Відгук

  Відгуки Simplilearn

  SimpliLearn є одним із провідних постачальників сертифікації у світі. Цей ресурс співпрацює з компаніями та приватними особами, щоб відповідати їхнім унікальним потребам, надаючи навчання та тренінги, що допомагають робочим професіоналам досягти своїх кар'єрних цілей. На сайті доступні чисельні програми серед яких:

  - маркетинг та автоматизація;
  - цифровий маркетинг;
  - ефективна робота в відділі продажів;
  - управління проектами;
  - аналіз Big Data;
  - кібер безпека;
  - ІТ-сервіс та архітектура;
  - хмарні обчислення (Cloud Computing);
  - фінансовий менеджмент;
  - управління якістю;
  - розробка програмного забезпечення та інші дисципліни, де технології та кращі практики швидко змінюються, і попит на кваліфікованих кандидатів суттєво перевищує пропозицію.

  Понад 1000 напрямків навчання доступні і для приватних осіб, і для команд та відділів, що прагнуть підвищити власну кваліфікацію. Заснована в Сан-Франциско, штаті Каліфорнія та Бангалорі (Індія) компанія допомогла понад мільйона фахівців, а компанії з 150 країн отримали кваліфікацію, сертифікати та підвищили кваліфікацію своїх співробітників. LinkedIn назвав SimpliLearn 8-м найвпливовішим брендом освіти у світі.

  Сервіс

  SimpliLearn є світовим лідером з навчання цифровим навичкам. Компанія співпрацює з провідними спеціалістами та органами сертифікації у кожному відділі знань, щоб студенти мали найбільш релевантні та сучасні знання та навички, необхідні для найму.

  Користувачам доступні різні варіанти навчання. Це можуть бути магістерські програми та курси, а також безкоштовні ресурси, що включають статті, відео, електронні книжки та вебінари. Завдяки такому різноманіттю навчальних матеріалів ви можете зробити досконалий процес навчання ще більш цікавим та корисним персонально для вас. Модель взаємодії є гнучкою в залежності від вимоги користувача або університету, де ви здобуваєте вищу освіту за допомогою SimpliLearn. У партнерстві з компанією, відділи виконавчих навчальних закладів університетів можуть негайно випустити фірмові сертифікати про проходження вами відповідного курсу. Інститути також можуть інтегрувати програми SimpliLearn як частину навчальних програм шляхом використання технології в освіті.

  Навчальний підхід SimpliLearn поєднує в собі онлайн-класи, заняття в віртуальних аудиторіях, що проводяться інструкторами, роботу з проектами та цілодобову допомогу в навчанні. Активна спільнота експертів та сертифікованих фахівців – це потужний ресурс порад та цінних рекомендацій. Завдяки міксуванню самостійного, інтерактивного та прикладного навчання ви можете отримати кращий досвід та кращі результати.

  Контент, доступний на сайті, створюють більш ніж 2 тисячі кваліфікованих тренерів. Кожний навчальний план розроблений відомими фахівцями та узгоджено з 40 органами з акредитації, адже місія SimpliLearn полягає в тому, щоб допомогти професіоналам у всьому світі придбати навички, необхідні їм для досягнення успіху в сучасній цифровій епосі.

  Для більш продуктивної роботи у вільний час, завантажуйте додаток на свій смартфон. Таким чином ви зможете здобувати освіту навіть в дорозі в громадському закладі.

  What is DevOps? | Introduction To DevOps | Devops For Beginners | DevOps Tutorial | Simplilearn

  Контакти

  Щоб розпочати навчання в цифровій сфері, можна звернутися по консультацію до менеджерів в онлайн чаті або замовити зворотній дзвінок. Ви можете подзвонити телефоном +44 20 3627 9615, щоб негайно отримати рекомендації щодо проблем, що виникли на ваші питання. Звертайтеся до сторінки частих питань, аби знайти відповіді самостійно.


  Відгуки

  Здобування додаткової освіти та підвищення наявної кваліфікації за допомогою навчання в режимі онлайн є популярним в епоху цифрових технологій. Якщо ви користувалися освітнім майданчиком SimpliLearn, розкажіть про ефективність занять з обраної програми на нашій сторінці.

  Simplilearn
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Simplilearn

  Ваш відгук

  FAQ