Відгук

  Відгуки Свiт Рослин

  Про компанію

  Інтернет-магазин “Світ Рослин” - це магазин, який об'єднує садівників, дачників, городників, любителів та професіоналів. Мета створення інтернет-магазину “Світ Рослин” - це подарувати своїм клієнтам, лише позитивні емоції і перетворити звичайну для вас покупку через інтернет в велике задоволення. Дати вам можливість, і далі створювати затишок і атмосферу свята у вашому домі, на вашому квітники або присадибної ділянки.

  Якщо ви тільки починаєте оформлення своєї присадибної ділянки? Ціль магазину, в тому кожен кущик малини придбаної вами давав хороший, якісний урожай. Саджанець троянд, щоб став самим яскравим акцентом у вашій оранжереї, а також довгий час потішати вас своїм довгим цвітінням. А з малого пакетику насіння, ви могли засіяти цілу грядку огірків чи помідор.

  Сервіс

  Більше, того на офіційному сайті представники компанії діляться різними корисними порадами, які допоможуть вам стати професійним садівником. Уся інформація розміщена дуже зручним способом, поділена на блоки, які містять в собі певну кількість статей. Рубрика “Новини” допоможе вам бути в курсі всіх подій. Тут ви можете дізнатися про різні новинки, обговорення асортименту, проведення різних акційних пропозиціях або знижках. Тут ви також знайдете рекомендації спеціалістів з питань догляду за рослинами і благополуччя садового участку.

  Поради для професійного догляду за садом і городом. Для цього інтернет-магазин “Світ Рослин” ретельно підбирає асортимент. Уважно стежить за сучасними новинки в сфері ландшафта і садівництва, і враховуючи всі ваші побажання. Також спеціально створена гнучка система знижок і проведення різних акцій, які відбуваються щотижня спеціально для постійних покупців. Інтернет-магазин “Світ Рослин” є частиною торгової мережі Агроцентр “Світ Рослин”, що говорить про те що компанія активно доводить свою якість протягом всього свого існування.

  Мабуть вам цікаво, як здійснюється доставка такого “унікального” товару? Інтернет-магазин співпрацює з провідними перевізниками України: укр та нова пошта. Як на рахунок плати за товар і доставку? Після оформлення замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами на протязі 2-х годин. Сума мінімального замовлення на сайті складає 150 грн.

  Важливо! Саджанці плодових дерев укрпоштою не відправляють. Увага! Якщо вашому замовленні товари, які потрапляють під різні тарифні плани “Єдиної доставки”, сума за доставку рахується по мінімальній вартості. Якщо, у вашому замовленні є позиції товарів, ні які не розповсюджуються тарифи “Єдиної доставки” від інтернет-магазин “Світ Рослин”, все замовлення оплачується вами згідно з тарифами служби доставки. При замовленні на суму більше, ніж 1000 грн - доставка безкоштовна! Крім виключення випадків, коли в замовленні є товар, на який “Єдина доставка” не діє!

  Відгук

  Можливо, у вас вже є досвід покупок в інтернет-магазині “Світ Рослин”. Якщо, це так нам буде цікаво, прочитати ваш відгук. Розкажіть нам, що саме ви придбали, який метод доставки та способи оплати ви використовували. Що на вашу, думку слід було покращити або виправити? Які зауваження зробили, і чому? Можливо, ви мали якусь нестандартну ситуацію розкажіть, як вам допомогли з вирішенням? Як швидко з вами зв'язалися? Завчасно дякуємо за вашу розповідь!

  Свiт Рослин
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Свiт Рослин

  Ваш відгук