Life is Feudal

Всі відгуки

Life is Feudal

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Blood and Soul

Blood and Soul

0 Відгуки

Blood and Soul – це нова, опрацьована &...

Logo Neverwinter

Neverwinter

0 Відгуки

Neverwinter – це рольова відео гра ...

Logo Crossout

Crossout

0 Відгуки

Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-&...

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

Life is Feudal

Life is Feudal – один з проектів студії Bitbox. За своєю суттю Life is Feudal – це ММО-пісочниця, в яку додано безліч механічних елементів.

Сервіс
Дія гри розгортається в Середньовіччі. Графіка, опрацювання обладунків, зброї, ландшафту та навіть диких тварин неймовірно реалістичне. Після запуску гри ви потрапляєте на острів новачків. Він виконує роль навчального майданчика, де ви можете без побоювань за життя свого персонажа відпрацьовувати навички та привчити себе використовувати знаряддя та інше спорядження. Цей острівець не з'єднаний з іншим ігровим світом, тому можете не бояться, що на вас нападе спритніший та сильніший противник. Під час вашого перебування на острові ви зможете виконувати початкові квести, випробувати стартові набори інструментів. Вони допоможуть вам набратися вправністі на початковому етапі, але забрати обладунки у відкритий світ Life is Feudal не вийде.

Перед розробниками стояла мета, яка полягала в створення відкритого, віртуального світу з власним набором правил та механіки. Такий підхід дає гравцям можливість робити все, що заманеться: копати великі тунелі, підступні рови та спорудити пагорби, які кидають страхітливі тіні на сусідні міста.

ММО гра означає, що ви не будете самотні у вашій феодальної пісочниці; там буде багато інших гравців, які хочуть поринути в світ пригод з вами, або навіть протистояти вам... і все це формує ваш власний середньовічний світ! Одночасно на сервері в режимі онлайн можуть перебувати до 10 000 гравців. Таким чином, серед цих людей можуть бути і ваші друзі, і противники, з якими доведеться битися.

Релігія має більш поширений вплив та більшу силу в світі Life is Feudal. Це втілює в реальність деякі локалізовані чудеса, дає гравцям можливість відкликати себе на власні землі та захищати свою приватну власність від вандалів. Ви можете ознайомиться з керівництвом для новачків, щоб заздалегідь знати, що чекає вас в ігровому світі Life is Feudal.

Крім можливості підбирати лут, що випав з убитого противника, в Life is Feudal є ігровий магазин. Він не дає істотної переваги над іншими гравцями, які грають на одному сервері з вами, але допоможе прискорити прогрес, якщо у вас є лише пара годин в день на те, щоб пограти та прокачати свого героя. У цьому магазині ви знайдете бусти, які прискорять прокачування рівня, обмундирування, інструменти та зброю.

Life is Feudal – це суміш історичної достовірності та унікальних додатків, яка створює воістину відмінний досвід для гравця. Натхненна середньовічними епохами (від падіння Риму до підйому Європи), студія Bitbox дійсно хотіла реалізувати цей період часу з максимально реалістичним рівнем та ретельно реалізовувала кожен аспект під час процесу створення гри.

Контакти
Як і в будь-якій грі, авторизовані користувачі мають доступ до записів форуму та підтримки, яку може надати команда творців гри. Якщо у вас виникли проблеми з технічного боку, напишіть листа на електронну адресу техпідтримки (helpme@lifeisfeudal.com) або скористайтеся підказками в розділі центру підтримки.


Відгуки
Ігри – це прекрасний спосіб розслабитися після важкого дня та весело провести час зі своїми друзями або наодинці зі своїм ігровим персонажем. Розкажіть, чи граєте ви в Life is Feudal, та чому ви вибрали саме цю гру для свого дозвілля?