Відгук

  Відгуки iPay.ua

  Система онлайн платежів “iPay” - високопрофесійний сервіс відправлення та прийому коштів. Компанія вийшла на ринок України, відносно недавно.

  Про компанію

  Всього за чотири роки існування “iPay”:

  - вийшла на конкурентно високий рівень українського ринку онлайн платежів;

  - отримала фінансову ліцензію; здобула прихильність півмільйона користувачів;

  - розширила цільову аудиторію - від 18 до 65 років;

  - досягла рівня співпраці з усіма провідними банками світу.

  Успіху такої “молодої” компанії сприяли відмінні відгуки клієнтів, а також позитивний вплив мала і думка експертів. Творці сервісу “iPay”, максимально врахували потреби сучасного онлайн-споживача, а саме: швидке проведення платіжних операцій; мінімальна комісія; високий ступінь захисту; багатомовний інтерфейс; платежі через онлайн-платформу або термінал.

  У клієнта відкривається можливість користуватися будь-яким зручним для нього банком, системою MONEGO, постачальником послуг або онлайн-магазином. На сайті iPay.ua - можна оплати послуги усіх провідних комунальних підприємств України, інтернет провайдерів, операторів мобільного зв'язку та інші види послуг.

  Користуватися сайтом iPay.ua - дуже просто і зручно. Відразу після першого користування сайтом, вам автоматично запропонують додати вашу банківську картку, з якою вам буде зручно здійснювати платежі. Це суттєво вплине на решту оплати ваших послуг. Плюси від реєстрації на сайті очевидні: легко додавати й видаляти постійні карти для оплати; легко керувати регуляторними переказами та шаблонами; легко слідкувати всю історію своєї фінансової активності; легко отримувати бонуси та призи швидше, ніж не авторизовані користувачі.

  До програми лояльності входить накопичення заохочувальних бонусів на цікаві та корисні подарунки, наприклад: книги, іграшки, косметика, товари для дому та інше. А для “новачків” випадає нагода отримати відразу 50 бонусів, за реєстрацію. Свій сюрприз ви можете обрати в розділі “Подарунок”. Сайт працює на українській, російській та англійській мові.

  Сервіс

  Меню сайту влаштовано так, що з головної сторінки ви можете швидко перейти до розділу “Платежі”, де є все необхідне для вас:

  - Мобільний зв’язок (Київстар, Lifecell, Vodafone, MTC Україна, ТриМоб, PeopleNet, Skype, TravelSIM, Viber); Комунальні послуги (домофон, газ, парковка та інше);

  - Інтернет (ВОЛЯ Кабель, Укртелеком, Інтертелеком, VEGA, Коннект, Тріолан, Giraffe, Телегруп, Коло.ТБ, IP.net, O3, Undernet, ОГО, DeltaNet (Київ), Galactica, Lider-NET, TELEnet, Infoaura, Фрештел);

  - Телебачення (Альфа ТВ, РАЙТКОМ, SITV, Viasat, Doris, Lanet, XTRA, ТРК Бриз, Домашній телеком, Майбуття, Lan4ever, Дон Апекс, Тиса, Сітел);

  - ТБ (Вега, TezTelecom, Velton, Arkada-X);

  - Охорона (державні та приватні підприємства);

  - Авіаквитки (anywayanyday, Bravoavia, Vilona);

  - Оплата штрафів (порушення ПДР та інше);

  - Туризм (всі провідні туристичні агенства: Украина-Тур, Air Tickets.ua, Інкомартур 93);

  - Банки (Райффайзен, Аваль, Альфа-Банк, ПриватБанк, Діамант, Кредит OTP Bank, MoneyVeo, Forward Bank, АХА Страхування);

  - Страхування (життя, здоров'я, нерухомість, автострахування);

  - Освіта (ВУЗИ, коледжі, загальноосвітні школи);

  - Бізнес-послуги (медицина, юриспруденція, побутові послуги, різні види доставки);

  - Благодійність;

  - Білети на розваги;

  - Ігри, додатки, соцмережі.

  Як саме оплатити послуги? Для сервісу не характерна щомісячна абонентська плата. Оплата здійснюється з платника лише при здійсненні платежу у вигляді комісії. Плата за комісію залежить від: ціни, послуг компанії, які ви оплачуєте та типу карти, якою в користуєтесь (VISA, MasterCard).

  Відгук

  Якщо ви мали нагоду користуватися послугами цієї компанії, здійснювати платежі чи отримувати кошти. Ми будемо вдячні вам, якщо ви залишите свій відгук про співпрацю з “IPay”. Будь ласка, у своєму коментарі опишіть систему співробітництва, обслуговування і контактність представників цього підприємства!

  iPay.ua
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (4)

  2
  25% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  2
  Сервіс
  rating
  2
  Ціна
  rating
  2
  Доставка
  rating
  2

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Не рекомендую для оплат даний сайт

  Оплатила за газ ще 14.11. кошти так і не надійшли. На питання повернути назад - не можуть. При оплаті не запитало код підтвердження і в секунді списало гроші. Оплатила через інший сайт, кошти зарахувало через 10 хвилин!

  : @@@@@#19-11-2020
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  2
  rating

  Мошенники

  Оплатила услуги связи Велтон телеком, банк деньги снял, а ваша система их к себе прибрала. Хорошо устроились, никому не посоветую

  : Галина20-08-2020
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2
  rating

  жахливий сервіс

  Заплатив за газ через ipay, але пройшло вже 6 днів, а гроші ще не дійшли

  : Дмитро08-05-2020
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2
  rating

  Неможливість оплати операцій закордонною карткою

  При здійсненні оплати рахунку за комунальні послуги, на жаль ipay не передбачає такої умови оплати як закордонною картою. Живемо в XXI столітті, картою можна здійснити будь яку операцію в цілому світі! До чого тут обмеження здійснення транзакції закордонною картою?

  : Ksenia11-04-2020
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2
  rating

  Написати власний відгук ро iPay.ua

  Ваш відгук

  FAQ