Reborn Online

Всі відгуки

Reborn Online

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Skyeng

Skyeng

0 Відгуки

Про комапніюSkyeng - це інтера...

Logo Agoda

Agoda

0 Відгуки

Про компаніюAgoda.com - система б...

Logo LABA

LABA

0 Відгуки

Про компаніюLABA - це сучаснk...

Reborn Online

Reborn Online – це розрахована на багато користувачів ролева гра від азіатської компанії. Продукт видавництва GameNet відкриває двері в небезпечний та захопливий світ Асгард, де життям правлять честь, доблесть, сила та слава. Поступово полум'я війни щодня привертає все нових та нових героїв, спраглих важких боїв. А бог хитрості та обману Локі збирає армію тьми, щоб повалити верховного бога Одіна. Багато світи вже впали під натиском демонічних сил, та остання надія – це оплот доблесних воїнів, красиве місто Асгард. В цей смутний час вам належить допомогти Одіну вистояти в нелегкому протистоянні добра та зла. Вас чекають мандрівки по крижаних пустелях, непрохідних джунглях та випаленим лавою землям, а також численні битви як зі слабкими, так і з дуже сильними ворогами.

Сервіс
Гравці занурюються в атмосферу фантазійного світу та можуть пройти нелегкий шлях від звичайного подорожнього до справжнього бога. Основним місцем дії є Асгард – але не той, який описаний в скандинавських міфах. «Східний» Асгард зовсім інший – він складається із сотні різних островів, і кожен має свою природу, рослини, погоду, атмосферу, тварин. На одному може бути нескінченне літо, інше оповите суворою зимою цілий рік.

Гравцеві на початку шляху в Reborn Online необхідно створити персонажа, вибравши стать та клас (маг, бартер, стрілок або воїн) та налаштувати зовнішність. Процес цей недовгий, тому через 5 хвилин ви вже опинитеся на одному з островів та зможете робити те, що побажаєте. Виконуйте різні завдання, взаємодійте з іншими гравцями, рушайте битися з монстрами, здобувайте ресурси та заробляйте гроші, щоб поліпшити екіпіровку.

Подолати великі відстані вам допоможе цілий звіринець різноманітних їздових тварин. Крім того, Reborn приготував для вас небезпечні пригоди в похмурих підземеллях, де ви будете битися з найсильнішими створіннями Темряви та вирішите безліч цікавих головоломок. У новій MMORPG є не тільки багато можливостей для розвитку героя, але й свобода вибору: станьте знаменитим торговцем рідкісних товарів, майстерним ковалем або главою могутньої гільдії, подорожуйте в пошуках скарбів, артефактів та рідкісною екіпіровки, створіть сильний клан, збирайте вузьке коло соратників, або голосно заявіть про свій авторитет за допомогою відкритої системи PvP.

Але і це ще не все – замість звичайного героя, Reborn дозволить вам виростити божество та зійти на трон святого пантеону. Беріть участь в кровопролитних війнах гільдій за право володіти прибутковими територіями та отримуйте за це шану, повагу та цінні нагороди.

Гра вимагає регулярний доступ до інтернету. В цей час вам не доведеться нудьгувати – численні заходи та завдання доступні за один клік завдяки спеціальному внутрішньо ігровому календарю. Безкоштовно зануритися в світ скандинавських міфів може будь-хто – Reborn вже чекає своїх героїв!

Контакти
Цілодобову підтримку користувачів здійснює професійна команда гри. Завдяки тому, що процес реєстрації займає кілька секунд (ви можете авторизуватися за допомогою соціальних мереж), ви маєте постійний доступ до служби підтримки та форуму. Саме там ви можете знайти корисні поради та поставити питання, що цікавлять. Професійні гравці та поціновувачі онлайн гри Reborn порадять вам, як досягти успіху та вирішити проблеми.


Відгуки
Видавництво GameNet випускає чисельні онлайн ігри, що є популярними в гравців різного віку. Якщо ви полюбляєте приділяти вільний час становленню власного ігрового персонажа, розкажіть про недоліки та переваги гри Reborn Online на сторінці Відгуку.