Відгук

  Відгуки ПоКупон

  На сайті Pokupon.ua зібрано величезну кількість вигідних пропозицій для громадян України. Ви можете використовувати сервіс для будь-яких потреб та бути в курсі наявних спеціальних пропозицій від компаній вашого міста. Ви можете забути про дисконтні картки, через які ваш гаманець стає пухким. На сайті ви отримуєте інформацію про вигідні програми покупок в одному з 28 міст країни.

  Сервіс

  ПоКупон об’єднав на одному ресурсі всі знижки та акції. Ви можете продивитися повну інформацію про послугу або заклад та отримати до 90% знижки на обрану пропозицію. Ви маєте доступ до різноманітних категорій та компаній, що розташовані в вашому місті та по всій країні:

  - відпочинок та туризм, що включає бронювання готелів за зниженою ціною, гарячі тури та багато іншого;
  - знижки у закладах харчування (бари, ресторани, кафе та паби), а також акції у службах доставки їжі;
  - сертифікати зі знижками на розваги та культурне дозвілля;
  - професійні послуги у салонах краси за зниженою ціною;
  - медичні процедури у відомих центрах та клініках вашого міста;
  - абонементи у тренажерні зали та інші спортивні школи;
  - бізнес-тренинги та інші освітні курси в місті та в режимі онлайн;
  - різноманітні послуги та товари (як консультації у спеціалістів з психології, юриспруденції, друк фото та інше).

  Після простої реєстрації або авторизації за допомогою облікових записів соціальних мереж ви можете отримати бонусні 25 гривень, які можете втратити на оплату послуги або покупки, що вподобали. Ви також можете додавати акційні пропозиції до списку улюбленого, що повернутися до них згодом.

  Продивіться перелік Топ акцій, щоб дізнатися, що є популярним у вашому місті. У розділі ідей для подарунків до свят ви зможете знайти послуги, що тануть гарним презентом для ваших близьких та рідних. Це допоможе піднести ефектний подарунок, але не вдарить по вашому гаманцю. Ви можете власноруч налаштувати фільтр вартості, аби продивитися тільки ті пропозиції в категорії, чия ціна вас влаштовує.

  Ви більше не будете потребувати ніякі торговельні мережі, бо у вашому розпорядженні будуть більш вигідні пропозиції з сайту ПоКупон. Для більшої зручності ви можете завантажити додаток. Так ви матимете миттєвий доступ до постійних оновлень. Отримуйте повідомлення в ту саму мить, коли з’являються цікаві для вас пропозиції.

  Щоб отримати бажану послугу чи товар зі знижкою, вам треба авторизуватися, обрати потрібний лот та оплатити його зручним для вас способом. Ви можете пред’явити купон або дисконт постачальнику послуг або продавцю та отримати знижку на обрані товари.

  Сайт та додаток мають простий та зрозумілий інтерфейс. Ви одразу зрозумієте, наскільки продумана функціональна складова, аби забезпечити вам постійний доступ та не витрачати ваш час. Якщо ви вказали своє місто, ви отримуватимете свіжі новини щодо знижок та розпродажів в магазинах наявних бонусів та дисконтів.

  Что такое pokupon.ua

  Контакти

  За допомогою контактних даних, що вказані на відповідній сторінці, ви можете звернутися безпосередньо до відділів вузької спеціалізації або скористатися формою для відправки скарги, питань щодо оплати або повернення коштів та інше. Для зв’язку з менеджерами телефоном, дзвоніть за одним з зазначених номерів: 044 585-80-86, 063 466-83-86, 067 322-47-71 або 099 300-24-25. Адреса компанії теж вказана на сторінці із контактами.


  Відгуки

  Люди, що полюбляють знижки та мали можливість скористатися спеціальними пропозиціями з сайту ПоКупон, можуть залишити свій відгук на нашому сайті. Вашу думку побачать сотні читачів!

  ПоКупон
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (1)

  4
  0% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  2
  Сервіс
  rating
  2
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  2

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Ужасный сервис от Покупона

  Купил на Покупоне сертификат Профессиональная новогодняя фотосессия от фотостудии «Yasmin Studio»

  В прошлую субботу у нас была фотосессия. Но до сих пор никаких (совсем никаких) фотографий не прислали (была от нас просьба скинуть хотя бы черновые - просьба не была услышана). А завтра уже Новый год, выкладывать в Фейсбук совсем нечего

  Неделя прошла. Никаких фотографий. Написал жалобу в поддержку Покупона - ноль реакции. Позвонил на горячую линию Покупона - перевели стрелки на фотостудию, на работу которой они не влияют. Фотостудия повторно кормит обещаниями дать десяток фотографий со дня на день. На неоднократную просьбу дать хотя бы черновые фотографии - отказывают. А только что позвонила поддержка Покупона с номера 067 322-47-71, нагрубила, сказала ждать мне надо 2 недели (я в шоке если честно) Такого отношения к себе я не ожидал как со стороны Покупона, так и со стороны фотостудии

  : Pavel Timofeev28-12-2019
  ybsvbsugzw12-11-2020

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  4
  rating

  Написати власний відгук про ПоКупон

  Ваш відгук

  FAQ