Відгук

  Відгуки EconomyBookings

  Про компанію

  Economy Bookings.com - це компанія, яка працює в сфері онлайн-бронювання автомобілів. Вони почали працювати в 2008 році за партнерською програмою в Іспанії. І зовсім скоро вони зрозуміли, потреби їхніх клієнтів не обмежуються лише Іспанією. Компанія зробила свої послуги доступними і в інших країнах. Це професіонали своєї справи, які думають про своїх клієнтів, тому створили такі для них умови, завдяки яким би ті могли не тільки забронювати автомобіль, але й зробити це максимально зручно й вигідно.

  На даний момент EconomyBookings.com займає провідні позиції в Європі у сфері онлайн-бронювання автомобілів і пропонує широкий спектр послуг у 150 країнах світу. Компанія дуже відповідально ставиться до вибору персоналу, тому в них працюють професіонали у своїй області з досвідом роботи у прокатних компаніях в США, Великобританії, Іспанії та Німеччини. Саме тому вони мають необхідний досвід, щоб відповідати зростаючій кількості клієнтів та їх потребам. Компанія з кожним днем все більше розвивається, постійно дивує своїх конкурентів новими проектами у сфері онлайн-бронювання, а клієнтів - радувати низькими цінами та вигідними пропозиціями.

  Сервіс

  Мета компанії EconomyBookings - це надати клієнтові можливість з легкістю бронювати послугу прокату авто в будь-яку точку світу, Надати лише якісні послуги за конкурентноспроможну ціну та високий сервіс обслуговування. Компанія співпрацює як мінімум з 3-4 постачальниками автопрокатних послуг в кожному місці. Завдяки цьому вони забезпечують високий рівень обслуговування клієнтів.

  Політика EconomyBookings така: ми з клієнтом під час бронювання, під час оренди та після прокату авто. Клієнти завжди можуть почувати себе захищеними, так як всі питання, пов'язані з бронюванням і орендою, допоможуть вирішити спеціалісти з великим досвідом роботи в прокатних компаніях. Сайт побудований так, щоб клієнт отримував максимум інформації про майбутню оренду та поїздку. Не менш важливим є те, що активно працює Call-центр, і якщо ви не знайшли відповіді на ваші запитання на сайті компанії, то ви отримаєте їх по телефону. Оператори нададуть вам відповідь на будь-яке ваше запитання.

  Переваги прокату авто на EconomyBookings:

  - гарантія безпечних платежів: дані, які ви надали під час бронювання, строго конфіденційно і захищені технологією SSL;

  - оренда авто будь-якого класу: компанія пропонує широкий вибір нових авто будь-яких класів, які відповідають вашим потребам і бюджету;

  - мультимовна підтримка: мультимовний колл-центр відповість на всі ваші запитання де б ви не знаходилися.

  З мобільним додатком EconomyBookings ви тепер можете легко і швидко забронювати автомобіль з будь-яким пристроєм на базі iOS та Android. Просто вам потрібно вибрати необхідне місце прокату та бажаний автомобіль, і оформити оренду прямо з екрану вашого телефону. Більше інформації про сайт, який працює в сфері онлайн-бронювання автомобілів, ви зможете дізнатися на їхньому сайті EconomyBookings.com.

  Відгук

  А може ви вже скористалися послугами їхньої компанії та сервісу. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка якість обслуговування? Можливо ви вже відчули переваги користування додатком EconomyBookings? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно дякуємо!

  EconomyBookings
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро EconomyBookings

  Ваш відгук

  FAQ