Відгук

  Відгуки ВІНУР

  Про компанію

  Компанія “ВІНУР” - провідна компанія, робота якої зосереджене в області обслуговування гарантійного і незалежного електропостачання різних об'єктів по всій території України. Завдяки великому досвіду в цій галузі, представники компанії виконують розробку проекту “під ключ” незалежно від ступеня складності.

  Компанія створена для забезпечення своїх клієнтів якістю та комфортом:

  - До вашої уваги представлені комплексні рішення “під ключ” для стабільного та безперебійного електропостачання, як приватних будинків так і промислових об'єктів.

  - Співробітники компанії володіють більше, ніж 10 літнім інженерно-технічним досвідом по експлуатації систем автономного електроживлення. Це дозволяє втілити проект будь якої складності в життя за мінімальний термін.

  - Будучи офіційним представником запропонованих вам торговельних марок, компанія гарантує вам якісне і сучасне сервісне обслуговування в кожному регіоні України.

  - “ВІНУР” пропонує вам, також попереднє тестування системи з допомогою високоякісного обладнання від світових лідерів в електротехнічній галузі. Після проведення тестування вам гарантується надійність та довговічність системи автономного енергозбереження вашого об'єкта.

  Для компанії характерний широкий спектр постачання продукції різних видів: дизельні генератори, бензинові генератори, інверторні генератори, газові генератори, стабілізатори напруги, сонячні батареї, та автономні джерела електро харчування.

  Сервіс

  Компанія “ВІНУР” пропонує вам повний комплекс послуг “під ключ” для вирішення будь якої проблеми пов'язаної з безпосереднім енергозбереженням та захистом вашого обладнання:

  - виїзд на консультацію і енергетичний аудит об'єкта для прийняття вам найвигіднішого рішення;

  - розробка необхідної проектної документації;

  - встановлення обладнання відповідно до затвердженого замовником проекту;

  - доставка по всій території України;

  - проведення будівельно-монтажних та електромонтажних робіт;

  - тестування обладнання з встановленням на гарантійний термін;

  - Гарантійне та післягарантійне обслуговування встановленої системи.

  Які переваги користування послугами компанії “ВІНУР”:

  - Надійний захист від фінансових втрат завдяки безперебійній роботі вашого енргозбереження, що в свою чергу забезпечується поставкою надійного обладнання від світових лідерів в енергозберігаючій сфері; - ---- Безпека вашого бізнесу та сім'ї завдяки комплексному рішенню системи резервного електропостачання на основі багаторічного досвіду спеціалістів компанії;

  - Комфорт при проведенні експлуатації реалізованих фірмою ваших рішень з допомогою цілодобової сервісної підтримки, як здійснюється висококваліфікованими інженерами компанії “ВІНУР”;

  - Економія засобів завдяки покупці сертифікованого обладнання у офіційних представників з мінімальними знижками та системою оплат;

  - Економія дорогоцінного часу клієнтів - отримання комплексного рішення “під ключ” від однієї компанії з досвідом встановлення і супроводження будь якого обладнання;

  - Зручність в співпраці з компанії завдяки широкому асортименту пропонованого обладнання всіх цінових категорій і допомозі спеціалістів на всіх етапах;

  - Задоволення усіх необхідних потреб, за умови виконання будь яких завдань у найкоротші терміни, з максимальним бюджетом але з новою якістю.

  Компанія являється авторизованим дилером всіх пропонованих торгових марок. Власне тому, все обладнання знаходиться під захистом офіційної гарантії компанії “ВІНУР”, а також заводів виробників.

  Відгук:

  Якщо вам випала нагода користуватися послугами цієї компанії, розкажіть про свої враження іншим. Ми будем щиро вдячні, якщо ви напишите свій відгук про співпрацю із ними. Будь ласка, в своєму коментарі опишіть систему співробітництва, обслуговування та контактність представників підприємства!

  Traustur Vinur - Á móti sól LYRICS]

  ВІНУР
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про ВІНУР

  Ваш відгук

  FAQ