DvaSercia

Всі відгуки

DvaSercia

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

DvaSercia

Ніколи ще не було так легко і просто заводити нові знайомства, а може навіть зустріти свою другу половинку. У вас є можливість спілкуватися з реальними людьми з різних куточків світу.

Ви хочете знайти кращого друга або другу половинку і справжню любов? Тоді відкрийте своє серце і душу новим зустрічам і подорожам! Приєднуйтесь до офіційного сайту DvaSercia! В даний час цей сервіс об'єднує мільйони користувачів. Завдяки сайту зайнятим людям легше будувати міцні стосунки в усіх сферах життя: сім'я, друзі, однодумці і т.д. На DvaSercia. com.ua люди переслідують одну й ту саму мету, яка полягає в створенні щасливого спільноти та підтримки здорового спілкування на сайті!

Сервіс
Творці цього сервісу втілили в ньому простий дизайн, який не тільки дозволяє самовиражатися. Саме для цього зроблено окрему категорію «Щоденник». Люди можуть писати про свій день або про вирій почуттів, що нахлинув, питати поради або просто ділитися гарним настроєм із оточуючими.

Ви можете оцінювати фотографії інших людей у рубриці «Каталог». Налаштовуйте фільтри та вказуйте вік, стать та країну, а сайт показуватиме зображення відібраних користувачів. Хтозна, може саме тут знайдеться ваша друга половинка?

Якщо ви знаєте, що вам потрібно, ви можете перейти одразу до пошуку. Завдяки простому фільтру ви можете відсортувати профілі користувачів. Але при цьому вам покажуть не профілі, які відповідають вашому запиту, а запропонують тих, хто шукає саме вас!

На головній сторінці ви можете побачити останні новини спільноти, що об’єднана сайтом: профілі найбільш популярних користувачів та нові облікові записи, записи про оновлення самого сайту та свіжі записи у щоденниках інших.

Шукайте знайомства у своєму рідному місті або заводьте нових друзів по всій країні. Якщо вам випаде подорожувати країною, саме друзі з мережі допоможуть знайти кращі місця в новому місті, розважать та допоможуть відчути себе затишно навіть далеко від дому.

Тут нема платних пакетів послуг – все відкрито для тих користувачів, котрі пройшли процес модерації та стали членами Клубу Двох Сердець. Для цього треба лише підтвердити свою електронну адресу, додати фото та заповнити анкету. З тієї миті, як адміністратори впевнилися в тому, що ви – реальна персона, ви можете використовувати повний потенціал сайту.

Якщо вам сподобався чийсь профіль, додавайте його до списку улюблених. Так ви не забудете, як підписаний акаунт, та зможете слідкувати за оновленнями цієї людини. Але бувають випадки, коли хтось або занадто настирливий, або використовує сайт не за призначенням. Ви можете заблокувати цього користувача, або поскаржитися адміністрації. Модератори сайту швидко вирішують будь-які питання.

Ви також можете відправити запрошення своїм друзям, щоб вони теж зареєструвалися та змогли знайти свою другу половинку.

Якщо в вас виникають якісь питання під час користування чи реєстрації, подивіться розділ «Допомога». На цій сторінці докладно розписані найчастіші питання.

Приєднуйтесь до DvaSercia і починайте будувати своє щасливе майбутнє вже сьогодні!

Відгуки
Відвідувачам Vidhuk цікаво знати, чи приємно використовувати цей сервіс. Розкажіть про загальні відчуття, що викликав цей сайт знайомств, аби інші могли знати, наскільки він зручний. Може, в вас виникли якісь проблеми під час реєстрації або завантаження зображень? Опишіть свій досвід, щоб тисячі людей побачили ваш відгук!