Відгук

  Відгуки Kiwitaxi

  Kiwitaxi – це система пошуку та бронювання групових та індивідуальних трансферів. Трансфер – це послуга, альтернативна замовленню таксі до аеропорту, коли ви прибуваєте до чужої країни. Ви також можете замовити автомобільний трансфер між містами, котрі хочете відвідати, або туристичними місцями маршруту, але найчастіше ця послуга використовується для поїздки між транспортними вузлами: аеропорт, залізничний або автовокзал, порти. Все більше людей звертаються по послугу до Kiwitaxi, адже сервіс надає першокласні послуги.

  Сервіс

  В компанії Kiwitaxi зібрано більш ніж 575 перевізників з 98 країн світу. Всі партнери – це перевірені працівники, що дотримуються високих стандартів якості надання транспортних послуг. За допомогою Kiwitaxi можна замовити трансфер і в Москві, і в Нью-Йорку – послуга буде однаково якісною в будь-якому куточку світу.

  В більшості регіонів Kiwitaxi має кілька партнерських компаній-перевізників, тож між ними існує конкуренція. Замовлення отримує той, в кого рейтинг вище. В його основі лежать оцінки клієнтів та відгуки. Сама система стимулює водіїв докладати максимальні зусилля, виконувати замовлення без помилок, бо декілька негативних коментарів про якість їхньої роботи призведуть до того, що перевізник отримуватиме все менше замовлень.

  Замовити трансфер просто:

  - задайте маршрут (введіть назви локацій в «Звідки» та «Куди»);
  - оберіть місткість пасажирів, клас та тариф;
  - заповніть форму з деталями про замовлення, щоб перевізник підготувався та врахував ваші потреби;
  - оплатіть послугу частково або повністю, або ж оберіть оплату «Готівкою водію».

  Компанія Kiwitaxi відправить замовлення перевізнику та інформує вас про те, хто саме зустріне вас. Ви отримаєте повідомлення з докладною інформацією про свій трансфер. Перед поїздкою ви також отримаєте нагадування про здійснене замовлення та його час. Перевізник зустріне вас на місці, допоможе впоратися з багажем, довезе до точки призначення та допоможе зареєструватися в готелі, якщо є така потреба.

  Немає потреби хвилюватися, що ваш перевізник запізниться. Він знає номер вашого рейсу, тож чекатиме на стоянці заздалегідь. Водій зустріне вас якомога ближче до зони висадки, наскільки це дозволено правилами аеропорту. Вам не доведеться шукати автівку на величезній стоянці. Водій чекатиме на вас з табличкою, щоб ви одразу могли його знайти.

  Якщо ви звикли викликати таксі заздалегідь, ви оціните перевагу трансферу – якщо ваш потяг або літак затримався, з вас не візьмуть додаткову плату за очікування. Якщо в цьому є потреба, авто буде обладнане дитячим кріслом. При замовленні досить вибрати, скільки вам потрібно дитячих крісел та для якого віку. Водій приїде на машині, укомплектованій для перевезення дітей. Ви також можете їхати з багажем нестандартного типу. Вкажіть про це в заявці, щоб в машину перевізника можна було помістити ваш багаж.

  Контакти

  Служба підтримки Kiwitaxi на зв'язку та підключається до вирішення питань, якщо щось йде не так, наприклад, якщо турист не може знайти водія на місці. Якщо ж виникли проблеми на етапі замовлення трансферу, звертайтеся до онлайн консультанта в чаті на сторінці компанії. Напишіть листа на пошту support@kiwitaxi.com або вирішуйте питання телефоном 8 800 200-32-92. Можливо, ви знайдете відповідь в розділі частих питань.


  Travel begins with Kiwitaxi

  Відгуки

  Послуга трансферу набуває більшої популярності і під час бізнес мандрівок, і в період сімейної відпустки. З якого б приводу ви не зверталися до компанії Kiwitaxi, ми бажаємо знати про ваші враження якомога більше. Опишіть власний досвід у формі відгуку на нашому сайті та оцініть якість послуг за 5-зірковою шкалою.

  Kiwitaxi
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Kiwitaxi

  Ваш відгук

  FAQ