World of Warships

Всі відгуки

World of Warships

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Blood and Soul

Blood and Soul

0 Відгуки

Blood and Soul – це нова, опрацьована &...

Logo Neverwinter

Neverwinter

0 Відгуки

Neverwinter – це рольова відео гра ...

Logo Crossout

Crossout

0 Відгуки

Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-&...

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

World of Warships

Хочете випробувати вдачу в морському бою? Немає нічого простіше! Приєднуйтесь до масштабних битв в безкоштовної онлайн-грі World of Warships та керуйте реально існуючими кораблями. World of Warships – це браузерна онлайн-гра (ММО), яка надає можливість зануритися в світ величезних баталій, що відбуваються в безмежному морі, та випробувати міць військових кораблів першої половини двадцятого століття, що стали справжньою легендою.

Сервіс
Все, що вам потрібно для початку захопливої гри – встановити клієнт. World of Warships одна з небагатьох ММО-ігор, що занурює гравця в світ бойових кораблів та при цьому має поєднання рис різних видів ігор:

- аркади – просте та інтуїтивно зрозуміле управлінні сталевими гігантами;
- симулятора – вплив інерції, зведення торпед та інше;
- RPG – прокачування акаунта, корабля та його командира, збір колекцій;
- стратегії, а зокрема, управління літаками на авіаносцях.

Причому існує кілька видів боїв – можливо грати в гру як зі звичайними гравцями, так і з ботами, при цьому можна виконувати особливі завдання в Операціях.

Кожному гравцю доступний величезний флот, де міститься безліч військових кораблів та бойової техніки:

- грізні авіаносці, що наносять нищівних ударів або виявляють противника на великій відстані;
- потужні лінкори, здатні одним залпом знищити корабель противника та перенести безліч влучень снарядів, бомб та торпед;
- граціозні крейсери, котрі, як фехтувальник, завдають точкових ударів таі спритно ухиляються від подальших контратак противника;
- легкі та верткі есмінці, що мають на озброєнні потужні торпеди, а високі показники швидкості, маневреності та маскування дозволяють їм уникати вогню противника.

У грі представлені як відомі широкій аудиторії бойові кораблі, так і прототипи та проекти, що дозволить розширити кругозір. Випробувати свої сили належить на безлічі найрізноманітніших локацій, які вимагають від гравця максимальної концентрації та гнучкості тактичного мислення. Унікальний сеттінг кожної карти зробить геймплей ще більш оригінальним: морські битви розвертаються у всіх віртуальних куточках планети – від суворих берегів Північної Європи до красот архіпелагів Тихого океану.

World of Warships дає можливість насолодитися чудовими видами морських просторів – плещуться хвилі, обжиті або безлюдні острови нікого не залишать байдужими. На островах можуть рости дерева або лежати сніг, знаходиться різноманітні будівлі та техніка. Кожен корабель в грі ретельно опрацьований, тому що можна розглянути практично кожен його модуль, а також нанести різноманітний камуфляж та використовувати унікальну особливість гри – вивішені на стеньзі сигнальні прапори, що тріпочуть при русі, дають гравцеві різні переваги.

Але гра World of Warships це не тільки битви та спілкування між гравцями – це ще й живий зв'язок з історією кораблів та всього, що з ними пов'язано. Тому є величезний відповідний розділ історичних статей, де можна знайти інформацію як про власне героїв гри, військових кораблях, а й про їх капітанів, військово-морських битвах та інше. Доступні також докладний опис техніки, карти та поради по тактиці, щоб було простіше орієнтуватися в World of Warships.

Також можна грати або безпосередньо з друзями, створивши загін, або з однодумцями – вже зараз існують різні клани. Приєднуйтеся до існуючих об’єднань, або створюйте власні, щоб разом з кращими друзями досягти перемоги над ворогами, що наважилися кинути вам виклик.

Контакти
Останні новини та активне спілкування гравців відбувається на форумі. Саме там можна знайти відповіді на всі питання щодо гри. Якщо ж у вас виникають специфічні проблеми, звертайтеся до центру підтримки. Команда допоможе вам знайти шлях вирішення будь-якого питання.


Відгуки
Розкажіть, що ви думаєте про гру World of Warships на сторінці нашого сайту. Нам важлива думка кожного!