Відгук

  Відгуки Skyeng

  Про комапнію

  Skyeng - це інтерактивна онлайн-школа, яка спрямована на вивчення англійської мови. Мета школи - допомогти людям, які мають на меті вивчити іншу мову задля досягнення їхніх цілей, виконати їх в процесі навчання. Разом з Skyeng навчання стане максимально комфортним, ефективним та цікавим. Тут працює ярка команда, в якій кожен вносить свою лепту в розвиток школи. По даним Skyeng, на початок 2018 року в школі нараховувалось понад 2000 викладачів і більше, ніж 18000 учнів. Вивчення англійської мови в школі починається з початкового уроку. На основі даних з цього уроку, методист визначає рівень знань учня, його цілі та інтереси. На основі отриманої інформації, складають персональні рекомендації для ефективного вивчення, а система автоматично вибирає учневі викладача, який йому найкраще підходить, з урахуванням поставленої мети та психотипа.

  Сервіс

  Уроки в школі відбуваються в віртуальному класі на власній шкільній платформі Vimbox. Платформа створена компанією для стандартизації вивчення англійської мови. Через неї відбувається спілкування між учнями і викладачами, видача і контроль завдань. Дана платформа створена з метою надати учням найкращий рівень знань. Система дозволяє відслідковувати виконання викладачами програми занять, частину спілкування вчителя і учня, а також інші показники, на основі яких оцінюється і поліпшується якість навчання. Навчання відбувається тоді, коли зручно учню. Кожен учень має свій особистий словник, який синхронізується з мобільним додатком, куди під час заняття додаються нові слова для подальшого вивчення. Також вся інформація про рівень отриманих знань відображається в особистому кабінеті.

  Щоб зробити вивчення англійської мови комфортнішим і легшим, а також, щоб потрібні інструменти навчання завжди були під рукою в 2016 році Skyeng створила ряд мобільних додатків: тренажер Aword для запам'ятовування англійських слів, використовуючи алгоритми “кривої забування” Германа Еббінгауза, такий ж додаток Skyeng Words, призначений для учнів школи і Listening для тренування аудіювання. Існує також розширення Chrome і Safari Vimbox перекладач, які спрямовані на допомогу учням вчити іноземну мову, шляхом читання англомовних статей. Ще одним досягненням в онлайн-школі став запуск розумних субтитрів в онлайн-кінотеатрах Netffix і Amazon Video.

  З слів засновників школи, такий спосіб навчання набагато кращий, ніж просто пасивний перегляд. Вже вийшли субтитри з такими серіалами “Картковий будинок”, “Чорне дзеркало”, “Оранжевий - новий чорний” та інші. Раніше щось подібне створювалося з онлайн-кінотеатром Amediateka. Ще однією новинкою стало те, що в літі 2017 року компанія ввела в дію музичне розширення для браузера - сервіс Lyrics, який синхронізується разом з Яндекс.Музикою і надавало художній переклад текстів пісень. Це було зроблено з метою збільшення словникового запасу у учнів. Більше інформації про онлайн-школу вивчення англійської мови Skyeng ви зможете дізнатися на їхньому сайті Skyeng.ru.

  Відгук

  А може ви вже скористалися послугами їхньої школи та сервісу. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в навчанні? Яка якість наданих послуг? Як вам їхній мобільний додаток? А як сервіси субтитрів в інтернет-кінотеатрах та переклад пісень? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Наперед вдячні!

  Skyeng
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Skyeng

  Ваш відгук

  FAQ