Taern Online

Всі відгуки

Taern Online

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Blood and Soul

Blood and Soul

0 Відгуки

Blood and Soul – це нова, опрацьована &...

Logo Neverwinter

Neverwinter

0 Відгуки

Neverwinter – це рольова відео гра ...

Logo Crossout

Crossout

0 Відгуки

Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-&...

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

Taern Online

The Pride of Taern – це польська гра в жанрі MMORPG, яка поєднує в собі риси класичних RPG з динамічною покроковою системою бою зі зрілим та нелінійним сюжетом. Приєднайтесь до тисяч інших гравців, які вивчали величезний світ The Pride of Taern Online останні 6 років. Спробуйте унікальну бойову систему, вивчіть гігантський світ та просто весело проведіть час.

В The Pride of Taern ви знайдете 300 локацій, більше 400 монстрів, близько 800 NPC, 40 босів, сотні потужних артефактів та нескінченну кількість випадково створених предметів. Вас чекає більше 100 квестів, динамічних подій та незліченні години захоплюючого геймплею.

Сервіс
Ваше безтурботне та спокійне життя раптово закінчується, коли жорстокий та нещадний Утор вдерся на вашу батьківщину – Таерн. Його армія була незліченною та, зазнавши поразки, ви були змушені тікати. У новій країні ви згадуєте свої забуті навички. Ви приєднуєтеся до загонів, сформованих з живих гравців та виявите, що боротьба за Таерн часто вимагає від вас вибір між добром та злом. Який шлях ви виберете? Чи будете ви брати рішення поспіхом або будете ретельно зважувати свої дії? Перед вами відкривається величезний світ, повний викликів та непростих рішень. І саме ваші рішення покажуть, що означає бути Гордістю Таерна.

Бойова система гри The Pride of Taern поєднує в собі динаміку та походові битви. Подивіться самі, скільки можливих тактик ви можете сформувати з друзями, коли вибираєте з 69 унікальних навичок.

Вас чекають 7 унікальних класів. Спалюйте ворогів за допомогою вміння магів вогню, здолайте своїх ворогів силою та міццю варвара, введіть супротивників в сум’яття та зломіть їх шалено швидкими рухами ченця, несіть смерть магією Вуду, непомітно усувайте противникув швидкими та непомітними стрілами лучника, стримуйте натиск лицарем або поліпшуйте стан здоров’я своїх поранених товаришів силами друїда, що здатні зцілювати. Розвивайте свого персонажа, придумуйте нові тактики, об'єднуйтеся з друзями та боріться з іншими гравцями в режимі PvP.

Гравці The Pride of Taern – це група чудових людей, котра постійно зростає. Всі вони прагнуть конкурувати один з одним, заводити нові знайомства та добре проводити час. Станьте частиною цього величезного співтовариства, яке формує відмінний настрій на серверах. Щороку творці The Pride of Taern організовують зустрічі гравців, тому друзі, які знають один одного по грі, можуть зустрітися в житті, веселитися, брати участь в цікавих конкурсах та вигравати чудові призи. Знайти майбутніх товаришів, що підтримають в бою та врятують від ворога, можна прямо в грі або на форумі. Для тих, хто бажає залишатися в курсі останніх оновлень в світі гри, та отримувати корисну інформацію на особисту поштову скриньку, є підписка на новини. Тож долучайтеся до світу The Pride of Taern, щоб відчути неймовірні емоції та отримати задоволення від епічних сутечок!

Контакти
Головний офіс компанії, що є видавництвом The Pride of Taern, знаходиться у місті Вроцлав, за адресою вул. Ігельна, буд. 14-15/2. Якщо в вас виникають якість питання під час гри, ви можете написати про це на форумі. Товариство The Pride of Taern – це команда, що допомагає всім своїм гравцям дістатися успіху. Якщо ж в вас є питання до творців гри та нарікання щодо роботи продукту, звертайтеся за поштовою скринькою biuro@whitemoon.pl або телефоном 503 154 838.


Відгук
Напишіть свою думку щодо гри The Pride of Taern, та розкажіть про переваги та недоліки цього продукту. Іншим користувачам в інтернеті ваш досвід принесе користь!