Wildterra

Всі відгуки

Wildterra

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Blood and Soul

Blood and Soul

0 Відгуки

Blood and Soul – це нова, опрацьована &...

Logo Neverwinter

Neverwinter

0 Відгуки

Neverwinter – це рольова відео гра ...

Logo Crossout

Crossout

0 Відгуки

Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-&...

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

Wildterra

Всі ігри жанру MMORPG є відкритим світом. Кожен з гравців Wild Terra мже виживати в лісі або будувати свій замок в будь-якій точці мальовничого середньовічного світу. Вільна забудова, виробництво, землеробство, тваринництво, битви та облоги чекають на кожного, хто вирішить зіграти в Wild Terra!

Сервіс
Wild Terra – це відкритий світ, де кожен знайде собі справу до душі. По суті, ця гра – рольова пісочниця в повністю керованому гравцями середньовічному світі. Для створення екіпіровки не знадобиться виконувати ланцюжок завдань та вбивати тисячу вовків. Все набагато цікавіше – вам доведеться розібратися в реальних виробничих етапах виготовлення шкіри, сталі та інших матеріалів, здобути інструменти та звести необхідні для виробництва споруди. Зумійте вижити в лісі, повному хижаків, збудуйте хатину та почніть займатися ремеслами, розвивайте господарство, приручайте тварин, досліджуйте нові території та бийтеся за скарби. В Wild Terra ви зможете стати ким завгодно та робити все що забажаєте!

У грі немає NPC та заздалегідь побудованих міст. Гравці самі вирубують ліси, прокладають дороги та будують міста. Доступно більше ста різних будівель та взаємодії з оточуючим світом: від розведення багаття на нічліг до будови окремих частин свого середньовічного замку. Печі, кузні, млини та інші виробничі будівлі також доступні гравцям. Це обумовлено розвиненою системою ремесл. Землеробство, ведення господарства та повноцінна кулінарія, створення одягу, інструментів та зброї. Навички поліпшуються в міру їх використання, що необхідно для створення іменних речей найкращої якості. Для здобуття бажаного не обов’язково присвячувати своє ігрове життя роботі в кузні чи на полі. Продавайте створені речі, вимінювали рідкісну екіпіровку у інших гравців, беріть участь в торгах за замки. До того ж в функціоналі є захоплюючі поєдинки, результат яких визначається лише тактикою бою та майстерністю. Грамотне використання переваг та недоліків екіпіровки й місцевості – запорука перемоги. Прокачування навичок та цінність екіпіровки швидше є невеликим доповненням до бойової системі, ніж беззаперечним ключем до перемоги.

Якщо й це не для вас, рушайте в пригоду та бийтеся з охоронцями скарбів. Приєднуйтеся до сутички з іншими гравцями за право володіти цінними ресурсами. Але вам не вижити без полювання та приручення. Виживання в дикій природі та подолання небезпек, виснаження та голоду – це під силу тільки сміливим та хоробрим.

Все дійство гри відбувається в мальовничому ландшафті. Розробники доклали зусиль, аби отримати гарний вид, що зачарує користувачів. Ніяких кубиків та кутів, тільки приємна графіка в середньовічному європейському стилі. Безліч унікальних місць наповнить будь-яку подорож дивовижними відкриттями. Ви можете вивчати місцевість та шукати приховані ресурси. Кожного дослідника завжди чекає щось цікаве. Це допоможе вижити, адже неможна забувати про голод. Вашому герою треба їсти, щоб вижити та досягти бажаних успіхів. Тож слід збирати все, що трапляється на шлях. Все стане в нагоді: з'єднайте камінь та гілку. Можливо, в вас вийде створити сокиру!

Світ Wild Terra – це величезний потенціал для вашого персонажа, тож не зволікайте та починайте грати!

Контакти
Якщо ви маєте загальні питання про гру, звертайтеся за електронною адресою info@wildterra.ru. На форумі ви знайдете цінні поради від інших гравців та знайдете собі союзників та друзів, аби гра була ще цікавішою. Слідкуйте за новинами гри в соціальних мережах, аби бути в курсі подій.


Грандиозное обновление 9.50. Изменено Приручение, добавлены новые копья, Проникающий удар

Відгуки
Підкорювачі середньовічного світу Wild Terra, розкажіть подробиці про гру та залиште свою думку на сторінці нашого сайту. Розкажіть про переваги та недоліки цієї MMORPG та оцініть її за допомогою зірочок!