Відгук

  Відгуки StarGhosts

  Star Ghosts – розрахована на багато користувачів космічна RPG з відкритим світом. Тут ви можете обрати корабель та почати мандрувати поміж зірок. Так ви опинитеся в самому центрі неймовірних подій, що ведуть за собою фантастичні пригоди. Виконуйте таємні операції, беріть участь у жорстоких битвах між кланами, вирушайте на полювання за космічними монстрами та стримуйте нещадні навали та смертельно небезпечні рейди в піратські системи – все це та багато іншого чекає на гравців після швидкої реєстрації у Star Ghosts. Тут ви зможете обрати свій власний шлях до невмирущої слави!

  Сервіс

  Ласкаво просимо кожного, хто доєднався до Star Ghosts, до Фронтіру – світу неймовірних та захоплюючих космічних боїв та пригод! Кожному гравцю доступний величезний вибір космічних технологій:

  - лазерні турелі;
  - плазмові гармати;
  - катапульти для дронів;
  - укладачі для мін;
  - підсилювачі шкоди;
  захисні поля;
  - радари;
  - системи маскування та багато іншого.

  Ви можете комплектувати свій корабель різноманітним обладнанням, прокачувати його. Таким чином ви створюєте єдиний в своєму роді зореліт за унікальним власним проектом. Але впродовж проектування та гри не забувайте, що немає абсолютно ідеального набору озброєння, який дає перевагу над іншими гравцями. Так ви можете використовувати певні компоненти, що протидіють іншому обладнанню: ракетний залп прекрасно працює проти корабля з променевою зброєю, а дрони та міни ефективно зупиняють ракети. Але вони, в свою чергу, не дають переваг проти призма-променю. Тож без оцінки противника та вивіреної тактики бою вам просто не обійтися.

  Світ StarGhosts не накладає ніяких обмежень на поведінку гравця. Тут можна робити купу цікавих речей! Ви можете стати мирним торговцем, та зайнятися збором ресурсів, що необхідні іншим гравцям. Також можете обрати шлях інженера, завдяки чому ви зможете створювати з пересічних зразків озброєння унікальні та дійсно смертоносні речі. Можете зібрати власний клан та взяти під контроль будь-яку зоряну систему, побудувавши там власну станцію. Вивчитесь на спеціальність «Командор» та ведіть за собою полк гравців! Якщо на вашій дорозі виникли конкуренти, киньте їм виклик та розгроміть в космічній битві, або візьміть штурмом ворожу базу! Якщо і тут вам мало екшену, як щодо рейдів в системи, захоплені агресивними чужинцями? Тут Ви зустрінете Босів – величезних та добре захищених космічних монстрів, вбивство яких буде гідно винагороджено. Якщо ж ви не можете впоратися самостійно, об'єднуйтеся з друзями та проводите спільні операції! Координуйте свої дії та діліться враженнями в ігровому онлайн-чаті.

  Star Ghosts всіляко заохочують командну гру. Багато задач, такі, як напади на Босів, звільнення захоплених систем та станцій, конфлікти з ворожими кланами просто не «потягнути» поодинці. Але ж в цьому і полягає вся принадність багатокористувацької гри! Об'єднуючись в клан, ви отримуєте бонуси в бою від свого командора, а ще можливість крафтити унікальні кланові предмети. До таких, наприклад, відноситься високотехнологічне обладнання «Зоряного альянсу». Підкоряйте космос разом!

  Для тих, хто надає перевагу одиночним бійкам, є режим PvP для боротьби з живими гравцями. А також є безліч квестів, виконуючи які, ви опинитеся в епіцентрі протистояння таємних організацій, спецслужб та корпорацій, відвідайте секретні локації та зможете врятувати населені світи від смертельної загрози!

  Star Ghosts Звездные Призраки

  Контакти

  Як і в інших багатокористувацьких іграх, ви можете спілкуватися з іншими користувачами через форум. Тут ви можете ознайомитися з розділами по проблеми, що виникають, правилами та навчальним матеріалом. Також для зареєстрованих користувачів є доступ до технічної підтримки.


  Відгуки

  Опишіть свої враження щодо Star Ghosts на сторінці нашого сервісу, щоб інші дізналися правду про цю гру.

  StarGhosts
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро StarGhosts

  Ваш відгук

  FAQ