Neverwinter

Всі відгуки

Neverwinter

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Blood and Soul

Blood and Soul

0 Відгуки

Blood and Soul – це нова, опрацьована &...

Logo Crossout

Crossout

0 Відгуки

Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-&...

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

Logo Star Conflict

Star Conflict

0 Відгуки

Star Conflict – це динамічна гра MMO, якk...

Neverwinter

Neverwinter – це рольова відео гра від розробника Cryptic Studios. Гру було засновано на настільній грі Dungeons & Dragons, а саме – на її модифікованій версії. Спочатку було заплановано, що гра вийде як частина серії, до якої також належали книжка письменника в силі фентезі Роберта Сальваторе та настільна гра, котру випускала компанія Wizards of the Coast. Та с часом стало зрозуміло, що Neverwinter заслуговує стати окремою грою, незалежною від серії Neverwinter Nights.

Сервіс
У Neverwinter вам належить встати на захист одного з найбільш шанованих міст середовища D&D Forgotten Realms та особисто брати участь в его відродженні. Епічний сюжет, лихі битви, класична рольова система – все це чекає відважних героїв, готових почати свої пригоди в дивовижному світі Neverwinter! Гра є цілком безкоштовною. У Neverwinter не треба платити за пригоди. Весь ігровий контент з першого рівня і до останнього доступний абсолютно безкоштовно!

Гравець має можливість обрати свого персонажа з 8 класів. Не обов’язково долати всі перешкоди самотужки – ви можете об’єднуватися у команди до 5 гравців, кожен з яких може сягати до 70 рівня досягнень. Вам та вашим соратникам доведеться зіткнутися з хаосом, що охопив місто Невервінтер після неочікуваного зникнення Лорда. Гравці можуть виконувати щоденні завдання, за виконання яких отримуватимуть винагороди – витратні матеріали та гроші в ігровій валюті. Валюта ZEN діє в межах гри. Ви можете купити її за реальні гроші у власному кабінеті гри, або використати ті кошти, що отримали за виконання завдань – Астральні Діаманти. За цю валюту можна купити товар на аукціонах. Золото також здобувається під час виконання квестів або ж після подолання монстрів. Воно знадобиться для поповнення запасів витратного матеріалу, до якого належать зілля, аптечки для швидкого лікування, матеріали для професійної діяльності в межах ігрового світу.

Під час першого запуску гри ви отримаєте подарунковий набір та зможете відправитися на пошуки пригод у всеозброєнні. Під час проходження сюжету та місій ви зможете накопичити досвід, вміння, та знайдете краще озброєння. Все це додасть вам досвіду в грі та підвищить ваш рівень. Від сутички до сутички зберігайте впевненість та сміливість, щоб досягти максимальної ефективності. Кожна атака та маневр у бою вимагають грамотного планування, хорошої реакції та точності.

Однією з особливостей гри є редактор The Foundry. Він дає можливість користувачам самостійно створювати різноманітний контент для гри Це можуть бути місії, котрі існують в межах ігрового світу, або ж окремі, ізольовані від реальності Neverwinter, світи. Гравці мають доступ до повідомлень, аби вчасно дізнаватися про події, що відбуваються неподалік. Так герої може приєднатися до сутички та разом з іншими персонажами подолати монстра.

Цілий світ, повний загадок та небезпек постає перед гравцями зі всього світу. Гра доступна для комп’ютерів на операційній системі Microsoft Windows, на платформі Steam, а також на консолях Xbox One та PlayStation 4. Любителі настільної гри та книг за всесвітом D&D зможуть відвідати культові місця, зустріти та познайомиться з героями та лиходіями, подорожувати світом забутих Королівств.

Контакти
Спільнота гравців у Neverwinter є надзвичайно великим. При цьому кожен допомагає один одному. Поставити свої питання ви можете на форумі – інші гравці та досвідчені професіонали дадуть поради з будь-якого питання. Якщо ж у вас виникли питання, які не виходить вирішити завдяки порадам інших користувачів та переліку частих питань, зверніться безпосередньо до служби підтримки. Творці гри допоможуть вирішити ваші проблеми.


Відгуки
Якщо ви поринули у світ рольової гри Neverwinter, розкажіть іншим про ваш досвід на нашому сайті. Опишіть переваги та недоліки, щоб усі могли дізнатися реальний відгук користувача!