World of Tanks

Всі відгуки

World of Tanks

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Blood and Soul

Blood and Soul

0 Відгуки

Blood and Soul – це нова, опрацьована &...

Logo Neverwinter

Neverwinter

0 Відгуки

Neverwinter – це рольова відео гра ...

Logo Crossout

Crossout

0 Відгуки

Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-&...

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

World of Tanks

World of Tanks –це гра в масова багатокористувацька гра в жанрі екшен, де основну дію виконує бронетехніка. Ця гра швидко стала культовою та підкорила серця гравців у всьому світі. Різноманітні карти, машини, що доведені до ідеальної історичної достовірності, захопливо реалістичний геймплей – все це чекає на тих, хто прагне долучитися до армії досвідчених танкістів. З грою World of Tanks ви поринете в дивовижну атмосферу боїв, що стали легендами.

Сервіс
World of Tanks – це гра, що є доступною в браузері, а також присвячена броньованій техніці з середини XX століття. Гравці можуть пліч о пліч боротися з суротивниками, що є такими самими шанувальниками спеціалізованих машин. Той, хто отримує перемогу, має право претендувати на панування над світом сталевих гігантів.

В грі World of Tanks поєдналися найбільш популярні гральні жанри, тож кожен знайде в ній щось особливе саме для себе.

1. Завдяки рухомій камері ті, хто обожнює шутери, можуть перетворити гру на повноцінну стрілялку. Таким чином ви будете знищувати ворога і в звичайному ігровому режимі, і в режимі снайпера.
2. Вдосконалюйте свій танк, адже він не просто машина. Разом із здобуттям досвіду та кредитів за перемогу ви отримуєте доступ до більш професійних та навіть досконалих елементів, що допомагають збільшити міць вашого броньованого коня, покращити його характеристики, що були зазначені на самому початку. Ваш танк – це ніби вихованець, що набуває досвіду разом з вами, тож гравці, яким припали до душі RPG, можуть насолоджуватися плодами своєї праці в грі World of Tanks.
3. Як і було вказано, World of Tanks належить до жанру екшен. Тож гра неможлива без операція, в ході яких ви повинні виявити та ліквідувати танки супротивника. Також на вас чекають раптові сутички, адже не кожен зможе змиритися з вашою славою та якістю обладнання.
4. Стратегія – це основа вдалої гри. В World of Tanks неможливо грати бездумно, адже завдяки грамотному розподілу ресурсів та плануванню спільних з командою ді й ви отримаєте небувалий успіх.

World of Tanks не шукає компромісів, тож пропонує своїм гравцям різні сторони, в яких можна себе проявити. Та навіть сильні та професійні гравці не зможуть досягти вершини поодинці. Для командної гри творці World of Tanks зробила можливою кооперативну роботу друзів, щоб и могли розділити славу з дорогими людьми.

Завдяки ретельно опрацьованій системі прокачування гравців та їхнього розвитку, ви можете випробувати у дії всі машини, що представлені в каталозі гри. Вимотуйте ворога завдяки вертким та легким танкам або ж знищуйте та спопеляйте супротивника величезним обладнанням – обирати вам. Також присутні універсальні середні механізми та дальнобійна артилерія – з такою машиною ви можете стати снайпером першого класу та одержувати гору над ворогами без суттєвих ушкоджень. В будь-якому разі, кожний броньований апарат може стати знаряддям, що несе погибель вашим ворогам.

Контакти
Якщо ви шукаєте допомоги в інших гравців, долучайтеся до форуму, де 110 мільйонів людей зі всього світу підтримають вас порадою та долучаться до вашої команди. В разі виникнення проблем з технічного боку гри, звертайтеся до центру підтримки, аби знайти рішення серед частих питань або зв’язатися з консультантами для вирішення нетипової проблеми.


Відгуки
Розкажіть іншим користувачам, що відвідують сайт Відгук, про свій досвід щодо гри World of Tanks, аби більше людей дізналися чесну думку!