Star Conflict

Всі відгуки

Star Conflict

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Blood and Soul

Blood and Soul

0 Відгуки

Blood and Soul – це нова, опрацьована &...

Logo Neverwinter

Neverwinter

0 Відгуки

Neverwinter – це рольова відео гра ...

Logo Crossout

Crossout

0 Відгуки

Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-&...

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

Star Conflict

Star Conflict – це динамічна гра MMO, яка ставить вас на керма космічного корабля, щоб боротися в масових битвах зірки флоту! Галактика ділиться між бойовими зірками імперій та незалежними найманцями. У віддаленому куточку галактики – секторі 1337, місці померлих – мир залишився позаду. Тут нещодавно були виявлені руїни великої цивілізації іноземців. Найманці та авантюристи з усієї галактики направляються в сектор без огляду на небезпеку.

Сервіс
Весь світ Star Conflict – це відмінний проект для тих хто обожнює PVP та PVE. Ви можете протистояти таким самим гравцям, як ви самі, на десятках космічних локаціях, а також виконувати місії та квести для груп або одиноких вовків. Унікальний режим пісочниці з великими можливостями PVP та PVE дозволяє проводити епічні корпоративні битви за вплив вашої команди, а допоможуть вам в цьому більш ніж сотня кораблів різних типів для виконання різних цілей. Спілкуйтеся з друзями, щоб створити смертельну ескадру елітних пілотів. Боротьба з іншими гравцями та виконання місій PVE надасть вам необхідний досвід, вміння та матеріали для крафту нових предметів та обладнання, щоб ви могли довести власну спроможність на протистояння ворогам. Створіть корпорацію та беріть участь у боях за контроль над територіями. Введіть своє ім'я в літопису історії Всесвіту та завоюйте статус найкращого гравця Star Conflict!

Ви можете самостійно виготовляти кораблі та модулі, модифікувати їх та використовувати численні тактичні стратегії, що робить гру захопливою. Беріть команду різноманітних лінійних кораблів: від провідних скаутських кораблів до важких фрегатів, завантажених гарматами та ракетами. У потрібний час ви можете замовити свій власний флот. Кожен корабель може використовуватися для стратегічних місій – досліджувати місцевість, полювати ворогів з тіні або отримати підтримку від союзників. Вражаючий арсенал зброї та гаджетів, а також можливість виготовляти предмети та власні кораблі, що матимуть унікальний вигляд та функціонал, допоможуть вам з цим.

Ви можете від'єднатись від станції та подорожувати по космічних колоніях, що було створено на основі стародавньої чужої раси. Ви можете виконувати квести, збирати цінні речі, займатися ремісництвом, створюючи модулі та кораблі, зустрічатися з іншими гравцями, щоб боротися, або командою, щоб протистояти піратам та злим прибульцям з далекого космосу.

Для тих, хто не має власної команди, доступний форум. Там ви знайдете майбутніх членів своєї команди та братів за зброєю, а якщо в вас замало досвіду в іграх жанру MMO, дістатися вершини вам допоможуть різноманітні посібники та навчальні матеріали. Вони можуть зробити ваше сходження до вершини більш легким, а також допоможуть швидко розібратися в тонкощах ігрового процесу.

Розвивайте свої здібності, опановуйте спеціальні навички та вдосконалюйте свою тактику. Ви можете викластися на повну силу в бою, працювати вкрадливо з віддалі, або прокрастися до своїх ворогів та нанести смертельний удар ззаду – стратегія залежить від вас!

Контакти
Як вже було сказано, в гри є персональний форум, де гравці обмінюються своїм досвідом та спілкуються щодо Star Conflict. Якщо в вас виникають питання, які не описані в посібниках, опишіть свою проблему там, адже гравці – це досвідчене товариство, що знає про всі тонкощі процесу. В разі виникнення технічних питань, звертайтеся до служби підтримки. Тут описано найбільш часті проблеми. Якщо ж вас не задовольнить ця інформація, пишіть адміністрації через ваш обліковий запис, щоб знайти оптимальне та оперативне рішення проблеми.


Відгук
Напишіть на нашій сторінці свою думку щодо гри Star Conflict, щоб більше людей могли дізнатися щирий відгук від реальних гравців.