RentalCars

Всі відгуки

RentalCars

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Easyrentcars

Easyrentcars

0 Відгуки

Про компаніюEasyRentCars.com - це надій...

Logo Kiwitaxi

Kiwitaxi

0 Відгуки

Kiwitaxi – це система пошуку та б...

Logo Qatar Airways

Qatar Airways

1 Відгуки

Одна з молодих компанії, &#...

RentalCars

Rentalcards.com - портал через який легко орендувати машину для подорожі. Компанія співпрацює з фірмами, які надають оренду авто по всьому світу.

Про компанію

Rentalcards.com - сайт на якому ви легко в декілька кліків можете орендувати машину у будь-якому куточку світу з метою пересування у подорожі, під час робочої поїздки та інше. Компанію засновано у 2004 році під назвою TravelJigsaw. Компанія швидко розвивалась в уже у 2008 році через сайт за добу орендували близько 1000 машин.

У 2010 році ми приєдналися до Priceline Group та взяли теперішнє ім'я Rentalcars.com. На сьогодні Rentalcars.com представлена у 160 країнах та має 53 тис. пунктів оренди по всьому світу. Головний офіс компанії знаходиться в Великій Британії, Манчестер, і налічує близько 1200 працівників із 70 країн. У 2015 році портал відзначили премією “World Travel Awards 2015.Найкращий у світі додаток компанії з оренди” А 2016 рік приніс сайту нагороду “World Travel Awards 2016. Найкращий сайт з бронювання авто у Великій Британії”.

Портал співпрацює з великими відомими фірмами Hertz, AVIS, Europcar, Alamo, так і маленькими місцевими офісами з оренди автомобілів.

Послуги

Rentalcards.com надає послуги з оренди автомобілів по всьому світу. Користувач заходить на сайт та обираєте машину, а портал підтягує варіанти та відгуки, що допоможуть обрати потрібний гостеві сайте 100% варіант. Наступний крок - саме бронювання.

Компанія має додаткову послугу страхування “Повний захист”, яку ви можете додати у пакет оренди автомобіля. Також є варіант разом із машиною орендувати дитяче автокрісло. Коли все готово і клієнт обрав необхідні пункти, Rentalcards.com підтверджує бронювання та надсилає електронний купон.

Щоб отримати машину ви маєте взяти із собою цей купон в електронному чи видрукованому вигляді, кредитну картку, паспорт та посвідчення водія і забрати машину у призначеній компанії (офісі). Rentalcards.com випустив і мобільний додаток, щоб орендування машини було швидким, навіть, коли ви не маєте доступ до ноутбука чи комп’ютера. Окрім додаткової функції автокрісло для дитини на сайті можна замовити крісло для немовляти та GPS-навігатор. Проте, сайт не гарантує, що ці опції в наявності, коли замовник безпосередньо забиратиме машину на місці.

Коли клієнт забронював авто він має оплати повну суму оренди, або депозит, а решту суми доплатити за місяць до дати оренди авто. Проте, портал наголошує читати умови оренди конкретного автомобіля у конкретній країні, адже в оплачену оренду авто на сайті може не входити певний податок, доплата за другого водія, завдаток за бензин, які стосуються конкретної країни чи компанії, яка надає автомобіль, тому можуть запросити доплату ще на стійці реєстрації, коли клієнт забиратиме авто.

Повернути авто потрібно у вказаний час на ваучері й зазначене там місце. Під час повернення авто, працівники прокатної фірми перевірять його, а клієнт має залишити ключі в спеціальному ящику. Rentalcards.com рекомендує зберігати будь-які документи, які вам може видати фірма.

Відгуки

Вам доводилось бронювати чи орендувати авто через сайт компанії Rentalcards.com, тоді саме ви можете найточніше оцінити роботу порталу та поділитись враженнями про співпрацю. Станьте лідером думки про Rentalcards.com. Ваш відгук важливий!