MacPaw

Всі відгуки

MacPaw

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Agoda

Agoda

0 Відгуки

Про компаніюAgoda.com - система б...

Logo Wix.com

Wix.com

0 Відгуки

Про компніюКомпанія Wix - ко...

Logo Movavi

Movavi

0 Відгуки

Про компаніюMovavi Video Suite - це пакеm...

Logo NordVPN

NordVPN

0 Відгуки

Про компаніюNordVPN - віртуаль...

MacPaw

Про компанію

MacPaw - це команда технологів однодумців, які живуть в самому серці України та створюють додатки, які користуються попитом в користувачами з цілого світу. Як справжні вундеркінди, вони ніколи не перестають вивчати техніку і шукають способи покращити життя людей в Mac. Це все відбувається не тому що, їм це потрібно, а тому що - це весело. Їхня команда складається з 130 цікавих, талановитих і перспективних працівників.

Сервіс

MacPaw займається тим, що створює програми для чистки операційної системи вашого комп'ютера. Однією з їхніх розробок є CleanMyMac X - це пакет “все в одному”. Він очищає мегатони від мусора і заставляє ваш комп’ютер працювати швидше, як і в перший день. Ця програма замінює десятки інструментів оптимізації для Mac. Це може бути все, що потрібно для роботи: очисник macOS, монітор виробничості, видалення програм, які приносять шкоду вашій ОС та інше. Одним словом - це те, що рятує життя вашому комп’ютеру.

CleanMyMac X переслідує мусор у всіх куточках вашого macOS. Він очищає непотрібні файли, такі як застарівші кеші, зламані завантаження, журнали і непотрібні локалізації. Ви можете видаляти тони безпорядку, які ховаються в iTunes, Mail, Photos і навіть виставляти гігабайти великих схованих файлів. Засоби очистки Mac в CleanMyMac Х зменшать зайву вагу лише за декілька секунд. Кожного разу, коли ваш Mac зупиняється, ви отримуєте повну колоду інструментів пришвидшення: звільняйте ОЗП, сценарії обслуговування, елементи управління для управління входу, запускающих агентів і венгерських додатків.

Це зменшить загрузку системи і налаштує Мас на максимальну продуктивність. Коли ваш комп’ютер, ви теж продуктивні. 5 вересня 2018 року MacPaw оголосили про випуск останньої версії популярного додатку для чистки Мас з більше, ніж 5 мільйонами користувачів по цілому світі. Програма отримала назву “Близнюки 2”.

Завдяки їй, ви легко знаходите дублікати файлів, навіть якщо вони знаходяться у віддалених куточках системи, і знищуєте їх з допомогою Gemini 2. Програма швидко сканує всю швидкість вашого диску швидше, незалежно від того, наскільки він масивний. Ви можете вручну робити перевірку результатів сканування і вилучати файли для видалення або Smart Select зробить всю роботу за вас. Це розумний, точний лазер, який відновлює дуже багато простору на вашому Мас. Подібно як дублікати, подібні функції мають космічні марнотрати (Gemini). Тепер, Близнюки 2 після них. Їхня робота полягає в тому, що точкові файли, котрі виглядають однаково, можна подивитись, чим вони відрізняються, і видалити ті, які вам не потрібні.

Ви зможете краще використовувати весь простір, який вони займали. Програма чистки дублікатних файлів дуже розумна. Вона легко виділяє копії з оригіналів, знає, які файли потрібно зберегти непошкодженими. Але найкращим є те, що програма вчиться вибирати дублікати так, як це робите ви. Алгоритм Gemini запам'ятовує, що ви видаляєте, і що хочете зберегти. Це як учень, якого ви навчаєте. MacPaw у своєму асортименті має багато інших програм, таких як Wallpaper Wizard 2, CleanMyDrive 2, Hider, Encrypto, CleanMyPC, Listen, Setapp, The Unarchiver. Всі вони спрямовані на чистку непотрібних файлів. Більше інформації про програми, які спрямовані на очищення Мас від непотрібних файлів та про їхніх розробників ви зможете дізнатися на їхньому сайті macpaw.com.

Відгук

А може ви вже скористалися послугами їхнього сайту та працювали з їхніми програмами. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в користуванні програмами? Яка їх якість? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні!