Easypay

Всі відгуки

Easypay

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo TransferGo

TransferGo

61 Відгуки

Про компаніюКомпанія TransferGo &...

Easypay

Про компанію

EasyPay (або українською вимовляється, як ІзіПей) — система прийому платежів. Яка розпочала свою активну роботу в 2007 році на базі компанії EasySoft, яка є розробником даної системи. Компанію EasyPay в 2007 заснував колишній народний депутат від «Партії регіонів» та співвласник кондитерської фабрики «АВК» Володимир Авраменко. Станом на 2016 рік роботу системи забезпечує група компаній: ТОВ «Ізі Софт», небанківська фінансова установа ТОВ Фінансова компанія «Контрактовий дім», ВПС «Фінансовий світ».У 2009 році, влітку, було зареєстровано першу в Україні діючу небанківську платіжну систему. Називається торгова марка «Фінансовий Світ», а компанія — «Українська платіжна Система».

Сервіс

Станом на 2009 рік система працює в двох напрямках — продаж послуг (продаж і поповнення електронних ваучерів) і прийом платежів, як фінансова послуга, через фінансову компанію «Контрактовий дім», яка є їх дочірньою компанією і належить компанії EasySoft. Станом на 2009 рік EasyPay працювала, як агент з 4 банками. Група надає широкий спектр послуг з прийому готівкових мікроплатежів через термінали, а також здійсненням інтернет-еквайрингу платіжних карт Visa / MasterCard. Відповідно до міжнародних стандартів інформаційної безпеки PCI DSS. Система займає впливове становище на українському ринку — кількість терміналів самообслуговування перевищує 6000 одиниць по всій території України.

З цих терміналів EasyPay 500 належать безпосередньо оператору інші або знаходяться в оренді. Акціонером та співвласником компанії є Володимир Авраменко. На спільному засіданні акціонерів і керівництва компанії, генеральним директором платіжної системи EasyPay, призначений 28 січня 2016 р. підприємець із Західної Украіни — Микола Ярославович Дида, котрий змінив Олексія Свирида. Компанія EasySoft зареєстрована в січні 2007 року. Система проектувалася для прийому платежів і обслуговування платіжних карток в інтернеті, забезпечення регулярних платежів. EasyPay працює в вигляді платіжної системи для апаратів самообслуговування, які в 53-м постанові Нацбанку називаються «програмно-технічними комплексами самообслуговування» (ПТКС), з серпня 2007 року.

Таким чином, система була запущена всього за 6 місяців, з моменту початку розробки. IT-компанія «EasySoft» забезпечує технологічну складову роботи процесингу і прийом платежів у відповідності з усіма стандартами безпеки і шифрування даних. Фінансова компанія «Абекор» володіє ліцензією на переказ грошових коштів і є учасником внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий Світ», зареєстрованої в НБУ. Компанії забезпечують надійність і легітимність фінансових взаєморозрахунків з партнерами і контрагентами. EasyPay готовий надати кожному користувачеві зручний і доступний інструмент для здійснення будь-яких регулярних і необхідних платежів на адресу державних організацій, житлово-комунального господарства підприємств, операторів мобільного зв'язку, банків, інтернет-магазинів, систем грошових переказів.

Відгук

Нам буде цікаво дізнатися, чи вдавалось вам раніше користуватися послугами EasyPay. Якщо, так заохочуємо вас залишити свій відгук-коментар для того, щоб поділитися особистим досвідом з іншими користувачами. Ви можете, описати чому обрали саме EasyPay, чи будете і далі користуватися цією системою. Якщо відмовляєтеся то чому? Дякуємо за вашу думку!