MyCredit

Всі відгуки

MyCredit

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo SmartPożyczka

SmartPożyczka

0 Відгуки

Про компаніюSmartpozyczka - польськ ...

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo Forza credit

Forza credit

0 Відгуки

Про компаніюForza Credit - онлайн-с ...

Logo Credit7

Credit7

0 Відгуки

Про компаніюCredit 7 - сервіс пр&...

MyCredit

Про команію

MyCredit - сучасний функціональний сервіс, який об'єднав в собі можливості сучасних інтернет-технологій та банківських установ і надав можливість своїм користувачам оформлення кредитів в онлайн режимі. Компанія пропонує вам скористатись новим сучасним видом зручних, надійних і водночас простих у використанні фінансових послуг.

Хоча процес надання кредиту дуже простий, компанія не забуває про свою основну ціль надати вам фінансову допомогу максимально швидко і зручно для вас. В якості підписки сервіс використовує цифровий код, яким ви підтвердити свою згоду зі всіма пунктами укладеного договору.

Процес кредитування дуже простий. Все, що необхідно зробити для отримання кредиту - залишити заявку на офіційному сайті компанії з вказаними особистими даними, необхідною сумою і терміном кредитування, протягом якого ви плануєте його погасити. Протягом 20 хвилин на вказаний в заявці номер кредитної картки ви отримаєте бажану суму. Компанія працює чесно і відкрито, без додаткових платежів за приховані від вас послуги. Компанія гарантує безпеку ваших особистих даних і дає гарантію, що використовує їх виключно в цілях оформлення кредиту! Слідкувати за інформацією про кредит і здійснювати платежі ви можете виконувати всі ці дії в особистому кабінеті.

Користуватися послугами MyCredit - самий оптимальний варіант виходу із ситуації, коли вам терміново необхідні кошти. Робота сервісу здійснюється за правилом - 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Цікаві факти про MyCredit в цифрах:

- 10 000 задоволених клієнтів; 1 000 заявок щодня;

- 50 найкращих спеціалістів;

- 90% позитивних відгуків задоволених користувачів.

Сервіс

Як подати заявку на отримання кредиту?

Перше, що необхідно це обрати суму і термін отримання кредиту. В цьому вам допоможе кредитний калькулятор, який зручно розташований на головній сторінці сайту. Після натискання на кнопку “Отримати гроші”, ви перейдети на слідуючий етап - “Контактні данні”.

Вкажіть контактну інформацію. На цьому етапі ви даєте підтвердження того, що проходити реєстрацію в сервісі MyCredit. Все просто: ви вказуєте свій номер мобільного телефону і отримаєте SMS з цифровим кодом від MyCredit. Даний код необхідно ввестиу відповідне віконце на екрані. Надалі ваш номер слугуватиме у ролі логіну для входу в особистий кабінет. В особистому кабінеті ви можете проводити всі необхідні дії з вашою сумою кредитування, наприклад, оформити нову заявку позики, продовжити чи погасити ваш кредит. Для того аби розпочати реєстрацію в особистому кабінеті вкажіть свою електронну пошту і вигадайте пароль, який будете використовувати для входу.

Заповніть анкету для отримання кредиту: для початку паспортні дані, а далі вкажіть інформацію про вашу зайнятість і відомості про ваші доходи.

Вказуйте лише точну і правдиву інформацію. Вірно заповнена анкета показує, що сема ви подаєте заявку на кредит, і що ваші особисті дані не потрапили до рук шахраїв. За кілька хвилин після заповнення заявки ви отримаєте бажані кошти на свій банківський рахунок.

Відгук

Мали можливість користуватися послугами MyCredit? Залишіть про це свій відгук, напишіть в ньому про свої враження, про плюси та мінуси користування послугами MyCredit? Ваша інформація допоможе іншим користувачам, прийняти правильне рішення!