Відгук

  Відгуки Revolut

  Про компанію

  Revolut -багатофункціональна установа, що надає можливість робити грошові перекази без походу в банк, черг, довідок, застави та поручителів. Хоча більшість людей розуміють, щодо можливості переслати кошти потрібно ставитися відповідально, та витрачати кошти відповідно до свого бюджету, все ж інколи виникають безвихідні ситуації, коли вкрай необхідно пересилати гроші при цьому не втрачати занадто багато на комісію, тоді така можливість буде дуже доречною.

  Компанія Revolut має всі можливості, щоб за лічені хвилини вирішити фінансову трудність, здійснити переказ коштів, розпланувати ваша бюджетування, також виконати варіанти операцій які стосуються криптовалюти і неможливо не згадати про мобільного телефона страхування за кордоном, також медичне страхування.

  Сервіс

  Таку операцію можна зробити, не виходячи з дому - потрібно мати доступ до офіційного сайту компанії. Спочатку потрібно оформити заявку, це не займе більше як 5 хвилин та почекати на рішення фахівців, яке займає приблизно 15 хвилин вашого часу, чи буде воно позитивним залежить від того, чи ви маєте все необхідне для здійснення операцій.

  Отримати відмову в наданні послуг неможливо. Revolut - це свого роду банківська альтернатива на основі приложений. Компанія дає свободу вашим коштами з їхньої мультивалютная картки і мобільним додатком. з компанією Тепер ви можете відправляти, тратити, обмінювати гроші моментально з інтуїтивно зрозумілою простотою. Ви можете створити особистий кабінет на сайті за 30 секунд, це дозволить вам моментально відправляти безкоштовні грошові перекази в 24-х валютах банки по всьому світу, а також витрачати кошти без комісії в 140 валютах з допомогою безконтактної картки Revolut або обміняти валюту по міжбанківським курсам в додатку.

  Поповнивши кошти в своєму особистому кабінеті ви можете використовувати картку фірми або картку віза в мільйонних місцях по всьому світу, використовуючи реальний обмінний курс валют на даний момент в тій країні в якій ви знаходитесь. Картка автоматично конвертуються в місцеву валюту по реальному курсу, тому вам не потрібно про це хвилюватися.

  Відгук

  Можливо вам вже раніше вдавалося користуватися багатоманіттям послуг від компанії Revolut. Ми дуже раді зустріти людину, яка має досить в цій справі. У вас є нагода поділитися ним з іншими овочами скористатися послугами цієї компанії. Для цього ви можете заповнити поле для коментаря. Там ви можете написати яку послугу саме використовували. що саме сподобалося вам використанні послуг компанії? Як би ви оцінили рівень обслуговування та контактність представників фірми? Як часто ви користуєтеся послугами? Чому саме обрала цю компанію а не інші? Чи виникали у вас якийсь конфліктній ситуації які ми не могли вирішити самостійно? Якщо так то Наскільки швидко представники компанії змогли сконтактувати з вами? чи порадити в користування послугами компанії своїм родичам або друзям? Якщо так, то чому? В свою чергу ми будемо вдячні за докладені зусилля з вашого боку!

  Позики на добру справу

  Revolut
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Revolut

  Ваш відгук

  FAQ