, соцмережі.

Як саме оплатити послуги? Для сервісу не характерна щомісячна абонентська плата. Оплата здійснюється з платника лише при здійсненні платежу у вигляді комісії. Плата за комісію залежить від: ціни, послуг компанії, які ви оплачуєте та типу карти, якою в користуєтесь (VISA, MasterCard).

Відгук

Якщо ви мали нагоду користуватися послугами цієї компанії, здійснювати платежі чи отримувати кошти. Ми будемо вдячні вам, якщо ви залишите свій відгук про співпрацю з “IPay”. Будь ласка, у своєму коментарі опишіть систему співробітництва, обслуговування і контактність представників цього підприємства!