Відгук

  Відгуки Neverwinter

  Neverwinter – це рольова відео гра від розробника Cryptic Studios. Гру було засновано на настільній грі Dungeons & Dragons, а саме – на її модифікованій версії. Спочатку було заплановано, що гра вийде як частина серії, до якої також належали книжка письменника в силі фентезі Роберта Сальваторе та настільна гра, котру випускала компанія Wizards of the Coast. Та с часом стало зрозуміло, що Neverwinter заслуговує стати окремою грою, незалежною від серії Neverwinter Nights.

  Сервіс

  У Neverwinter вам належить встати на захист одного з найбільш шанованих міст середовища D&D Forgotten Realms та особисто брати участь в его відродженні. Епічний сюжет, лихі битви, класична рольова система – все це чекає відважних героїв, готових почати свої пригоди в дивовижному світі Neverwinter! Гра є цілком безкоштовною. У Neverwinter не треба платити за пригоди. Весь ігровий контент з першого рівня і до останнього доступний абсолютно безкоштовно!

  Гравець має можливість обрати свого персонажа з 8 класів. Не обов’язково долати всі перешкоди самотужки – ви можете об’єднуватися у команди до 5 гравців, кожен з яких може сягати до 70 рівня досягнень. Вам та вашим соратникам доведеться зіткнутися з хаосом, що охопив місто Невервінтер після неочікуваного зникнення Лорда. Гравці можуть виконувати щоденні завдання, за виконання яких отримуватимуть винагороди – витратні матеріали та гроші в ігровій валюті. Валюта ZEN діє в межах гри. Ви можете купити її за реальні гроші у власному кабінеті гри, або використати ті кошти, що отримали за виконання завдань – Астральні Діаманти. За цю валюту можна купити товар на аукціонах. Золото також здобувається під час виконання квестів або ж після подолання монстрів. Воно знадобиться для поповнення запасів витратного матеріалу, до якого належать зілля, аптечки для швидкого лікування, матеріали для професійної діяльності в межах ігрового світу.

  Під час першого запуску гри ви отримаєте подарунковий набір та зможете відправитися на пошуки пригод у всеозброєнні. Під час проходження сюжету та місій ви зможете накопичити досвід, вміння, та знайдете краще озброєння. Все це додасть вам досвіду в грі та підвищить ваш рівень. Від сутички до сутички зберігайте впевненість та сміливість, щоб досягти максимальної ефективності. Кожна атака та маневр у бою вимагають грамотного планування, хорошої реакції та точності.

  Однією з особливостей гри є редактор The Foundry. Він дає можливість користувачам самостійно створювати різноманітний контент для гри Це можуть бути місії, котрі існують в межах ігрового світу, або ж окремі, ізольовані від реальності Neverwinter, світи. Гравці мають доступ до повідомлень, аби вчасно дізнаватися про події, що відбуваються неподалік. Так герої може приєднатися до сутички та разом з іншими персонажами подолати монстра.

  Цілий світ, повний загадок та небезпек постає перед гравцями зі всього світу. Гра доступна для комп’ютерів на операційній системі Microsoft Windows, на платформі Steam, а також на консолях Xbox One та PlayStation 4. Любителі настільної гри та книг за всесвітом D&D зможуть відвідати культові місця, зустріти та познайомиться з героями та лиходіями, подорожувати світом забутих Королівств.

  Классы Невервинтер. За кого играть в Neverwinter Online

  Контакти

  Спільнота гравців у Neverwinter є надзвичайно великим. При цьому кожен допомагає один одному. Поставити свої питання ви можете на форумі – інші гравці та досвідчені професіонали дадуть поради з будь-якого питання. Якщо ж у вас виникли питання, які не виходить вирішити завдяки порадам інших користувачів та переліку частих питань, зверніться безпосередньо до служби підтримки. Творці гри допоможуть вирішити ваші проблеми.


  Відгуки

  Якщо ви поринули у світ рольової гри Neverwinter, розкажіть іншим про ваш досвід на нашому сайті. Опишіть переваги та недоліки, щоб усі могли дізнатися реальний відгук користувача!

  Neverwinter
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Neverwinter

  Ваш відгук

  FAQ