Відгук

  Відгуки Нетология

  Про компанію

  Щоденно все більше та більше набирають популярності люди, які заробляють собі на життя з допомогою інтернету. Оскільки, потреба в таких працівниках постійно збільшується, виникла потреба і в тому, щоб такі люди отримали відповідні інтернет-професії. З такою метою було створено університет інтернет-професій “Нетологія”.

  Це “навчальний заклад” для підготовки та додатковому навчанню спеціалістів в області інтернет-маркетингу, управління різними інтернет-проектами, дизайну, проектування інтерфейсів та веб-розробок. В рамках цієї онлайн-платформи студенти отримують цінні та практичні завдання від найкращих експертів Рунета, виконують практичні завдання для того, щоб відпрацювати та засвоїти практичні навички, вони також спілкуються з експертами та однодумцями особисто.

  Сервіс

  Чому дехто обирає для навчання саме цей інтернет-університет? Зокрема, тому що вся інформація подана у вигляді навчального матеріалу акумулюється та проходить детальну перевірку у найкращих професіоналів. Максимальний наголос робиться на реальні навички роботи і володіння професією. Після кожного завдання ви отримаєте оперативно розгорнутий зворотній зв'язок експерта програми. Кожний випуск Нетології проходить персональну НR-консультацію. Викладачі, допоможуть вам з підготовкою резюме та підборкою підходящих вакансій та стажування із постійно розширюючись бази вакансій. Така, освітня онлайн-платформа, являється доступною майже з будь якого пристрою з доступом до нього інтернет мережі - комп'ютера, ноутбука, планшета чи смартфона.

  Платформа існує 5 років. Протягом цих років існування, випускниками стали більше 10 000 спеціалістів своє справи. Багато з них тепер працюють в крупних компаніях.

  Хто засновники онлайн-платформи? Олексій Мінаєв (маркетинг-менеджер), Олександр Пак (старший консультант по digital-маркетингу в комунікаційному агентстві Ketchum Moscow), Олексій Матвіїв (керуючий партнер BTS) та інші. Для того, щоб краще ознайомитися з сервісом здобуття онлайн-професій: ви можете ознайомитися з переліком професій на сайті; поспілкуватися з представниками компанії у зручний для вас спосіб, зокрема через соцмережі, Фейсбук, Твітер або ВКонтакте; ознайомитися з матеріалами відгуків в засобах масової інформації; дізнатися про те, що вас цікавить з блогу на сайті.

  Отож, в яких напрямках діє онлайн-навчання: інтернет-маркетинг, бізнес та керування, дизайн та UX, програмування, Data Science та багато іншого.

  Цікаву роль на сайті відіграє блог, який регулярно наповнюють якісними статтями на популярні теми, які хвилюють не лише початківців але й професіоналів.

  Відгук

  Можливо ви вже є студентом такого, онлайн закладу здобуття освіти або вже отримали освіту і з допомогою неї заробляєте собі на життя. Якщо це так, розкажіть про свої враження від способу отримання знань новим модернізованим способом. Що вам сподобалося найбільше, а що саме на вашу думку варто було б виправити? Скільки часу тривало ваше навчання? Як ви дізналися, про те що можна отримати освіту в онлайн спосіб? Чи порадите цей сервіс іншим користувачам? Якщо так, то поясніть чому? Завчасно дякуємо за ваші зусилля!

  Нетология
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Нетология

  Ваш відгук

  FAQ