MIOT

Всі відгуки

MIOT

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

MIOT

Про компанію

MioT (My Internet of Things) - проект, заснований з метою поширення знань про "розумні" пристрої, Інтернет речей (IoT) і штучний інтелект (AI) серед потенційних користувачів і широких верств населення. У 2013 році українські дистриб'ютори портативної електроніки, проаналізувавши ринкові тренди і бурхливий розвиток елементів штучного інтелекту в побутовій техніці, вирішили створити освітній проект, суть якого була в ознайомленні населення з перевагами Інтернету речей, нові можливості, які дає використання «розумних» пристроїв і їх комплексів.

За основу були взяті пристрої, що активно просуває на світовий і український ринки виробник Xiaomi і партнерськ компанії з його екосистеми. Це сталося на тлі неодноразових заяв керівництва Xiaomi про плани створення всеосяжної екосистеми «розумних» пристроїв, яка зможе занурити звичайного користувача в світ корисних пристроїв, керованих одним елементом (в разі Xiaomi - смартфоном).

Сервіс

Відповідно до цього головним завданням стало MioT ознайомлення користувачів зі смартфонами Mi, а також програмної оболонкою MIUI. Для цих цілей було створено співтовариство фанатів прошивки MIUI, форум підтримки і інформаційний центр MIUI.UA. Протягом кожного року існування цих ресурсів, сотні тисяч користувачів отримували на них кваліфіковану допомогу, спілкувалися один з одним і спільно вирішували проблеми, навчаючи один одного свідомому використанняю всіх можливостей ОС Андроїд і прошивки MIUI.

Зусиллями спільноти прошивка MIUI отримала українську локалізацію і українська мова стала однією з офіційних мов глобальних прошивок MIUI. У 2016 році екосистема Xiaomi отримала окремий бренд Mi Home (MiJia - розумний будинок) і почала вибуховий розвиток. З появою власного краудфандінгового майданчика кількість партнерів системи і вироблених ними товарів зросла в сотні разів.

Щоб тримати споживачів в курсі всіх нововведень і знайомити їх з новітніми зразками Інтернету речей, було створено онлайн-спільноту фанатів системи MiJia, де учасники проекту могли б спілкуватися, обговорювати нові пристрої, отримувати найсвіжішу інформацію про новинки і брати участь в інтерактивних акціях. Одночасно з цим в рамках проекту MioT були відкриті перші постійно діючі виставкові зали (шоуруми) під загальною назвою Mi Home & Service, де потенційні користувачі «розумних» пристроїв могли ознайомитися зі складовими частинами «розумного будинку», випробувати їх у дії, отримати кваліфіковану консультацію та відремонтувати вже придбані пристрої.

Також в рамках проекту MioT постійно проводиться локалізація інструкцій користувачів, освітня робота в соцмережах і на сторінках онлайн-спільнот, презентації, лекції, виставки пристроїв екосистеми «розумного будинку». Командою проекту виробляються ознайомчі та навчальні відеоролики і how-to інструкції. У майбутньому проект MioT передбачає розширення мережі шоурумів, розширення охоплення розглянутих екосистем на комплекси різних виробників.

У планах команди проекту - проведення конференцій, інтерактивних обговорень, створення діючої моделі «розумного будинку» і виробництво серії міні-відеофільмів, що пояснюють принципи роботи Інтернету речей. Також передбачається залучення фахівців для розробки навчальної програми про використання, переваги та потенційні загрози штучного інтелекту для впровадження цієї програми в систему освіти в якості факультативних курсів. Звісно такі числові звіт, позитивно впливають на користувача і викликають у нього довіру.

Відгук

Якщо ви теж користувач MioT, заохочуємо залишити ваш особистий відгук про цю компанію в полі для коментарів. Завчасно вдячні за ваші зусилля!