Simplilearn

Всі відгуки

Simplilearn

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Skyeng

Skyeng

0 Відгуки

Про комапніюSkyeng - це інтера...

Logo LABA

LABA

0 Відгуки

Про компаніюLABA - це сучаснk...

Logo Lingualeo

Lingualeo

0 Відгуки

Про компаніюLingualeo - це популя...

Simplilearn

SimpliLearn є одним із провідних постачальників сертифікації у світі. Цей ресурс співпрацює з компаніями та приватними особами, щоб відповідати їхнім унікальним потребам, надаючи навчання та тренінги, що допомагають робочим професіоналам досягти своїх кар'єрних цілей. На сайті доступні чисельні програми серед яких:

- маркетинг та автоматизація;
- цифровий маркетинг;
- ефективна робота в відділі продажів;
- управління проектами;
- аналіз Big Data;
- кібер безпека;
- ІТ-сервіс та архітектура;
- хмарні обчислення (Cloud Computing);
- фінансовий менеджмент;
- управління якістю;
- розробка програмного забезпечення та інші дисципліни, де технології та кращі практики швидко змінюються, і попит на кваліфікованих кандидатів суттєво перевищує пропозицію.

Понад 1000 напрямків навчання доступні і для приватних осіб, і для команд та відділів, що прагнуть підвищити власну кваліфікацію. Заснована в Сан-Франциско, штаті Каліфорнія та Бангалорі (Індія) компанія допомогла понад мільйона фахівців, а компанії з 150 країн отримали кваліфікацію, сертифікати та підвищили кваліфікацію своїх співробітників. LinkedIn назвав SimpliLearn 8-м найвпливовішим брендом освіти у світі.

Сервіс
SimpliLearn є світовим лідером з навчання цифровим навичкам. Компанія співпрацює з провідними спеціалістами та органами сертифікації у кожному відділі знань, щоб студенти мали найбільш релевантні та сучасні знання та навички, необхідні для найму.

Користувачам доступні різні варіанти навчання. Це можуть бути магістерські програми та курси, а також безкоштовні ресурси, що включають статті, відео, електронні книжки та вебінари. Завдяки такому різноманіттю навчальних матеріалів ви можете зробити досконалий процес навчання ще більш цікавим та корисним персонально для вас. Модель взаємодії є гнучкою в залежності від вимоги користувача або університету, де ви здобуваєте вищу освіту за допомогою SimpliLearn. У партнерстві з компанією, відділи виконавчих навчальних закладів університетів можуть негайно випустити фірмові сертифікати про проходження вами відповідного курсу. Інститути також можуть інтегрувати програми SimpliLearn як частину навчальних програм шляхом використання технології в освіті.

Навчальний підхід SimpliLearn поєднує в собі онлайн-класи, заняття в віртуальних аудиторіях, що проводяться інструкторами, роботу з проектами та цілодобову допомогу в навчанні. Активна спільнота експертів та сертифікованих фахівців – це потужний ресурс порад та цінних рекомендацій. Завдяки міксуванню самостійного, інтерактивного та прикладного навчання ви можете отримати кращий досвід та кращі результати.

Контент, доступний на сайті, створюють більш ніж 2 тисячі кваліфікованих тренерів. Кожний навчальний план розроблений відомими фахівцями та узгоджено з 40 органами з акредитації, адже місія SimpliLearn полягає в тому, щоб допомогти професіоналам у всьому світі придбати навички, необхідні їм для досягнення успіху в сучасній цифровій епосі.

Для більш продуктивної роботи у вільний час, завантажуйте додаток на свій смартфон. Таким чином ви зможете здобувати освіту навіть в дорозі в громадському закладі.

Контакти
Щоб розпочати навчання в цифровій сфері, можна звернутися по консультацію до менеджерів в онлайн чаті або замовити зворотній дзвінок. Ви можете подзвонити телефоном +44 20 3627 9615, щоб негайно отримати рекомендації щодо проблем, що виникли на ваші питання. Звертайтеся до сторінки частих питань, аби знайти відповіді самостійно.


Відгуки
Здобування додаткової освіти та підвищення наявної кваліфікації за допомогою навчання в режимі онлайн є популярним в епоху цифрових технологій. Якщо ви користувалися освітнім майданчиком SimpliLearn, розкажіть про ефективність занять з обраної програми на нашій сторінці.